Rüyada Beyaz Araba Kullanmak Neye İşarettir

/ 3 Ocak 2020 / / yorumsuz
Rüyada Beyaz Araba Kullanmak Neye İşarettir

Rüyada beyaz araba kullandığının görülmesi yalan söylenmesi, sahtekarlık, kandırılma gibi olumsuz anlamlara gelir. Bazı rüya ilmi bilgilerine göre bu rüyayı gören kişilerin çevresindeki insanların sürekli ona yalan söyledikleri belirtir.

Rüyada araba beyaz renkli ve aynı zamanda spor olursa bu durum genellikle rüyayı gören kişinin kendisine söylenen yorumları anlaması şeklinde yorumlanır. Ne var ki çoğu zaman kişinin bu yalanları anlamadığı ve başka insanlar tarafından kullanıldığı söylenir.

Rüyada Otobanda Beyaz Araba Kullanmak

otobanda araba kullanmak

Rüyada otobanda beyaz araba kullandığının görülmesi rüya sahibinin iş yaparken insanlar tarafından kandırılması anlamına gelir. Kişiler maddi anlamda ve manevi anlamda bu kötü niyetli insanlar yüzünden kayıplar yaşayacaklardır.

Kişiler hem paralarını kayıp eder hem de insanlara olan güven ve inancını kayıp eder. Rüya görüldükten kısa süre sonra kişi kayıp yaşamaya başlar. Bir başka yorumda bu rüyayı gören kişilerin başka insanlara yalan söylemek zorunda bırakılacağı söylenir.

Rüya sahipleri en yakınları da dahil olmak üzere çevrelerinde bulunan yakın insanlara yalan söyleyerek içten içe vicdan azabı yaşayabilirler.

Rüyada Hızlıca Beyaz Araba Kullanmak

rüyada hızlı araba kullanmak

Rüyada hızlıca beyaz araba kullandığının görülmesi rüya sahibini evdeki insanları kandıracakları anlamına gelir. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; kandıran kişilerin illa ev halkı olmasına gerek yoktur.

Rüya sahibinin çok yakından tanıdığı ve sevdiği kişiler de onu kandırmak isteyebilir. Hızlı şekilde araba kullanılması kişinin söylenecek yalanlara inanması anlamını taşır. Rüya sahibi sonradan bu yalanları ortaya çıkarabilir.

Rüyada Lüks Beyaz Araba Kullanmak

Rüyada Beyaz Araba Kullanmak Neye İşarettir

Rüyada lüks beyaz araba kullandığının görülmesi rüya sahiplerinin maddi anlamda büyük bir zorluk dönemine girmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler işlerinde performans düşüşü gösterirler.

Ayrıca hastalık gibi zorunlu ve istenmeyen durumlardan dolayı kişiler işlerini devam ettirmek konusunda zorlu bir dönemden geçebilirler. Rüyada araba lüks olduğunda ve hızlı kullanıldığında kişiler para kaybını da hızlı yaşayacakları söylenir.

Araba yavaş giderken görüldüğü zaman ise para kayıp etme çok hızlı olmaz. Fakat bu sefer de kayıp edilen paranın miktarı çok fazla olur.