Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!

/ 7 Şubat 2021 / 38.935 views / yorumsuz
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!

Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra kocasının kanını içti, üzerine cinsel ilişkiye girdi. Bütün bunlar ile yetinmeyen vahşi kadın, kocasının cesedini parçalara ayırdı, dolaba ve çöpe attı. İşte detaylar…

Kocasını Öldüren Kadın, Kanını İçti;

Rusya’da meydana gelen bu olayda Marina, kendisini aldattığını öğrendiği eşini önce bıçaklayarak öldürdü. Asıl iğrençlikler bundan sonra başladı. Öldürdüğü kocasının kanını içen Marina, bunlarla yetinmedi. Eşinin cansız bedeninin parmaklarını farelere yedirdi ve onu parçalara ayırdı. Vicdansız kadın, kocasının bedenini parçalara ayırmadan önce de cinsel ilişkiye girdi.

Kocasını Öldüren Kadın İtiraf Etti;

Marina, polise verdiği ifadesinde eşinin kendisin aldattığını ve aldattığı kadınının kendilerine yakın bir evde oturduğunu öğrendiğinde, öfkeden deliye döndüğünü açıkladı. Kıskançlık krizine girdiğini ve bu nedenle kocasını parçalara ayırdığını itiraf etti. Kocasını öldüren kadın, eşini parçalara ayırmasının nedenini, hayranlarının öldüğünü anlamaması olarak açıkladı.

Kocasını Öldüren Kadın Asılsız İfade Verdi;

Cani bir şekilde kocasını öldüren kadın, eşinin uyuşturucu kullandığından bahsetti. Ancak yapılan otopside, Alexander’in bedeninde uyuşturucuya rastlanmadı. Talihsiz adamın cesedinin parçalarının bir kısmı evdeki buzdolabından çıkarıldı. Şidddetten ölen erkekler içindeki erkek cinayeti haberinde, yapılan araştırma sonucunda cesedin diğer parçalarına çöp kutusunda rastlandı.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..
Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Geçer
Çamaşır suyu lekesinin geçmesi için alkol veya karbonat gibi maddeler kullanılabilmektedir. Ancak çamaşır suyu lekesi nasıl geçer sorusunun cevapları ile leke geçirilemez ise; bu durumda lekenin olduğu bölge kumaş boyası..