Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Söylemesi

/ 9 Aralık 2019 / / yorumsuz
Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Söylemesi

Rüyada hamileliğin haber verilmesi, genellikle olumlu tabir olunan rüyalar arasındadır. Bu olumlu tabi hamileliğin ne şekilde görüldüğü ile ilgili olarak ve rüya sahibine bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir.

Rüyada hamile, bebek dünyaya getirilmesi sebebiyle iyi bir haber olarak yorumlanmaktadır.

Yaşanan sıkıntılardan refaha erişileceğine, borçlu ise kısa sürede borcunun biteceğine, hastalıkta ise sağlığına kavuşacağına alamet olduğu bilinmektedir.

Birinin rüya sahibine hamile olduğunu söylemesi, biri tarafından sağlanacak destek ile mevcut durumdaki sıkıntının giderileceği işaret edilmektedir.

Fakat bu yorumlar kadınlar için geçerlidir. Erkeklerin rüyada hamile olduğunu duyması ise bir sıkıntıya neden olacak haber almasına işaret edilmektedir.

Rüyada Kendinin Hamile Olduğunu Görmek

rüyada birinin hamile olduğunu görmek

Kişinin rüyasında hamile olduğunu görmesi, rüya sahibine göre değişkenlik göstermektedir. Kadın ise hayra erkek ise şerre işaret ettiği rivayet edilmektedir.

Hamileliğin kadın için müjde verici bir alamet olmasının aksine erkeklerde hamilelik olmadığı için rüyada görülmesi bir sıkıntının oluşumunu haber vermektedir.

Erkek birinin rüyasında kendini hamile olarak görmesi, hamil olarak görülen karın büyüklüğüne göre bir sıkıntı ile muhatap olacağına rivayet edilmektedir.

İş hayatında yaşanan sıkıntıları işaret eden bu rüyalar içerisinde küçük bir karın görüldüyse, rüya sahibinin sıkıntısını kısa sürede atlatacağı rivayet edilmektedir.

Rüya sahibine göre değişmekte olan rüya yorumlarında, bekar olan bir kadının rüyasında kendini hamile olarak görmesi bazen yeni bir kısmete işaret edebilmektedir.

Yakın zamanda evliliğe dair bir kısmeti olacağı rüyadan tabirle anlaşılmaktadır.

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

rüyada gebe kalmak

Rüyasında hamile olan kişinin eşi olduğunu görmek, eşinin paylaşmadığı bir derdi ya da sıkıntısı olabileceğine işaret etmektedir.

Bir başkasının hamileliği kişinin sıkıntısı olarak yorumlandığından, eşinin rüya sahibine ihtiyacı olduğu şeklinde rivayet olunmaktadır.

Rüyada hamile olan eşinin doğum yaptığının görülmesi ise var olan bir sıkıntının selamete ermesine işaret etmektedir.

Mevcut sıkıntının ya da yakın zamanda başa gelecek bir sıkıntının kısa sürede bertaraf edileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada hamile olan eş ile ilgili bir diğer rivayet ise, hamile olan kişinin kadın olmasından sebeple iyi bir haber alınacağına işaret ettiği söylenmektedir.

Rüya sahibinin uzun süredir beklediği güzel habere kavuşması şekilde tabir eden yorumcular da bulunmaktadır.

Aile Üyelerinden Birini Rüyada Hamile Görmek

gebelik testi

Rüyada aileden birisini hamile görmek, rüya sahibi ve rüyada görülen kişinin vasıflarına göre farklı yorumlanmaktadır.

Kişinin kendi kızını rüyasında hamile olarak görmesi hayırlı bir şeye işaret etmektedir. Bekar ise evlilik durumu, evli ise müjdeli haber ile tabir olunmaktadır.

Kişinin rüyasında kendi annesinin hamile olduğunu görmesi, miras olarak yorumlanmaktadır. Aile tarafından maddi ve manevi olarak desteklenmenin hayat boyu süreceğine işaret etmektedir.

Dünya sıkıntılarından kurtuluş olarak tabir edilmekte olan rüya, rüya sahibinin özellikle maddi olarak rahata ereceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Arkadaşın Hamile Olduğunu Görmek

rüyada hamile kalmak

Rüyada hamile olan kişinin, arkadaş olması, rüya sahibinin destek ve yardımlarına o kişinin ihtiyacı olduğu şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada görülen arkadaşın kimseyle paylaşmadığı bir sorununun olabileceğine ve bu soruna rüya sahibinin çözüm olabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile olan kişi eğer evli ise, rüya sahibinin maddi anlamda sıkıntılar içerisinde olduğu şeklinde de yorumlanmaktadır. Fakat bu maddi sıkıntıların son dönemleri olduğuna dair yorumlama yapılmaktadır.

Rüyada görülen kişi şayet bekar bir arkadaşsa, küçük problemlerin yaşanacağı rivayet olunmaktadır.

Rüya sahibinin yaşadığı bazı sıkıntıların hayat akışını olumsuz etkileyeceği ve bazı değişikliklere gitmesi gerekeceği şeklinde de tabir edilmektedir.