Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

/ 4 Haziran 2020 / 1.712 views / yorumsuz
Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Erkekler için kadınlar, kolayca elde edilen varlıklardır. Erkekler kadınların hislerine, ne düşündüklerine ya da nasıl davrandıklarına çok önem vermezler. Erkeklerin görmesi ve beğenmesi, olayın bitmesi için yeterlidir. Ancak kadınlar asla böyle değildir.

Kadınlar, erkeklerin her davranışını izler. Onlara karşı ilgi hissettiklerinde yarattıkları ilişki baş döndürücü olabilir. Hangi erkek güzel ve heyecan dolu bir ilişki yaşamak istemez ki? İşte bunu yaşayabilmek için kadınların hoşuna giden erkek davranışları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Kadınların hoşlandığı erkek davranışları nelerdir?

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

 

Erkeklerin güzel kokması, kendine özen göstermesi, her zaman bakımlı olması ve üzerine yakışan kıyafetler gitmesi elbette ki ilk etapta kadınları etkiler. Ancak kadınlar her zaman dış görünüşten ziyade iç güzelliğe önem verirler. Kendilerini anlayan erkek her zaman daha çekicidir. Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri ise şöyledir;

Lider ruhlu erk ekler;

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınlar doğuştan itibaren birinin kanatları altında olmaya kendilerini muhtaç hissederler. Kadınların klasik yalanı, yönetilmek istemediklerini söylemeleridir. Aslında her kadın kendini yöneten, küçük kararlar da olsa onun adına karar veren erkeklerden hoşlanır.

Eğer kadınınızı etkilemek istiyorsanız ona sözünü dinletin. Tabi bunu kaba olarak değil, oldukça kibar bir dille ve gönlüne dokunarak yapın. Aksi takdirde elinizdekini kaybedersiniz.

Çekici erkekler;

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınlar, erkeklerini asla bir başkasıyla paylaşmak istemezler. Ancak kalabalık bir ortamda tüm kadınların gözü sizin üzerinizdeyse, o zaman sizden inanılmaz derecece etkilenirler.

Siz kalabalık ortamdan kendini soyutlamış olsanız bile tüm gözler üzerinizdeyse, gizemlisiniz demektir ve gizemli erkeklerden etkilenmeyecek kadın yoktur. Kadınların hoşlandıkları hareketler, kendinizi gizemli ve çekici göstermenizdir.

Çocukları seven erkekler;

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınların çok büyük bir kısmının aklında evlenmek vardır. Eğer çocuklara karşı ilginiz varsa, onlarla çok iyi anlaşıyorsanız, bu size +500 puan kazandırabilir.

Tamir yapabilen erkekler;

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınlar için çekici erkek davranışları arasında tamir yapmanız da yer alır. Bozuk musluğu tamir etme, patlak lastik değiştirme, hatta kırılmış bir kolyeyi yapabilme bile mutlaka artı puan kazandırır. Bunları yapmasanız bile deniyor olmanız, sizin çok seksi olmanızı sağlar.

Yardım etmeye meyilli erkekler;

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınlar, evlenecekleri ya da birlikte olacakları erkeklerin kendilerine ve başkalarına yardım etmesini ister. Eğer yolda giden yaşlı bir kadına poşetlerini taşırken ya da karşıdan karşıya geçen bir engelliye yardım ediyorsanız, kadınların gözünde oldukça ilgi çekici konuma gelirsiniz.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları
Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar...
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma
Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..