Rüyada Deprem Olduğunu ama Yıkılmadığını Görmek

/ 18 Ocak 2020 / / yorumsuz
Rüyada Deprem Olduğunu ama Yıkılmadığını Görmek

Rüyada deprem olduğunun fakat yıkılma olmadığının görülmesi genellikle olumlu anlamlara sahiptir. Rüyada deprem sonrası genellikle felaket ve yıkılma senaryoları çizilir. Bu rüyada bu tarz olumsuz tasvirler yapılması için kişiler yaşamlarına olumlu enerjiyi çekerler.

İş, aşk ve sosyal yaşam anlamında kişiler mutluluğu bulurlar. Her rüyada olduğu gibi bu rüyada da elbette olumsuz anlamların olduğu bilinir. Ne var ki islam alimlerinin verdiği bilgilere göre, bu rüyanın olumsuz anlamının ortaya çıkma olasılığı 100 kişiden 10 kişi kadar azdır.

Rüyada Çok Şiddetli Deprem Olduğunu ama Yıkılmadığını Görmek

Rüyada Deprem Olduğunu ama Yıkılmadığını Görmek

Rüyada çok şiddetli deprem olduğunun fakat yıkılma olmadığının görülmesi rüya sahibinin başına gelecek kötü şeylere karşı hazırlıklı olacağı anlamını taşır. Rüya sahibinin çevresinde bulunan insanlar rüya sahibinin kötü durumda olmasını isteyebilirler.

Kişiler bu anlamda kıskançlık duydukları için onlara kötülük yapma yoluna gidebilirler. Ne var ki kişilerin yaptıkları planların hepsi boşa gider. Çünkü rüya sahibi zaten hazırlıklıdır. Bir başka yorumda rüyayı gören kişilerin kısmetinin açılacağı ve yeni insan tanıyacakları söylenir.

Rüyada Memlekette Deprem Olduğunu ama Yıkılmadığını Görmek

deprem

Rüyada memlekette deprem olduğunun fakat yıkılma olmadığının görülmesi rüya sahiplerinin doğdukları yerden iyi haber alacakları anlamına gelir. Rüyayı gören kişiler doğdukları yer ile iş amacı ile bağlantıya geçebilirler.

Rüyayı gören kişilerin Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; memleketlerinde tanınmış kişi olacakları söylentisi de bulunur. Kişiler kendi memleketlerine gittiği zaman, tanınır, insanlar onunla foto çekinmek ister.

Rüyada Yurt Dışında Deprem Olduğunu ama Yıkılmadığını Görmek

uykuda deprem olması

Rüyada yurt dışında deprem olduğunun fakat yıkılma olmadığının görülmesi rüyayı gören kişinin bir yolculuğa çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada deprem yurt dışında olduğu görüldüğü için kişiler de yurt dışına giderler.

Rüyayı gören kişiler çıktıkları yolculuk sayesinde kendilerini aydınlanmış, mutlu ve huzurlu hissederler. Zaten kendilerini yeterince mutlu hisseden bu kişiler için bir de gezme mutluluğu eklenir.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu kişiler çevrelerinde bulunan insanlara bile taşıdıkları güzel enerjiyi aktarmak konusunda başarılı olurlar.