Ekonomi Teknoloji

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik dinleyerek para kazanma, internet üzerinden kolay ve hızlı para kazanmak için güzel bir yöntemdir. Müzik dinleyerek, yorum, beğeni, şarkı blog yazarlığı yaparak para kazanmayı anlatacağız. 5 farklı yöntemi sırasıyla aşağıda bulundurduk. Music Xray, Hit Predictor  ve diğer yöntemler ile Türkiye’de müzik dinleyerek para kazanma siteleri aşağıda bulunuyor.

Aşağıda müzik ile para kazanmak isteyen kişiler için, çeşitli site adreslerini de belirttik. Bazıları dinleyerek, kimisi yorum, beğeni ya da şarkılar hakkında yazarlık yaptırarak para kazandırıyor.

Müziklere Puan Ver Para Kazan

Şarkıları dinlemek, oylamak, puanlama yapmak ve bununla beraber para, çeşitli konser biletleri hediye çekleri kazanabileceğiniz birden fazla web siteleri bulunmaktadır. Hit Predictor, Music Xray, Playlist Push, Current.us, RadioEarn ve Research.fm adındaki siteler bir  hayli tanınmış ve güvenilir olarak bilinir.

Belirtilen siteler pek çok kişi tarafından bilinir ve internetten müzik dinleyerek para kazanma için birçok kişi bu web adreslerini ziyaret eder. Burada önemli olan para kazanmak için ilgili siteleri ziyaret ettikten sonra hangisinin size uygun olduğuna karar vermeniz gerekir.

Örneğin bazı sitelerde dinlemek istediğiniz şarkı tarzını siz seçebiliyorken, diğerleri kendi istedikleri tarzları size dinletiyor. Kendilerinin seçtiği tarzları dinletmek isteyen bazı siteler de sadece onların belirttiği parçaları dinlemeniz için size ödeme yapıyorlar.

Müzik Sohbet Gruplarıyla Para Kazanma

Birçok müzik dinleyerek para kazanma sitesinde sohbet grupları bulunur. Bu gruplar, sizinle yakın şarkı zevkine sahip arkadaşlarla müzikler hakkında sohbet edebileceğiniz bir alandır. Aynı zamanda bu gruplarda şarkıları beraber dinleyebilirsiniz. Müzik sohbet odaları bu şekildedir.

İlgili gruplar içindeki moderatörler sohbeti istedikleri şekilde yönetmektedir. Size dinlediğiniz şarkıyı beğenip beğenmediğinizi sorabilir, bunların nedenini de sorabilir. Aynı zamanda o parçaların ilgili tarza çeşitlilik katıp katmadığını da sorabiliyor. Müzik dinleyerek para kazanma için diğer yöntem de bu soruları yanıtlayarak para kazanmaktır.

Şarkı Blogu Açarak Kazanmak

Blog yazarlığı yapmak zaman, kafa, ve ciddi emek gerektiren bir şeydir. Ancak şarkı blogu açarak ve yazarak para kazanmak da hem hızlı hem de yüksek kazançlıdır. Maddi tarafı iyi olan blog yazarlığı, internetten para kazanmak için iyi bir yöntem olabilir. Diğer iyi yönü ise, belirli düzeye geldikten sonra iyi yazılar çıkarırsanız, birçok ünlü ile tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Blog açmak ve yazmak kararındaysanız önerimiz, tek bir kategori üzerinden yazmanız daha odaklayıcı, verimli ve başarılı olacaktır.

Hangi müzik ve şarkı parçaları hakkında blog açmaya karar verdiyseniz, diğer adıma geçebilirsiniz. Daha çok yeni albüm ve sanatçılara odaklanabilirsiniz. Bunlar hakkında düşüncelerinizi belirterek diğer yandan konser, canlı performans duyurular ve mekan tanıtımları üzerine yazabilirsiniz.

Anket Doldurarak

Müzik dinlemenin yanı sıra, anket doldurarak da para kazanabiliyorsunuz. LifePoints, InboxDollars ve Pinecone Research benzeri internet siteleri ya da uygulamalar, size çeşitli anket görevleri veriyor. Şarkılar ya da sanatçılar hakkında görev olarak dolduracağınız anket sonucu puan toplanıyor ve topladığınız puanları nakite çeviriyorsunuz.

Parça Sözlerini Çevirerek Para Kazanma

Müzik ve şarkı çevirisi yaparak para kazanmak çok mantıklı görünüyor. Birçok uygulama ve internet siteleri çevirileriniz kadar veya çalıştığınız süre kadar size para ödemesi yapıyor. Aslında bu yazılanlar internet üzerinden çok kolay ve hızlı para kazanma yöntemleridir. Kimi zaman müzik dinleyerek, bazen çeviri yaparak yada aynı parçayı farklı dillerde yazarak para kazanma yöntemleridir.

Yukarı belirtilen internetten şarkı dinleyerek para kazanma yolları, erkek – kadın için uygundur. Sizlerde yorumlarınızı ve deneyimlerinizi aktarmak için yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL