Rüyada Deprem Görmek Neye Yorumlanır

/ 17 Ocak 2020 / / yorumsuz
Rüyada Deprem Görmek Neye Yorumlanır

Rüyada deprem olduğunun görülmesi olumlu ve olumsuz anlamlara sahip olabilir. Rüyada deprem sonrasında eğer yıkım, harabe, yaralanma gibi istenmeyen olayların varlığı görülürse, bu durumda kişilerin yaşamlarında olumsuz durumların yaşanması anlamı vardır.

Kişiler deprem sonrasında hiçbir kötü olay yaşanmadığını, her yerin düzen ve uyum içinde olduğunu görebilirler. Böyle bir durumda kişilerin yaşamlarında olumlu işler meydana gelir. Arkadaşlık, sevgi, dostluk ve merhamet gibi güzel kavramlardan söz etmek mümkün olur.

Rüyada Japonya’da Deprem Olduğunu Görmek

japonyada deprem

Rüyada Japonya sınırları içinde deprem olduğunun görülmesi rüya sahibinin dostları ile arasında güzel iletişimin, kaliteli zamanın ve faydalı diyaloğun habercisidir. Rüyayı gören kişilerin çevreleri ile uyum içinde olmaları en büyük özellikleridir.

Rüya sahipleri geçmişlerinde tartışmalarına ve küslüklerine çizgi çekerek, küs oldukları insanlar ile bile yeniden konuşmak için adım atma yoluna gidebilirler. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişiler çevreleri tarafından adeta kanatsız bir melek olarak adlandırılırlar.

Rüyada Çok Uzun Süre Boyunca Deprem Olduğunu Görmek

şiddetli deprem

Rüyada çok uzun süre boyunca deprem olduğunun görülmesi rüya sahiplerinin ailesi ile birlikte bir işe imza atacakları anlamına gelir. Eğer uzun süre görülen deprem yurt içinde ise bu ilişki iş ilişkisi olur.

Kişi ailesi ile birlikte iş yapmaya başlar. Eğer rüya sahibi depremin yurt dışında olduğunu görürse de, kişinin ailesi ile birlikte sevgi ve hasret gidermek için bir araya geleceği söylenir.

Rüyada Kişi Uyuduğu Sırada Deprem Olduğunu Görmek

rüyada deprem olması

Rüyada kişilerin uyudukları anda deprem olduğunun görülmesi genellikle olumsuz yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hiçbir şeyden haberdar olmaması, kişinin her zaman en son haberi alması, bu kişilerden gelişmelerin saklanması söz konusudur.

Rüyada deprem uykuda olduğunda kişi gerçekten de hayatlarında uyku modunda gibidir. Bu kişiler yakın zamanda arkadaşlarından elde ettiği bilgi ile büyük bir şok yaşayabilirler.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyayı gören kişilerin gözlerini dört açması gerekir. Aksi halde kişiler maddi ve manevi anlamda kendilerini büyük bir zararın içine sokarlar.