Aşk

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Erkekler için kadınlar, kolayca elde edilen varlıklardır. Erkekler kadınların hislerine, ne düşündüklerine ya da nasıl davrandıklarına çok önem vermezler. Erkeklerin görmesi ve beğenmesi, olayın bitmesi için yeterlidir. Ancak kadınlar asla böyle değildir.

Kadınlar, erkeklerin her davranışını izler. Onlara karşı ilgi hissettiklerinde yarattıkları ilişki baş döndürücü olabilir. Hangi erkek güzel ve heyecan dolu bir ilişki yaşamak istemez ki? İşte bunu yaşayabilmek için kadınların hoşuna giden erkek davranışları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Kadınların hoşlandığı erkek davranışları nelerdir?

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

 

Erkeklerin güzel kokması, kendine özen göstermesi, her zaman bakımlı olması ve üzerine yakışan kıyafetler gitmesi elbette ki ilk etapta kadınları etkiler. Ancak kadınlar her zaman dış görünüşten ziyade iç güzelliğe önem verirler. Kendilerini anlayan erkek her zaman daha çekicidir. Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri ise şöyledir;

Lider ruhlu erk ekler;

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınlar doğuştan itibaren birinin kanatları altında olmaya kendilerini muhtaç hissederler. Kadınların klasik yalanı, yönetilmek istemediklerini söylemeleridir. Aslında her kadın kendini yöneten, küçük kararlar da olsa onun adına karar veren erkeklerden hoşlanır.

Eğer kadınınızı etkilemek istiyorsanız ona sözünü dinletin. Tabi bunu kaba olarak değil, oldukça kibar bir dille ve gönlüne dokunarak yapın. Aksi takdirde elinizdekini kaybedersiniz.

Çekici erkekler;

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınlar, erkeklerini asla bir başkasıyla paylaşmak istemezler. Ancak kalabalık bir ortamda tüm kadınların gözü sizin üzerinizdeyse, o zaman sizden inanılmaz derecece etkilenirler.

Siz kalabalık ortamdan kendini soyutlamış olsanız bile tüm gözler üzerinizdeyse, gizemlisiniz demektir ve gizemli erkeklerden etkilenmeyecek kadın yoktur. Kadınların hoşlandıkları hareketler, kendinizi gizemli ve çekici göstermenizdir.

Çocukları seven erkekler;

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınların çok büyük bir kısmının aklında evlenmek vardır. Eğer çocuklara karşı ilginiz varsa, onlarla çok iyi anlaşıyorsanız, bu size +500 puan kazandırabilir.

Tamir yapabilen erkekler;

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınlar için çekici erkek davranışları arasında tamir yapmanız da yer alır. Bozuk musluğu tamir etme, patlak lastik değiştirme, hatta kırılmış bir kolyeyi yapabilme bile mutlaka artı puan kazandırır. Bunları yapmasanız bile deniyor olmanız, sizin çok seksi olmanızı sağlar.

Yardım etmeye meyilli erkekler;

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Davranışları

Kadınlar, evlenecekleri ya da birlikte olacakları erkeklerin kendilerine ve başkalarına yardım etmesini ister. Eğer yolda giden yaşlı bir kadına poşetlerini taşırken ya da karşıdan karşıya geçen bir engelliye yardım ediyorsanız, kadınların gözünde oldukça ilgi çekici konuma gelirsiniz.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL