Gündem

Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!

Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!

Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra kocasının kanını içti, üzerine cinsel ilişkiye girdi. Bütün bunlar ile yetinmeyen vahşi kadın, kocasının cesedini parçalara ayırdı, dolaba ve çöpe attı. İşte detaylar…

Kocasını Öldüren Kadın, Kanını İçti;

Rusya’da meydana gelen bu olayda Marina, kendisini aldattığını öğrendiği eşini önce bıçaklayarak öldürdü. Asıl iğrençlikler bundan sonra başladı. Öldürdüğü kocasının kanını içen Marina, bunlarla yetinmedi. Eşinin cansız bedeninin parmaklarını farelere yedirdi ve onu parçalara ayırdı. Vicdansız kadın, kocasının bedenini parçalara ayırmadan önce de cinsel ilişkiye girdi.

Kocasını Öldüren Kadın İtiraf Etti;

Marina, polise verdiği ifadesinde eşinin kendisin aldattığını ve aldattığı kadınının kendilerine yakın bir evde oturduğunu öğrendiğinde, öfkeden deliye döndüğünü açıkladı. Kıskançlık krizine girdiğini ve bu nedenle kocasını parçalara ayırdığını itiraf etti. Kocasını öldüren kadın, eşini parçalara ayırmasının nedenini, hayranlarının öldüğünü anlamaması olarak açıkladı.

Kocasını Öldüren Kadın Asılsız İfade Verdi;

Cani bir şekilde kocasını öldüren kadın, eşinin uyuşturucu kullandığından bahsetti. Ancak yapılan otopside, Alexander’in bedeninde uyuşturucuya rastlanmadı. Talihsiz adamın cesedinin parçalarının bir kısmı evdeki buzdolabından çıkarıldı. Şidddetten ölen erkekler içindeki erkek cinayeti haberinde, yapılan araştırma sonucunda cesedin diğer parçalarına çöp kutusunda rastlandı.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL