Kadınların Etkilendiği Erkek Tipleri

/ 1 Ocak 2020 / / yorumsuz
Kadınların Etkilendiği Erkek Tipleri

Dünyada ki tüm erkekler için kadınlar karmaşık varlıklardır. Kadınların ne istediğini anlamakta zorlanan erkekler, onların nasıl tiplerden hoşlandığını da merak ederler.

Kadınların etkilendiği erkek tipleri konusunda pek çok araştırma yapılmıştır. Bu araştırmaların sonuçları ise oldukça ilginç.

Kadınların vazgeçemediği erkek tipleri;

Yakışıklı Erkekler Nasıl Etkilenir?

Kadınlar, pek çok açıdan farklı ve özgüvenli erkekler severler. Onlar için bazen cesur ve ön planda olan erkekler çekici gelirken bazen de ön yargılı olmayan ve mütevazi erkekler çekicidir. İşte yapılan araştırmalar ve kadınların etkilendiği erkek tipleri

Dış görünüş çok da önemli değil;

çekici erkek

Yapılan araştırmalara göre kadınlar, dış görünümlerine önem veren erkekleri uzun süreli değil ama kısa süreli ilişkiler için tercih ediyorlar.

Kötü çocuk ilk sırada;

Kadınların Etkilendiği Erkek Tipleri

Kadınların istediği erkek tipi her zaman saygılı ve dürüst davrananlar değildir. Yapılan araştırmaların ilginç sonuçlarından biri de kadınların kötü çocuklardan hoşlandığı.

Ne yaptığını bilmediği, hiçbir şeye karar veremeyen ve ilgisiz davranan erkekler, kadınların bir numaralı tercihleri arasında yer alıyor. Kötü çocuk gibi davranan erkekler şeytan tüyleri ve dayanılmaz cazibeleri ile her zaman kadınları kendine çekmeyi başarıyor.

Esprili olun;

güldüren erkek

Espri yapabilen erkeklerin zeki olduğu bir gerçektir. Kadınlar da zeki erkelerden hoşlandığına göre, espri yapan ve kadınları mutlu hissettiren erkeler de listemizin ilk sıralarında yer alıyor.

Sporcu erkekler;

kaslı erkek

Sporcular, atletik ve çekici vücutları ile kadınları büyülüyor. Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasında sporcular geliyor. Kusursuz vücutlarının olması, bunun en büyük etkeni olarak gösteriliyor.

Olgun erkekler;

Kadınların Etkilendiği Erkek Tipleri

Yaşı büyük olan erkekler, kaynak kullanımı konusunda tecrübeli oldukları ve kadınlarının değerini daha çok bilecekleri için tercih ediliyor. Kadınlar, yaşı büyük ve yaşanmışlıkları fazla olan erkekleri daha çekici buluyor.

Yabancı erkekler;

Kadınların Etkilendiği Erkek Tipleri

Yabancı erkekler, kadınlara her zaman gizemli geliyor. Başka kültürlere sahip olmaları ve onların bilinmez dünyasının ilgi çekici olması, tercih edilmelerini sağlıyor. Özellikle yurt dışına hiç çıkmamış kadınlar için yabancı erkekler, oldukça etkileyici olarak algılanıyor.

Kibar ve yardımsever erkekler;

Kadınların Etkilendiği Erkek Tipleri

Uzun süreli ilişkilerde kadınların hoşlandığı erkek davranışları kibar ve yardımsever olmaları. Fedakâr, ilgili ve anlayışlı erkekler uzun süreli ilişkiler için tercih ediliyor.

Köpek sahibi olan erkekler;

köpeği olan erkek

Yapılan araştırmalar, köpek sahibi olan erkeklerin kadınlar tarafından büyük ilgi gördüğünü gösteriyor. Köpeğin hangi cins olduğu fark etmiyor. 30 yaşın üzerinde olan kadınlar, bu erkekleri şefkatli ve sorumluluk almayı bilen erkekler olarak görüyor.

Kahraman erkekler

bayanların hoşlandığı erkekler

Yapılan araştırmalar cesur ve kahraman özelliği olan erkeklerin kadınlar tarafından daha çekici bulunduğunu kanıtlıyor. İtfaiyeciler, can kurtaranlar ve bunlar gibi zorlu görevi olan mesleklerde çalışan erkekler, kadınların gözdeleri arasında yer alıyor.

Aşçı erkekler;

kadınların dikkatini çeken erkek

Kendine yemek yapan bir erkeği hangi kadın sevmez ki? Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasında, erkeklerin yemek yapması da yer alıyor. Mutfakta ne yaptığını bilen bir erkek, kadınların dayanmayacağı bir cazibeye sahiptir.