Kadınların Çekici Bulduğu Erkek Özellikleri

/ 5 Haziran 2020 / 3.122 views / yorumsuz
Kadınların Çekici Bulduğu Erkek Özellikleri

Çağımızda, ilişkiler oldukça zorlaşmış ve beklentiler çok yükselmiştir. Eğer mutlu ve seviyeli bir ilişki arıyorsanız ilk olarak kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri nelerdir, bunları araştırmalısınız. Çünkü erkeğini çekici bulan bir kadın, ilişkisini oldukça sıcak ve heyecanlı hale getirebilir. İşte sizin için birkaç tüyo…

Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri nelerdir?

Kadınların Çekici Bulduğu Erkek Özellikleri

Son zamanların en çok araştırılan konusu, erkelerin hangi davranışlarının kadınları etkilediğidir. Bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını ya da sizi çekici bulup bulmadığını öğrenmek istiyorsanız, verdiği sinyalleri çok iyi takip etmeniz gerekir. Size rehber olacak birkaç tüyo vererek işe başlayalım;

Konuşmalarınız tutkulu olsun;

Kadınların Çekici Bulduğu Erkek Özellikleri

Birlikte olduğunuz kadınla konuşurken onun gözlerinin içine bakmayı ve yalnızca ona odaklanmayı ihmal etmeyin. Onunla konuşurken başka bir şeyle ilgilenirseniz, bu sizden soğumasını sağlar. Ancak konuşurken çok tutkulu ve heyecanlı davranırsanız, karşınızdaki kadın sizden mutlaka etkilenecektir.

Her zaman güzel kokmaya önem verin;

Kadınların Çekici Bulduğu Erkek Özellikleri

Yapılan bilimsel araştırmalar, kadınların erkeklerin kokularına âşık olabileceklerini ortaya çıkarmıştır. Eğer güzel ve seksi bir kokunuz varsa, karşınızdaki kadın mutlaka sizden etkilenecektir. Her zaman mis kokulu olmaya, temiz giyinmeye ve güzel parfümler kullanmaya özen gösterin.

Düşünceli davranın;

Kadınların Çekici Bulduğu Erkek Özellikleri

Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasında en popüler olanı, düşünceli erkek davranışlarıdır. Hislerinizi mutlaka kadınınız ile paylaşın. Ona hiç sebep yokken mesaj atmanız ya da onun sevdiği ufak bir hediye almanız, sizi oldukça çekici gösterecektir.

Duştan çıktığınız an çok değerli;

Kadınların Çekici Bulduğu Erkek Özellikleri

Duştan çıkan erkekler her zaman kadınlara çekici gelmiştir. Temiz ve erkeksi bir görünümden etkilenmeyecek kadın yoktur.

Mutlaka dokunun;

Kadınların Çekici Bulduğu Erkek Özellikleri

Kadınlar, konuşmaktan daha çok temas etmek isterler. Bir kadına arkasından sarılmanız, onu inanılmaz derecede mutlu eder ve etkiler. Bu hareket, kadınların güvende hissetmesini sağlar.

Yemek yapın;

Kadınların Çekici Bulduğu Erkek Özellikleri

Kadınlar için yemek yapan erkekler her zaman seksidir. Çünkü ona yemek yapmanız, değerli hissetmesini sağlar. Hangi yemeği yaptığınız önemli değildir. Yeter ki mutfağa geçin ve bir şeyler yapmaya başlayın. Bu sayede kadınınıza çok çekici görüneceksiniz.

Kıyafetler önemli;

Kadınların Çekici Bulduğu Erkek Özellikleri

Kadınınıza çekici görünmek istiyorsanız, ne giydiğinize de öneme verin. Her zaman jilet gibi giyinmek yeterli değildir. Kıyafetlerinizin temiz ve özenli olması, kadını mutlaka etkiler. Ayrıca kıyafetleriniz arasında mutlaka kalçanızı saran ancak çok dar olmayan, paçasından beline kadar size tam oturan bir kot pantolon edinmenizi tavsiye ederiz.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları
Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar...
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma
Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..