Genel

Rüyada Başkasının Senin Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada Başkasının Senin Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada başkasının senin hamile olduğunu görmesi; gören kişi herhangi bir kişi ise, gizli işlerin çevrilmesi ve bu işlerin açığa çıkması ile beraber zorlukların yaşanmasına işaret etmektedir. Rüyada başkasının senin hamile olduğunu görmesi; rüya sahibinin evli veya bekar olmasına, kendisini gören kişi ile yakınlığına göre değişiklik göstermektedir.

Gören kişi eğer rüya sahibinin hamile olduğunu herkese söyler ise; bu rüya sahibinin sevdikleri ile arasının açılacağı ve kendisini zorlayıcı günler geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Başkasının Bekar Kişinin Hamile Olduğunu Görmesi

rüyada bekar birinin hamile görülmesi

Bekar rüya sahibini başkasının hamile görmesi; rüya sahibinin kısmetli bir döneme girdiği, kısa süre içerisinde evlenme kararı alabileceği gibi konulara yorulmaktadır. Ayrıca kısa süre içerisinde evlenmesi durumunda; üzerinden çok geçmeden hamile kalabileceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Evli olan rüya sahibinin hamile olduğunun görülmesi de bekar olanda olduğu gibi iyiye yorulmaktadır. Evli kişinin evliliğinde daha huzurlu günler göreceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Arkadaşının Senin Hamile Olduğunu Görmesi

rüyada arkadaşını hamile görmek

Rüya sahibinin arkadaşının kendisinin hamile olduğunu görmesi; iyiye yorulmamaktadır. Rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda kayıplar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yaşadığı bir sorun bitmeden başka bir problem ile muhatap olacağı anlamına gelmektedir.

Arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde sıkıntı olacağını göstermektedir. Hedeflediklerinin gerçekleşmemesinin yanı sıra, maddi olarak da olumsuzluklar yaşayacağını işaret etmektedir.

Rüyada başkasının senin hamile olduğunu görmesi; gören kişinin arkadaş olması durumunda, üst üste gelen sıkıntılar olarak bilinmektedir.

Rüyada Sevgilinin Senin Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada Başkasının Senin Hamile Olduğunu Görmesi 4

Rüya sahibinin sevgilisinin kendisinin hamile olduğunu görmesi; olumlu anlamlar barındırmaktadır. Rüya sahibinin yeni çalışmalar yapmak için girişiminin olacağı, yeni işlere büyük hevesler ve istekler ile girmeyi düşüneceği gibi anlamlar taşımaktadır.

Rüya sahibini oldukça başarılı bir iş hayatı beklemektedir. Meslek hayatının başarı ve zaferler ile taçlandırılacağı ve aynı zamanda meslek hayatında her ne hayal eder ise buna ulaşmak için yolunun açık olacağı anlamları çıkartılmalıdır.

Rüyada başkasının senin hamile olduğunu görmesi; gören kişinin sevgili olması halinde, vazgeçmeyerek mesleki anlamda daha da yükselmenin mümkün olduğu anlamına gelmektedir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL