Gündem

Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi

Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi

Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten adam öldürme suçundan yargılandı. Kadının yaptığı açıklama ise şok etkisi yarattı. İşte detaylar…

Eşini öldüren kadın itiraf etti! Gözüm kararmış;

46 yaşında 3 çocuk annesi olan Fadik Sağdıç, 53 yaşında olan eşi Veysel Sağdıç’ı tam uyuduğu sırada, başından keserle vurarak öldürdü. Kadın yaptığı açıklamada, kocasının kendisine iftira attığından ve sürekli kıskandığından bahsetti. Olay günü de yine kıskançlık nedeniyle tartıştıklarını ve gözünün karardığını açıkladı. “Nasıl yaptığımı hatırlamıyorum, amacım öldürmek değildi” ifadelerini kullandı.

Eşini öldüren kadın tutuklandı;

Konya’nın merkez ilçesi Selçukluya bağlı olan Sancak Mahallelisinde meydana gelen olayın ardından, kocasını öldüren kadın apar topar karakola götürüldü. Kadının, eşini kafasına keserle defalarca vurduktan ve öldürdükten sonra polisi arayarak, kendini ihbar ettiği ortaya çıktı. Veysel Sağdıç’ın cansız bedeni polis ekiplerince alınarak otopsiye gönderildi.
Tutuklanarak adliyeye gönderilen Fadik Sağdıç ise eşinin evlendiği ilk günden beri kendisini kıskandığını ve kendisine sürekli eziyet ettiğini beyan etti. Erkek cinayeti haberinde koca, eşi tarafından şiddetten öldürüldü.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL