Moda

Kalçası Olmayan Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kalçası Olmayan Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kalçası olmayan kadınlar nasıl giyinmeli derseniz, skinny jeanler size en uygun giysiler! Kalçayı saran modelleri seçmeniz işinize yarayabilir fayda var. Bu şekilde giyinirseniz vücut hatlarınız ortaya çıkacak ve kalça kıvrımı daha estetik görünecektir.

kalçayı büyük gösteren pantolonlarla

Dar etekleri tercih etmemeye çalışın. Bu gibi eteklerin vücudu saran modelleri kalçaları normalinden daha küçük gösterir. Bu sebeple farklı model de etek tercih edebilirsiniz.

dar etek

Çan etek modelleri, mini kloş etekler kalçayı diri göstermek için tam yerinde tercih! Yüksek bel olan bu gibi çeşitlerle vücudunuz daha seksi olur ve popo daha şekilli görünür. Eteğin mini olması farklı bir güzellik katabilir.

mini çan etek

Dik kalçalar için, topuklu ayakkabı! Topuklu ayakkabılar kalçayı yukarı kaldırır ve bunlar özel günlerde vazgeçilmez seçenek olabilir.

topuklu ayakkabı

Kalçası olmayan kadınlar nasıl giyinmeli, üst bölgeye de iyi derece önem vermeli. Özellikle mini eteğin eşliğinde dantelli bir üst giyildiğinde, karşı cinsin bakışları üst bölgeye yönelecektir.

dantelli dar üstler

Yine yüksek bel yani kalça bölgesinden oturan desenli bol pantolonlar, iyi bir popo görünümü için çok önemlidir.

desenli bol pantolonlar

Bir öncekinin aynısını baskılı dar pantolonlarda da yakalayabilirsiniz! Bu pantolonun altına topuklu ayakkabı giymeyi de unutmuyoruz.

baskılı dar pantolon bayan

Düşük belli şalvar modelinde olan pantolonlar da benzer etkiyi oluşturabilir. Düz ayakkabılarla beraber renk uyumunu da yaparsanız, poponuz küçük görünmez.

şalvar pantolon modelleri

Kalçası olmayan kadınlar nasıl giyinmeli, dikkati popodan ziyade vücudun diğer bölgelerine vermelidir. Mesela bol bir pantolonla beraber beli biraz açıkta tutan bluzlar harika görünür.

estetik kalçası için giyim modelleri

Çizgili pantolonlar boyu uzun gösterir. Bu pantolonlar boyu uzun gösterdiği gibi popoyu da daha geniş gösterir. Benzer etkiyi baskılı, dar pantolonlarda da görebiliriz. Yine bu pantolonun altına da topuklu ayakkabı, olmazsa olmaz diyebiliriz.

çizgili dar pantolon kadın

Dantel detayları, iyi desenler ve doğru renkli pantolonlarla beraber, küçük kalçayı daha büyük, sert ve dolgun gösterir.

dantel tarzıyla giyinen kadın

 

 


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL