Kadının Zevk Suyunu İçmek Zararlı Mı?

/ 9 Aralık 2019 / / yorumsuz
Kadının Zevk Suyunu İçmek Zararlı Mı?

Kadının zevk suyu, vajina suyu olarak da adlandırılabilir. Bu su, çiftin birleşme sırasında vajinanın kayganlaşmasını ve erkeklik organının vajina içinde daha rahat hareket etmesini sağlar.

Bu su sayesinde hem alet hem de vajina zarar görmez ve eşlerin birbirlerinden aldıkları zevk artar.

Yeteri kadar zevk suyu olmadığında ise erkeklerin aleti tahriş olurken kadınların vajinası da sürtünmeden dolayı zarar görebilir ve ilişki sırasında ağrı ve yanmalara neden olabilir.

Zevk suyu her kadında farklıdır. Bazı kadınlarda çok fazla gelirken bazılarında çok azdır. Erkeklerin en büyük tutkularından biri ise zevk suyunu içmektir. Kadının zevk suyunu içmek zararlı mı, detaylı olarak açıklayalım;

Kadının zevk suyunu içmek zararlı mı, nasıl etikleri var?

ilişkiler

Kadınların zevk suyu ilişki sırasında klitorisin uyarılması ile gelebilir. Özellikle oral ilişki sırasında gelen bu su, erkeklerin oldukça hoşuna gider. Bazı erkeklerin bu suyu içtikleri bile olmuştur.

Kadının zevk suyunu içmek zararlı mı sorusu, en çok yapılan aramalar arasında yer alır.

Zevk suyu bazı durumlarda zarar vermez;

bayan

Kadınlardan gelen zevk suyu, içinde bazı mikroorganizmalar ve bazı bakteriler barındırabilir.

Bu bakteriler genellikle iyidir ancak mantar, idrar yolu enfeksiyonu gibi sorunları olan kadınların zevk suyunu içmek, erkeğin ağzında uçuk, yara ve bunlar gibi pek çok soruna neden olabilir.

Mutlaka temiz olmalı;

partner

Kadınlarının zevk sularını içmek isteyen erkeklerin, bu bölgenin temiz olmasına önem vermeleri gerekir. Özellikle vajina kokusu varsa bu sudan mutlaka uzak durun.

Ancak ilişkiye girmeden önce vajinanın içine gelmeyecek şekilde su ve sabunla yıkanmış olan zevk sularının zararsız olduğunu söyleyebiliriz.

Bir etkisi yok;

kadın

Zevk suyunun erkekler için yaralı ya da zararlı bir etkisi yoktur. Kadının zevk suyunun içilmesi, kadınların erkeklerine daha çok güvenmesine neden olur.

İlişki sırasında erkeğinin zevk suyunu içtiğini gören kadınlar, bundan büyük mutluluk duyarlar ve yatakta daha aktif olurlar. Ayrıca, kadınların erkeklerine oral yapma ve bundan mutluluk duyma oranları da artar.

Orgazmı kolaylaştırır;

ilişki gecesi

Kadınların zevk suyunu içmek zararlı mı diye merak ediyorsanız, bu soruya hayır olarak cevap verebiliriz. Yalnızca bu zevk suyunu temiz oluğundan emin olmanız gerekir. Kadınınızın zevk suyunu içerek onun orgazm olmasını da kolaylaştırabilirsiniz.