Ekonomi

Pulsepad Nasıl Alınır, PulsePad Nedir

Pulsepad Nasıl Alınır, PulsePad Nedir

Pulsepad nasıl alınır, pulse pad nedir tahminleri uçacak mı yükselmesi beklenen launchpad token ya da coin listesi içinde diyebiliriz. PulsePad ido whitelist, token kendini PULSE ekosisteminde ilk deflasyonist launchpad şeklinde tanıtıyor. Pulse bünyesinde farklı proje için ilerici programlar hedeflemektedir. PulsePad sayesinde başlayan bütün projeler, IDO’larını ilerletmek için, PLSPAD alıp yakarak ilgili deflasyonist ideolijiyi desteklemelidir. PulsePad nasıl alınır, nereden Güvenilir PulsePad ön satışına katılmak için ve detaylar için alt başlıklara göz atalım.

PulsePad Nedir

Pulse Pad-PulseChain de, Ethereum ile beraber full çalışma desteklenirken, hız ya da ücretler bakımından ise Binance Smart Chain ile benzeşiyor. Geride bıraktığımız cümlede belirtilenler PulsePad’in en çok dikkat çeken özelliği olarak bilinmektedir. Bununla beraber PulsePad nedir, derken bu projenin en büyük destekçisi BlueZilla olarak görünüyor. Biliyoruz ki yakın zamanlarda BlueZilla’nın desteklediği Astroswap projesi 500x yapmıştı. Pulsepad nasıl alınır ile beraber ön satış takipçilerinin önemli bir kısmı bu projeden de Astroswap benzerinde beklentilere sahiptir.

Pulsepad Nasıl Alınır

Pulse Pad coin Pulsepad nasıl alınır, Tronpad, AdaPad, VelasPad, EthPad, KccPad, BscPad platformları üzerinden garanti alım hakkına sahipseniz alabilirsiniz. Garanti alım hakkı için yeterli düzeyde, stake adedine erişmiş olunması gerekmektedir. Mesela TronPad ön satış platformunda garanti alım hakkı için 50.000 adet TronPad stake edilmelidir. PulsePad nereden alınır, nasıl katılırım coin token yükselir mi gibi sorular IDO whitelist için ilgili Pad yakından takip edilmelidir.

Ön satış launchpad Pulsepad nasıl alınır alımı yaparken platformlara dikkat edilmelidir. Ön satış Launchpad platformlarında dolandırıcı sayısı fazlasıyla artmaktadır. Telegram gruplarına dolandırıcılar da katılır ve sizi de gruptan rastgelere dolandırmak istediği gruba alabilir. Token’in coin ön satışı başlatıldığında resmi web adresinden ya da twitter adresinden takip etmeniz faydalı olabilir. PulsePad twitter adresi için buraya tıklayabilirsiniz. Bu adreste belirtilen web adresi ve telegram grupları dışında farklı bir yere dahil olunmaması gerekir.

Pulse Pad Ön Satışı Ne Zaman

Henüz öne satışı belli olmayan Pulse Pad projesinin hangi tarihte başlayacağından emin olmak için twitter hesabını aktif olarak takip edebilirsiniz. PulsePad ne kadar çıkar kaç x yapar diye soruyorsanız, tahminleri yüksek görünüyor. Kişisel görüşümüz bir Astroswap projesi gibi göründüğü yönündedir. Pulse Pad nedir nasıl alınır derken bu projeyi BlueZilla’nın desteklediğini ve BlueZilla’nın desteklediği launchpad’lerinde çok yükseldiğini biliyoruz.

Mevcutta birçok kişi Pulse launchpad ön satış projesine katılmak için heyecanla bekliyor. Basit olarak TronPad token fiyatının yükselmesi buna önemli bir örnek olabilir. Ön satışı PulsePad nedir haberi geldikten kısa bir süre sonra, TronPad 50.000 adet tokeni 2.500 usd iken bugünlerde 6.000 dolara yaklaştı.

Tarafımızca Puls launchpad ön satışından yüksek para kazanılacağına inanıyoruz. Belki de bir 500x de bu launchpad token coin projesinden gelebilir. Bunlar kişisel görüşlerimiz olmakla beraber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Pulse Pad nereden alınır nedir, Pulsepad nasıl alınır, token coin ne kadar yükselir tahminleri gibi güncel yorum bu şekildedir. Pulsepad ön satışı ne zaman başlayacak nasıl katılırım nereden fiyatı ne kadar gibi soruları yukarıda cevapladık.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL