Rüyada Başkasının Senin Hamile Olduğunu Görmesi

/ 27 Ağustos 2020 / 1.883 views / yorumsuz
Rüyada Başkasının Senin Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada başkasının senin hamile olduğunu görmesi; gören kişi herhangi bir kişi ise, gizli işlerin çevrilmesi ve bu işlerin açığa çıkması ile beraber zorlukların yaşanmasına işaret etmektedir. Rüyada başkasının senin hamile olduğunu görmesi; rüya sahibinin evli veya bekar olmasına, kendisini gören kişi ile yakınlığına göre değişiklik göstermektedir.

Gören kişi eğer rüya sahibinin hamile olduğunu herkese söyler ise; bu rüya sahibinin sevdikleri ile arasının açılacağı ve kendisini zorlayıcı günler geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Başkasının Bekar Kişinin Hamile Olduğunu Görmesi

rüyada bekar birinin hamile görülmesi

Bekar rüya sahibini başkasının hamile görmesi; rüya sahibinin kısmetli bir döneme girdiği, kısa süre içerisinde evlenme kararı alabileceği gibi konulara yorulmaktadır. Ayrıca kısa süre içerisinde evlenmesi durumunda; üzerinden çok geçmeden hamile kalabileceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Evli olan rüya sahibinin hamile olduğunun görülmesi de bekar olanda olduğu gibi iyiye yorulmaktadır. Evli kişinin evliliğinde daha huzurlu günler göreceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Arkadaşının Senin Hamile Olduğunu Görmesi

rüyada arkadaşını hamile görmek

Rüya sahibinin arkadaşının kendisinin hamile olduğunu görmesi; iyiye yorulmamaktadır. Rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda kayıplar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yaşadığı bir sorun bitmeden başka bir problem ile muhatap olacağı anlamına gelmektedir.

Arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde sıkıntı olacağını göstermektedir. Hedeflediklerinin gerçekleşmemesinin yanı sıra, maddi olarak da olumsuzluklar yaşayacağını işaret etmektedir.

Rüyada başkasının senin hamile olduğunu görmesi; gören kişinin arkadaş olması durumunda, üst üste gelen sıkıntılar olarak bilinmektedir.

Rüyada Sevgilinin Senin Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada Başkasının Senin Hamile Olduğunu Görmesi 4

Rüya sahibinin sevgilisinin kendisinin hamile olduğunu görmesi; olumlu anlamlar barındırmaktadır. Rüya sahibinin yeni çalışmalar yapmak için girişiminin olacağı, yeni işlere büyük hevesler ve istekler ile girmeyi düşüneceği gibi anlamlar taşımaktadır.

Rüya sahibini oldukça başarılı bir iş hayatı beklemektedir. Meslek hayatının başarı ve zaferler ile taçlandırılacağı ve aynı zamanda meslek hayatında her ne hayal eder ise buna ulaşmak için yolunun açık olacağı anlamları çıkartılmalıdır.

Rüyada başkasının senin hamile olduğunu görmesi; gören kişinin sevgili olması halinde, vazgeçmeyerek mesleki anlamda daha da yükselmenin mümkün olduğu anlamına gelmektedir.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Maltepe Oto Kiralama – İstanbul Maltepe Araç Kiralama
Maltepe Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No DRM MOTORS İstanbul / Maltepe / Altayçeşme Mh. 0 (541) 551 88 18 0 (216) 594 03 37 HB FİLO İstanbul /..
Kartal Oto Kiralama – İstanbul Kartal Araç Kiralama
Kartal Kiralama Firmaları Konum Cep No İş No ELS MOTORLU ARAÇLAR İstanbul / Kartal / Atalar Mah. 0 (554) 442 78 10 0 (850) 340 03 46 ZİRVE RENT A..
Tarık Şahin İnternet Haberciliğini Wazm İle Amerika’Ya Taşıdı
İnternet gazeteciliği her geçen gün artmaktadır. İnternet gazeteciliğinde güvenilir adres olan Wazm ve Viakep siteleri ile en son gelişmeler paylaşılmaktadır.  Tarık Şahin Kimdir 1996 yılında Kocaeli ilinde doğmuş olan Tarık..
Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, devlet kapısındaki işlerin halledilebilmesi için yetkili kişiler ile görüşme sağlanacağına yorulmalıdır. Aynı zamanda rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin daha üst rütbeye çıkabileceği anlamına gelmektedir. Rüyada..
Rüyada Sözlü Kavga Etmek
Rüyada sözlü kavga etmek; kavganın edildiği kişiye göre değişiklik göstermektedir. Rüyada sözlü tartışmak yabancı biri ile olduğunda; şans, maddi kazanç ve bolluk gibi anlamlar taşımaktadır. Ölü ile tartışılması ise; çözülmesi..
Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek
Rüyada sevdiğin insanı görmek; çoğunlukla hayırlı ve güzel anlamlar ile ifade edilmektedir. Rüyada sevdiğin insanın görülmesi; rüya sahibinin kendisini oldukça mutlu edecek haberler alacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada Sevdiğin İnsanı Öptüğünü..