Listede İki Türk Var! 2019 Dünyanın En Güzel Kadını

/ 22 Mayıs 2019 / 2.254 views / yorumsuz
Listede İki Türk Var! 2019 Dünyanın En Güzel Kadını

2019 Dünyanın En Güzel Kadınları Listesi

ABD tarafından yapılan anket ve oylama sonucunda, 2019 yılının en güzel kadını belli oldu. Bu yılın dünyadaki en güzel yüzlü kadını ise Hande Erçel seçildi. Fahriye Evcen’in de ilk 50 arasına girdiği bu listede Selena Gomez, Emilia Clark gibi ünlüler de yer alıyor. İşte merakla beklenilen 2019 dünyanın en güzel kadınları listesi

Bu isimlerden Hande Erçel dünyanın en güzel yüzüne sahip kadını seçilirken Fahriye Evcen ise 36. Sırada yerini aldı.

Hande Erçel;

25 yaşında olan güzel oyuncu aynı zamanda modellik de yapmıştır. Ekranlarda görmeye alıştığımız bu güzel yüz, 2019 yılının dünyadaki en güzel kadını ilan edilmiştir.

Yael Shelbia;

İsrailli bir manken olan Yael Shelbia, uluslararası alanda yapılan pek çok kampanyada modellik yapmıştır. 2018 yılında dünyanın 3. güzel kadını olan Yael, 2019 yılının en güzle ikinci kadını unvanını aldı.

 

Nana (İm Jin-Ah);

Güzelliğiyle dikkat çeken şarkıcı Nana, bu yılki listemizin 3.sırasında yerini aldı.

Taylor Hill;

Taylor Hill, Amerikalı bir top modeldir. 2015 yılından beri Victoria Secret meleğidir. 23 yaşında olan güzel manken, 2019 dünyanın en güzel kadınları listesinde 4. Sırada yerini alıyor.

Urassaya Sperbund;

Daha çok Yaya adı ile bilinen Urassaya Sperbund, Taylandlı bir model ve oyuncudur. Önemli filmlerde yer alan ve güzelliği ile dikkat çeken Yaya, bu yıl ki en güzel kadınlar listesinde 5. Sırada yerini aldı.

Emma Watson;

İngiliz asıllı oyuncu ve model olan Amme Watson, milenyum çağının en beğenilen kadın oyuncularından biridir. Ekranlarda yüzünü görmeye alışkın olduğumuz güzel oyuncu, Harry Potter film serisinde oynadığı Harmonie karakteri ile tanınmıştır. Oyuncumuz en güzel kadınlar listesinde 6. sırada yer alıyor.

Ana De Armas;

Amerikan yapımı pek çok filmde karşımıza çıkan güzel oyuncu, İspanyol asıllıdır. İlk filmi 2006 yılında çekilen bir İspanyol filmidir. Halen çok sayıda filmin başrolünde oynayan Ana De Armas, 2019 yılın en güzel kadınları listesinde 7. sıraya girmeyi başarmıştır.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..