Rüyada Başkasının Araba Satın Aldığını Görmek

/ 29 Aralık 2019 / / yorumsuz
Rüyada Başkasının Araba Satın Aldığını Görmek

Rüyada bir başkasının araba satın almasının görülmesi kıskançlık, hazmedememe, her şeyde birinci olma isteği şeklinde yorumlanır.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada araba eğer başkası tarafından satın alınıyorsa, kişileri kıskançlık krizleri beklemektedir. Özellikle rüya sahipleri çevrelerine karşı kıskanç tavırları nedeni ile uyum bozuklukları yaşayacakları durumların içine kendilerini sokabilirler.

Rüyada Başkasının Spor Araba Satın Aldığını Görmek

rüyada başkasının spor araba aldığını görmek

Rüyada bir başkasının spor araba satın almasının görülmesi kişinin kompleksli olduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişilerin çevrelerinde bulunan insanlar ile kavga edecekleri, her anlamda (özellikle iş yerinde) sorun çıkaracakları bu nedenle de problem yaşayacakları söylenir.

Kişiler patronları tarafından kovulabilirler. İş yerinde maaşlarından para kesintisi gibi durumlarla karşılaşabilirler. Bir başka yorumda rüya sahibinin dik başlılığı nedeni ile otoriteler ile aralarında problem olacağı söylenir.

Kişiler polisler ile bile tartışma içine girebilirler. Bu durum onların hapis yatmasına neden olabilir.

Rüyada Başkasının Eski bir Araba Satın Aldığını Görmek

eski araba

Rüyada bir başkasının eski bir araba satın almasının görülmesi rüya sahiplerinin eski dostları ile yeniden karşılaşması anlamına gelir. Kişiler eski dostları ile yeniden görüşmeye başlayarak eskilerden söz ederler.

Bazı yorumlarda rüya sahiplerini eski düşmanları ile karşılaşacakları da söylenir. Eğer rüya sahibi eski bir arabanın içinde olduğunu görürse rüyanın kötü anlamının otaya çıkacağından söz edilir.

Kişi eğer arabayı dışarıdan bir göz olarak görürse rüya sahibi için bir tehlike olmaz.

Rüyada Başkasının Lüks Araba Satın Aldığını Görmek

lüks araçlar

Rüyada bir başkasının lüks bir araba satın almasının görülmesi rüya sahibinin zengin olması, bir yerden yüklü para almak, rüya sahibinin yaşam standartının yükselmesi gibi olumlu anlamları vardır.

Kişiler rüyayı gördükten kısa süre sonra ellerine geçecek olan para ile yaşamlarını diledikleri gibi yaşamaya başlayarak, istedikleri her şeyi yapabileceklerdir.

Rüyada araba eğer kırmızı renkli ise rüya sahibinin kendisine yeni bir sevgili bulacağı söylenir. Eğer lüks araba rengi mavi ise kişi mevcut işini çok daha iyi yerlere taşıyarak, adını geniş kitlelere duyurmaya başlayacaktır.