Gündem

Pendik’te Katliam Kaza! Avukat Kadın Sürücü Çarptı Mete Öldü

Pendik’te Katliam Kaza! Avukat Kadın Sürücü Çarptı Mete Öldü

Sosyal medyada meteiçinadalet tagı ile gündem oluşturan kaza! Bir önceki cumartesi akşamı saat 20:30 civarlarında Pendik sahil yolunda gerçekleşen kaza 20 yaşındaki Metehan Korkmaz’ın ölümüyle sonuçlandı.

Belirtilenlere göre kuzenleri ile beraber scooter’a binen üniversite öğrencisi Mete yolun karşısına geçmek için bekliyordu. Kendileri için yeşil ışık yanınca kuzenleri Metehan’dan önce karşıya geçti ve ardından Mete de karşıya geçmek istedi.

Bazı araçlar yayaların geçmesini beklerken sol şeritten hızla gelen bir otomobil yolun karşısına geçen Metehan Korkmaz’a çarptı ve öğrenci olan Mete Pendik sahilde öldü.

Metehan Korkmaz’a Çarpan Kadın Avukat Serbest Bırakıldı

avukat kadın sürücü kazası

 

Kaza sonucuyla havaya savrulan genç,  Metehan Korkmaz  hastanedeki müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Pendik sahilde 20 yaşındaki Mete’ye çarpan kadın sürücünün avukat olduğu öğrenildi. Avukat olduğu öğrenilen M.A, savcılık karşısına çıktıktan sonra serbest bırakıldı. Metehan Korkmaz’ın ailesi ise şikayetçi olduklarını dile getirerek kaza bölgesindeki kameraların incelenmesini istedi.

Sosyal Medya Mete İçin Adalet İstiyor

avukat kadın kazası mete

Öte yandan Twitter kullanıcıları meteiçinadalet tagı açtı. 20 yaşında olduğu öğrenilen Mete için Instagram’da da gündem oluştu. Sosyal medya kullanıcıları Pendik’te gerçekleşen Metahan Korkmaz’ın katili avukat kadının cezalandırması gerektiğini vurguladı.

 


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL