Pendik’te Katliam Kaza! Avukat Kadın Sürücü Çarptı Mete Öldü

/ 23 Eylül 2020 / 1.440 views / yorumsuz
Pendik’te Katliam Kaza! Avukat Kadın Sürücü Çarptı Mete Öldü

Sosyal medyada meteiçinadalet tagı ile gündem oluşturan kaza! Bir önceki cumartesi akşamı saat 20:30 civarlarında Pendik sahil yolunda gerçekleşen kaza 20 yaşındaki Metehan Korkmaz’ın ölümüyle sonuçlandı.

Belirtilenlere göre kuzenleri ile beraber scooter’a binen üniversite öğrencisi Mete yolun karşısına geçmek için bekliyordu. Kendileri için yeşil ışık yanınca kuzenleri Metehan’dan önce karşıya geçti ve ardından Mete de karşıya geçmek istedi.

Bazı araçlar yayaların geçmesini beklerken sol şeritten hızla gelen bir otomobil yolun karşısına geçen Metehan Korkmaz’a çarptı ve öğrenci olan Mete Pendik sahilde öldü.

Metehan Korkmaz’a Çarpan Kadın Avukat Serbest Bırakıldı

avukat kadın sürücü kazası

 

Kaza sonucuyla havaya savrulan genç,  Metehan Korkmaz  hastanedeki müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Pendik sahilde 20 yaşındaki Mete’ye çarpan kadın sürücünün avukat olduğu öğrenildi. Avukat olduğu öğrenilen M.A, savcılık karşısına çıktıktan sonra serbest bırakıldı. Metehan Korkmaz’ın ailesi ise şikayetçi olduklarını dile getirerek kaza bölgesindeki kameraların incelenmesini istedi.

Sosyal Medya Mete İçin Adalet İstiyor

avukat kadın kazası mete

Öte yandan Twitter kullanıcıları meteiçinadalet tagı açtı. 20 yaşında olduğu öğrenilen Mete için Instagram’da da gündem oluştu. Sosyal medya kullanıcıları Pendik’te gerçekleşen Metahan Korkmaz’ın katili avukat kadının cezalandırması gerektiğini vurguladı.

 


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..