Ekonomi

İstanbul Korsan Taksi Anadolu Avrupa Yakası

İstanbul Korsan Taksi Anadolu Avrupa Yakası

İstanbul korsan taksi, transfer şoförlü araç, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası taksi hizmeti sunan Sinyor Taksi 2013 yılında kurulmuştur. Kuruluş yılı itibari ile İstanbul genelinde Kurtköy, Beylikdüzü, Beşiktaş iller arası Kocaeli, ya da şehirler arası korsan taksi hizmeti sunmaktadır. Haberlere göre mevcut 500 üzerinde araç çalıştırır ve beş yüz üzerinde çalışanı bulunur. Kadıköy taksi,  havalimanı, Şişli, Mecidiyeköy gibi bütün İstanbul ilçelerine araç gönderebilmektedir. İstanbul genelinde olmak ile beraber Kocaeli Gebze korsan taksi özel taksi hizmeti de vermektedir.

Korsan Taksi İstanbul Sinyor Taksi

İstanbul ilinde vizyonu ile öne çıkan Sinyor Taksi güvenilirliği ön planda tutmaktadır. Müşteri ilişkilerini korumayı destekler ve personellerini düzenli olarak çeşitli eğitimlere aldığını belirtir. Korsan Taksi müşteri yorumları olarak ise yolcuların Sinyor Taksi’den memnun olduğu söylenir. İstenilen araçları kısa sürede belirtilen adrese getirdiği konusunda dikkat çeken bir firma. korsan taksi İstanbul için Anadolu Avrupa Yakası nerede olursanız, bir telefon kadar yakında olduklarını belirtmelerine oranla çok hızlı oldukları öne çıkıyor olmalıdır. Anadolu Yakası yolcuları Kurtköy havaliman’ından Pendik şehrinden, Kartal semtinden ya da diğer herhangi bir semtten arayabilmektedir.

Korsan Taksi Anadolu Yakası

Korsan taksi Anadolu Yakası , arayanlar için Sinyor taksiyi önerebiliriz.  İstanbul Anadolu’da havalimanı olduğu için Kurtköy havalimanı yolcusu bir hayli fazla olmaktadır. Uçağa binmeden veya uçaktan indikten hemen sonra arayabilirsiniz. Aradıktan sonra peron bilgileriniz vermeniz yeterli olacaktır. Aynısı gibi İstanbul Ataşehir, Çekmeköy, Maltepe, Tuzla gibi diğer bölgelerden de korsan taksi çağırmanız mümkündür. Avrupa ve Anadolu Yakası’nda çokça bilinen Sinyor Taksi’nin yol fiyatları da bir hayli uygun olarak bilinir. Birçoğu firmaya oranlar daha ucuz fiyatlar ile ortaya çıkmaktadır.

Belirtilene göre ilk aradığınız telefon numarasının verdiği yol fiyatı tek fiyattır. İlk söylenilen ödeme ücretinden sonra farklı bir fiyat söylenirse ilk aradığınız numarayı arayıp ilgili durumu belirtmeniz durumunda araç şoförü hakkında işlem yapılır ve ücretlendirme ilk söylendiği gibi devam eder.

Avrupa Yakası Korsan Taksi

Avrupa Yakası’ndan araç çağırmak da artık çok kolay görünüyor. Sinyor Taksi bütün İstanbul Avrupa için araç gönderebilmektedir. Bakırköy, Silivri, Esenler gibi bütün semtlerden araç çağırmak mümkündür. Korsan taksi Avrupa Yakası ihtiyaçları için belirtilen firmanın numarasını aramanız yeterli olacaktır. İstanbul giderek büyük bir şehir olduğu için korsan taksi yolcuları giderek artmaktadır. Bununla beraber İstanbul’dan şehirlerarası yolculuk yapmak da mümkün. Örneğin İstanbul’dan Ankara, Antalya, İzmir ve diğer bütün illere korsan taksi çağırabiliyorsunuz.

Kocaeli Korsan Taksi

Kocaeli de büyük bir şehir olduğu için burada da taksi ihtiyacı oldukça fazladır. Gebze korsan taksi, İzmit ve diğer bütün semtlerden araç çağırmak artık mümkündür. Kocaeli’den İstanbul’a özellikle hafta sonları çok yolcu gitmektedir. İstanbul eğlence mekanları olarak bilindiği için hafta sonları o yöne trafik bir hayli artış gösteriyor. Eğlence mekanları dışında havalimanı da aynısı gibi Kocaeli’den İstanbul’a havalimanı için giden insan sayısı da bir hayli fazladır. Bütün bu gibi sebeplere bağlı olarak şehirler arası, İstanbul veya Kocaeli korsan taksi ihtiyacınızda Sinyor Taksi aklınızda bulunabilir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL