Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Sallanmak

/ 19 Ocak 2020 / / yorumsuz
Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Sallanmak

Rüyada deprem olduğunun ve sallandığının görülmesi rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sorunları sembolü olarak görülür. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada deprem görmenin pek çok anlamı olsa da genellikle kendini maddi konular ve iş hayatında gösterir.

Rüyanın içerisinde yer alan detaylara göre de bu anlam olumlu ya da olumsuz olabilir. Deprem şiddeti, depremde nerede olunduğunun görülmesi gibi detaylar rüyanın yorumlanması sırasında yol gösterici olur.

Rüyada Şehir Dışında iken Deprem Olduğunu Görmek ve Sallanmak

rüyada deprem olması

Rüyada kişi şehir dışında iken deprem olduğunun ve sallandığının görülmesi kişilerin işlerinden terfi almaları anlamına geli. Rüya sahibi çok çalışkan ve yetenekli de olduğu için işinde kısa sürede yükselme şansını elde edecektir.

Kişiler yükselmeleri ile birlikte de bol miktarda para kazanmaya başlarlar. Kazanılan paralar ile birlikte kişiler yaşamlarında kalite sahibi olurlar. Bazı yorumlarda rüya sahiplerinin sevdikleri ile birlikte uzun bir tatile çıkacakları da söylenir.

Rüyada Otururken Deprem Olduğunu Görmek ve Sallanmak

deprem

Rüyada kişi otururken deprem olduğunun ve sallandığının görülmesi rüya sahibinin sağlık problemleri nedeni ile işine ara vermesi şeklinde yorumlanır. Eğer deprem uzun süre olduğu görülürse bu durum rüya sahibinin işine de uzun süre ara vermesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Fakat deprem süresi kısa olursa kişilerin vermeleri gereken mola süresi çok uzun olma Kişiler kendilerini kısa süre içinde onaracak işlerine geri döneceklerdir.

Rüyada Çocuklar ile Birlikte iken Deprem Olduğunu Görmek ve Sallanmak

deprem

Rüyada çocuklar ile yan yana iken deprem olduğunun ve sallandığının görülmesi olumsuz anlama sahiptir. Bu rüyayı gören kişinin kısa süre içinde işini kayıp edeceği söylenir. Eğer rüyada deprem sırasında birden fazla çocuk olduğu görülürse rüya sahibinin yeni bir iş bulması uzun zaman alacaktır.

Tek bir çocuk olduğunun görülmesi göreceli olarak daha iyi anlama sahiptir. Çünkü rüya sahibi kovulduğu iş yerine yeni bir işi bulabilecek kapasiteye sahip olur. Kişiler işlerini kayıp etmenin vermiş olduğu hüzün yüzünden depresyon benzeri psikolojik problemler yaşayabilirler.