Kadınlar Hoşlandıkları Erkeklere Nasıl Davranırlar

/ 4 Haziran 2020 / 2.006 views / yorumsuz
Kadınlar Hoşlandıkları Erkeklere Nasıl Davranırlar

Kadınlar, erkekler için karmaşık varlıklar olarak tanımlanır. Kadınların ne hissettiğini ya da ne düşündüğünü anlamakta zorlanabilirsiniz. Aslında bu kadar karmaşık olarak gördüğünüz kadınlar sizden hoşlandıklarında oldukça basit sinyaller verirler. Kadınlar hoşlandıkları erkeklere nasıl davranırlar merak ediyorsanız, okumaya devam edin.

Kadın aşkını nasıl belli eder?

Kadınlar Hoşlandıkları Erkeklere Nasıl Davranırlar

Kadınların, hoşlandıkları erkeklere belli başlı birkaç davranışı olur. Bu davranışlarını yakalayarak sizden hoşlandığını hemen anlayabilirsiniz. Eğer bir kadın sizden hoşlanıyorsa heyecanlanır. Gözlerinde çekingenlik vardır. Sürekli sizinle temas kurmak ve vakit geçirmek ister. Kadın aşkını nasıl belli eder diye merak edenlerdenseniz, işte size birkaç tüyo…

Bakışlarını takip edin;

Kadınlar Hoşlandıkları Erkeklere Nasıl Davranırlar

Kadınların gözlerindeki anlamları okumayı bildiğinizde, sizden hoşlanıp hoşlanmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Karşınızdaki kadın sizden hoşlanıyorsa, bakışlarını üzerinizden ayırmayacaktır. Siz ona bakmadığınızda bile sürekli sizi inceleyebilir. Göz göze geldiğinizde hafif bir göz kaçırma olabilir. Bunlar varsa, sizden mutlaka hoşlanıyor demektir.

Vücut dili de önemli;

hoşlanan kişi nasıl davranır

 

Kadınların beden dili, aklından geçenleri anlamakta en doğru sonucu verecektir. Bir kadının sizi arzuladığınızı nasıl anlarsınız? Tabi ki beden diliyle. Sizinle sohbet ederken vücudu size dönükse, gözlerinizin içine bakarak konuşuyorsa, konuşurken size dönük cevaplar veriyorsa, sizi arzuluyor demektir.

Ağzından dökülen sözcüklere dikkat edin;

Kadınlar Hoşlandıkları Erkeklere Nasıl Davranırlar

 

Kadınların hemen hepsi dinler ve soru sorar. Kadınlar, erkeklere göre biraz daha meraklıdır. Sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilmek için konuştuğu sözcüklere de dikkat etmeniz gerekir. Örneğin; siz konuşurken anlattıklarınıza ilgi duyuyorsa, “gerçekten mi” gibi sorular ile ilgisini belli ediyorsa, sizden anlatmaya devam etmenizi istiyorsa, mutlaka size karşı ilgi duyuyor demektir.

Normalden daha fazla gülecektir;

Kadınlar Hoşlandıkları Erkeklere Nasıl Davranırlar

Uzaktan hoşlanma belirtileri kadın söz konusu olduğunda, bakışlar ve içten bir gülümsemedir diyebiliriz. Sizden hoşlanan bir kadın mutlaka normalden daha fazla gülümseyecektir. Bu gülümseme sizin her anlattığınız konuyla alakalı değilse, mutlaka size karşı ilgisi var demektir.

Kendisinden bahsediyorsa;

Kadınlar Hoşlandıkları Erkeklere Nasıl Davranırlar

Karşınızdaki kadın kendi hayatından size bir şeyler anlatıyorsa, bu size açılmak ve sizi daha çok tanımak istediğini gösterir. Eğer daha önce anlattığınız bir şeyi unutmamışsa, sizden kesinlikle hoşlanıyor demektir. Hatta size ailenizle ve arkadaşlarınızla ilgili daha fazla soru sorabilir.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları
Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar...
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma
Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..