Rüyada Çok Ağlamak Üzülmek

/ 16 Ocak 2020 / / yorumsuz
Rüyada Çok Ağlamak Üzülmek

Rüyada çok üzgün olduğunun görülmesi sanılanın aksine olumlu anlama da gelebilir. Rüyada üzgün olmak olumsuz olduğu kadar sevgi, merhamet, duygusallık gibi olumlu anlamlara da sahiptir.

Elbette rüyanın olumlu ya da olumsuz olduğunu söyleyebilmek adına mutlaka rüya detaylarına hakim olmak gerekir. Kişilerin neden ağladığını bilmesi, nerede ağladığını hatırlaması, yalnız mı olduğu gibi detaylar rüya yorumlaması sırasında büyük fayda sağlar.

Rüyada Ölen Kişi Ardından Çok Ağlamak Üzülmek

ağlayan anne ve kızı

Rüyada ölen birisi için çok üzgün olduğunun görülmesi ters etki yaparak rüya sahibinin önem verdiği bir insan ile çok yakın olması anlamına gelir. Rüyayı gören kişi ailesinden küs olduğu bir insan ile barışabilir.

Bazı islam alimleri bu rüyanın aynı zamanda rüya sahibinin ilişkilerini düzeltmesi anlamına geldiğini de söylerler. Kişiler çevreleri ile harika bir uyum içinde yaşadıkları için başları hiç ağrımaz.

Rüyada Depresyona Girildiği için Çok Ağlamak Üzülmek

depresyona girmek

Rüyada depresyon yüzünden çok üzgün olduğunun görülmesi olumlu ya da olumsuz olabilir. Eğer depresyonda olduğunu gören kişi rüya sahibinin kendisi ise bu durumda kişilerin gerçekten depresyona girecekleri söylenir.

Rüyayı gören kişilerin başka bir insanı depresyonda olduğunu görmesi ise ters tepki yaratır. Yani kişiler hayatlarında daha mutlu olurlar. Aldıkları kötü haberler bile bu kişilerin üzülmelerine neden olamaz. Kişiler büyük bir keyif ve mutluluk içinde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

Rüyada Maddi Problemler Yaşadığı için Çok Ağlamak Üzülmek

boş ev

Rüyada maddi problemler yüzünden çok üzgün olduğunun görülmesi rüya sahiplerinin sevdiği bir kimsenin maddi anlamda sıkıntı yaşaması anlamına gelir. Rüya sahipleri bu yakın dostlarının haline üzüldüğü için onlara borç para vermek isteyebilir.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyanın tek bir anlamı vardır. O da rüya sahibinin kendisinin maddi problemler içine girmesidir. Kişi umutsuz ve çaresiz olur.

Rüyada üzgün olmak maddi problemler yüzünden olduğunda mutlaka rüyayı gören kişinin yaşantısında bir insan maddi anlamda problemler ile karşılaşır. Kişiler geçimlerini sağlamakta zorlanacakları için bir başka insandan destek ve yardım almak isteyebilirler.