Moda

Kısa Boylu Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli

Kısa Boylu Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli

Kısa boylu göbekli erkekler nasıl giyinmeli, konusunda araştırmalar gösteriyor ki birçok kilolu erkek beğenilmediğini düşünüyor ve psikolojik sorunlar yaşıyor. Aslında beğenilmek ya da beğenilmemek bu erkeklerin elinde. Göbekli bir erkek olabilirsiniz ancak, birçok güzel bayan göbekli erkeklerle ilişki yaşıyor.

Ayrıca göbeğinizi, size uygun erkek giyim tarzları, ile saklayabilirsiniz. Doğru giyim tarzı ile göbekli erkek, gayet fit görünebilir. Kadınlar için, nasıl giyindiğiniz önemlidir ve doğru kıyafetler ile birkaç beden ince görünmek de mümkün.

Kısa boylu göbekli erkekler nasıl giyinmeli, diyorsanız ilgili yazımıza ve görsellere dikkat etmelisiniz. Kadınların en beğendiği erkek giyim tarzı, kısa boylu kilolu erkekler nasıl karizmatik olur, gibi soruların cevapları burada.

Kadınlar, gerçekten de iyi giyinen erkeklerden çok hoşlanıyor. Ancak kısa boylu ve göbekli erkekler kıyafet tercih etmeden önce çok dikkatli olmalıdırlar. Çünkü yanlış bir t-shirt, gömlek, pantolon seçimi sizleri daha kilolu gösterebilir.

Göbekli erkekler nasıl giyinmeli – Kilolu erkek ne giymeli

 Kısa Boylu Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli

Kısa boylu göbekli erkekler nasıl giyinmeli için, spor gömlek, v yaka veya polo yaka t-shirtler giyinebilir. Fazla kilolarını saklamak ve zayıf görünmek isteyen erkek için, bu giyim tarzı doğru bir tercih olacak. Ancak daha zayıf görünmek istiyorsanız, bu kıyafetleri tercih ederken, renkli ve çizgili tişörtler almamaya dikkat etmelisiniz.

kilolu erkekler nasıl giyinmeli

Kısa boylu göbekli erkekler, sade kıyafetler giymelidir çünkü, böylece vücut orantıları daha eşit ve fit görünür. Biraz ince fizik, aynı zamanda daha uzun boylu görünmenizi sağlar. Keten, pamuk benzeri giyim tarzları, daha fazla terleme yaptığından ötürü bu giysileri tercih etmemelisiniz.

 Kısa Boylu Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli

Kısa boylu göbekli erkekler nasıl giyinmelidir, diyorsanız, v tişörtler tam size göre. Özellikle göğüs bölgesi fazla şişman olan, kilolu erkekler daha zayıf görünmek için, bu tarz giyinmelidir.

Birkaç beden incelmek

 Kısa Boylu Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli

Kot ceketler kilolu erkekleri fit gösterir. V yaka bir tişört ya da sade bir gömleğin üzerine, uygun bir kot ceket, karizmatik görünmenizi sağlar. Aynı zamanda bu giyim tarzı, kısa boylu erkekleri, daha uzun gösterir.

Göbekli erkek, belinin ve diğer bölgelerinin daha ince görünmesini istiyorsa, genel olarak hafif bol kıyafetler giyinmelidir. Dar giyim tarzları, vücut hatlarını daha belirginleştireceği için, dar giysilerden uzak durulmalıdır. Fazla yağlarınızı saklamak için, hafif bol giysiler tam sizlik!

 Kısa Boylu Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli

Kalçadaki orantısız görüntüyü saklamak için, gömlek tercihlerinde gömleğin kalçayı biraz örtmesi önemlidir. Daha çok koyu renkler giyinmelisiniz çünkü, koyu renkler detayları gizler.

Göbeğinizin ortada olmasını istemiyorsanız, gömleğinizi asla pantolonun içine almayın. Son olarak çift çizgili gömlekler, kilolu erkeği daha şişman göstereceği için, bunlar tercih giyilmemelidir.

Göbekli erkekler nasıl giyinmeli – Daha uzun boylu ve çekici

 Kısa Boylu Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli

Kısa boylu göbekli erkekler nasıl giyinmelidir, sorusunun en güzel yanıtı, blazer ceket ya da gömlek üzerine uyumlu koyu renk bir yelek olabilir. Bunlar, kadınların en beğendiği erkek giyim tarzları, arasında yer alır.

 Kısa Boylu Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli

Üst kıyafet renklerinin koyu olduğu gibi, pantolonun da koyu renk olması gerekir. Özellikle, kısa boylu kilolu erkekler, daha uzun görünmek için pantolonu da hafif bol giymelidir.

 Kısa Boylu Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli

Göbekli erkekler nasıl giyinmeli kategorisinde, kadınların dikkatini çeken erkek olmak için, sade pantolonlar iyi bir tercih olacak. Pantolon paçası, ne çok bol ne de çok dar olmalıdır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL