Gündem

Listede İki Türk Var! 2019 Dünyanın En Güzel Kadını

Listede İki Türk Var! 2019 Dünyanın En Güzel Kadını

2019 Dünyanın En Güzel Kadınları Listesi

ABD tarafından yapılan anket ve oylama sonucunda, 2019 yılının en güzel kadını belli oldu. Bu yılın dünyadaki en güzel yüzlü kadını ise Hande Erçel seçildi. Fahriye Evcen’in de ilk 50 arasına girdiği bu listede Selena Gomez, Emilia Clark gibi ünlüler de yer alıyor. İşte merakla beklenilen 2019 dünyanın en güzel kadınları listesi

Bu isimlerden Hande Erçel dünyanın en güzel yüzüne sahip kadını seçilirken Fahriye Evcen ise 36. Sırada yerini aldı.

Hande Erçel;

25 yaşında olan güzel oyuncu aynı zamanda modellik de yapmıştır. Ekranlarda görmeye alıştığımız bu güzel yüz, 2019 yılının dünyadaki en güzel kadını ilan edilmiştir.

Yael Shelbia;

İsrailli bir manken olan Yael Shelbia, uluslararası alanda yapılan pek çok kampanyada modellik yapmıştır. 2018 yılında dünyanın 3. güzel kadını olan Yael, 2019 yılının en güzle ikinci kadını unvanını aldı.

 

Nana (İm Jin-Ah);

Güzelliğiyle dikkat çeken şarkıcı Nana, bu yılki listemizin 3.sırasında yerini aldı.

Taylor Hill;

Taylor Hill, Amerikalı bir top modeldir. 2015 yılından beri Victoria Secret meleğidir. 23 yaşında olan güzel manken, 2019 dünyanın en güzel kadınları listesinde 4. Sırada yerini alıyor.

Urassaya Sperbund;

Daha çok Yaya adı ile bilinen Urassaya Sperbund, Taylandlı bir model ve oyuncudur. Önemli filmlerde yer alan ve güzelliği ile dikkat çeken Yaya, bu yıl ki en güzel kadınlar listesinde 5. Sırada yerini aldı.

Emma Watson;

İngiliz asıllı oyuncu ve model olan Amme Watson, milenyum çağının en beğenilen kadın oyuncularından biridir. Ekranlarda yüzünü görmeye alışkın olduğumuz güzel oyuncu, Harry Potter film serisinde oynadığı Harmonie karakteri ile tanınmıştır. Oyuncumuz en güzel kadınlar listesinde 6. sırada yer alıyor.

Ana De Armas;

Amerikan yapımı pek çok filmde karşımıza çıkan güzel oyuncu, İspanyol asıllıdır. İlk filmi 2006 yılında çekilen bir İspanyol filmidir. Halen çok sayıda filmin başrolünde oynayan Ana De Armas, 2019 yılın en güzel kadınları listesinde 7. sıraya girmeyi başarmıştır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL