Kalçası Olmayan Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

/ 11 Haziran 2019 / 4.748 views / yorumsuz
Kalçası Olmayan Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kalçası olmayan kadınlar nasıl giyinmeli derseniz, skinny jeanler size en uygun giysiler! Kalçayı saran modelleri seçmeniz işinize yarayabilir fayda var. Bu şekilde giyinirseniz vücut hatlarınız ortaya çıkacak ve kalça kıvrımı daha estetik görünecektir.

kalçayı büyük gösteren pantolonlarla

Dar etekleri tercih etmemeye çalışın. Bu gibi eteklerin vücudu saran modelleri kalçaları normalinden daha küçük gösterir. Bu sebeple farklı model de etek tercih edebilirsiniz.

dar etek

Çan etek modelleri, mini kloş etekler kalçayı diri göstermek için tam yerinde tercih! Yüksek bel olan bu gibi çeşitlerle vücudunuz daha seksi olur ve popo daha şekilli görünür. Eteğin mini olması farklı bir güzellik katabilir.

mini çan etek

Dik kalçalar için, topuklu ayakkabı! Topuklu ayakkabılar kalçayı yukarı kaldırır ve bunlar özel günlerde vazgeçilmez seçenek olabilir.

topuklu ayakkabı

Kalçası olmayan kadınlar nasıl giyinmeli, üst bölgeye de iyi derece önem vermeli. Özellikle mini eteğin eşliğinde dantelli bir üst giyildiğinde, karşı cinsin bakışları üst bölgeye yönelecektir.

dantelli dar üstler

Yine yüksek bel yani kalça bölgesinden oturan desenli bol pantolonlar, iyi bir popo görünümü için çok önemlidir.

desenli bol pantolonlar

Bir öncekinin aynısını baskılı dar pantolonlarda da yakalayabilirsiniz! Bu pantolonun altına topuklu ayakkabı giymeyi de unutmuyoruz.

baskılı dar pantolon bayan

Düşük belli şalvar modelinde olan pantolonlar da benzer etkiyi oluşturabilir. Düz ayakkabılarla beraber renk uyumunu da yaparsanız, poponuz küçük görünmez.

şalvar pantolon modelleri

Kalçası olmayan kadınlar nasıl giyinmeli, dikkati popodan ziyade vücudun diğer bölgelerine vermelidir. Mesela bol bir pantolonla beraber beli biraz açıkta tutan bluzlar harika görünür.

estetik kalçası için giyim modelleri

Çizgili pantolonlar boyu uzun gösterir. Bu pantolonlar boyu uzun gösterdiği gibi popoyu da daha geniş gösterir. Benzer etkiyi baskılı, dar pantolonlarda da görebiliriz. Yine bu pantolonun altına da topuklu ayakkabı, olmazsa olmaz diyebiliriz.

çizgili dar pantolon kadın

Dantel detayları, iyi desenler ve doğru renkli pantolonlarla beraber, küçük kalçayı daha büyük, sert ve dolgun gösterir.

dantel tarzıyla giyinen kadın

 

 


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..
Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk
Eşleri ünlü olmayan Türk ünlüler; oldukça fazla sayıdadır ve genellikle magazinde çok fazla yer almayı tercih etmeyen kişilerdir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler içerisinde olanların bazıları; Tarkan gibi hayranları ile evlilik kararı..