Gündem

Jet Sosyetenin Yeni Adresi

Jet Sosyetenin Yeni Adresi

Jet Sosyetenin Yeni Adresi

Jet Sosyete, Avrupa yakası, Yalan Dünya gibi reyting rekorları kıran dizilere imza atan Gülse Birsel’in kaleme alınmıştır. Jet Sosyete ilk olarak Star TV’de yayınlanmaya başlamıştı.  BKM Film imzalı olan dizinin başrollerinde Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Hasibe Eren, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ecem Uzun, Derya Karadaş, Enis Arıkan, Ayşe Nil Şamlıoğlu ve Aslı Bekiroğlu gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Jet Sosyete

Star TV’den sonra yayın hayatına TV8 ekranlarında devam etmişti. 2 sezon boyunca her hafta yayınlanan dizinin final yapacağına dair haberler yayılmaya başladı. Toplam 39 hafta boyunca seyircileri ekrana kitleyen dizinin neden final yapacağı ve başka bir kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu olmuştu.

Jet Sosyete Neden Final Yapıyor?

Aslında neden final yapıyor sorusunun yerine Jet Sosyete final yapıyor mu diye sormak gerekir. TV8’de Çarşamba akşamları yayınlanan dizi çok fazla beğenilmekte ve izlenmekteydi. Durum böyle iken dizinin yayından kaldırılması veya final yapması insanları meraklandırmaktadır. Dizinin yapımcılarından gelen bilgiye göre dizi final yapmayacak. Normal TV kanallarından da yayın yapmayacak.

Jet Sosyete

2 Mayıs 2019 tarihinde karasal yayın yapan kanallarda son bölümü yayınlanacak ve artık televizyon ekranlarında olmayacak. 2 sezon boyunca yüksek reytingler alan dizinin televizyon kanalı macerasının biteceği ve bundan sonraki yayın hayatına online dizi platformlarından devam edeceği belirtilmektedir. Kısa bir süre Star TV’de daha uzun süre TV8’de yayınlanan dizi televizyon ekranlarında toplam 39 bölüm olarak yayınlanmıştır.

 

Jet Sosyete Nerede Yayınlanacak?

Beğeniyle izleyen seyircileri Jet Sosyete dizisinin hangi kanalda veya hangi online dizi platformunda yayın hayatını devam ettireceğini merak etmektedir. Dizinin 2019-2020 yılındaki yayın hayatını hangi platformda devam ettireceğine dair net bir açıklama yapılmadı. Yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği dizinin Netflix platformunda yayınlanmayacağı yapımcısı tarafından açıklandı. Netflix dışında kalan platformların olabileceği yönünde işaretler verilmiş oldu.

11

Televizyon kanalı serüvenini tamamlayan Jet Sosyete’nin Puhu TV, Blu TV, Dijitürk veya Fox Play’de yayınlanacağı şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı bu dizi, önceleri Çarşamba günü yayınlanırken sonradan Perşembe günü yayınlanmaya başlamıştı. Kanal ve gün değişikliğinden sonra sırada yayınlanma platformuna geldi ve artık bu güzel dizi online dizi platformlarından birinde 2019-2020 yılını geçirecek.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL