Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi

/ 7 Şubat 2021 / 21.517 views / yorumsuz
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi

Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten adam öldürme suçundan yargılandı. Kadının yaptığı açıklama ise şok etkisi yarattı. İşte detaylar…

Eşini öldüren kadın itiraf etti! Gözüm kararmış;

46 yaşında 3 çocuk annesi olan Fadik Sağdıç, 53 yaşında olan eşi Veysel Sağdıç’ı tam uyuduğu sırada, başından keserle vurarak öldürdü. Kadın yaptığı açıklamada, kocasının kendisine iftira attığından ve sürekli kıskandığından bahsetti. Olay günü de yine kıskançlık nedeniyle tartıştıklarını ve gözünün karardığını açıkladı. “Nasıl yaptığımı hatırlamıyorum, amacım öldürmek değildi” ifadelerini kullandı.

Eşini öldüren kadın tutuklandı;

Konya’nın merkez ilçesi Selçukluya bağlı olan Sancak Mahallelisinde meydana gelen olayın ardından, kocasını öldüren kadın apar topar karakola götürüldü. Kadının, eşini kafasına keserle defalarca vurduktan ve öldürdükten sonra polisi arayarak, kendini ihbar ettiği ortaya çıktı. Veysel Sağdıç’ın cansız bedeni polis ekiplerince alınarak otopsiye gönderildi.
Tutuklanarak adliyeye gönderilen Fadik Sağdıç ise eşinin evlendiği ilk günden beri kendisini kıskandığını ve kendisine sürekli eziyet ettiğini beyan etti. Erkek cinayeti haberinde koca, eşi tarafından şiddetten öldürüldü.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..
Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Geçer
Çamaşır suyu lekesinin geçmesi için alkol veya karbonat gibi maddeler kullanılabilmektedir. Ancak çamaşır suyu lekesi nasıl geçer sorusunun cevapları ile leke geçirilemez ise; bu durumda lekenin olduğu bölge kumaş boyası..