İstanbul İlçesi Kadıköy Gece Eğlence Mekanları Kulüpleri

/ 29 Kasım 2019 / 182 views / yorumsuz
İstanbul İlçesi Kadıköy Gece Eğlence Mekanları Kulüpleri

Kadıköy eğlence mekanları açısından İstanbul’un kalbinin attığı semtlerden birisidir. İlçenin Barlar Sokağı oldukça meşhurdur ve eğlenmek isteyenlerin uğrak yeri olmaktadır.

Pek çok dizi ve film çekimine sahne olmuş bu sokakta canlı müzik ve eğlence isteyenler için kaliteli Kadıköy eğlence mekanları bulunmaktadır.

Kadıköy Monks Bar

kadıköy moda eğlence mekanları

Monks, henüz birkaç senelik bir bardır. Bununla birlikte kısa süre içerisinde müşteri çevresi oldukça genişletmiş ve gençlerin uğrak yeri olmuştur. Home party konsepti ile sıcak ve samimi bir ortamdır.

Gece 4’e kadar hizmet vermektedir. Oldukça samimi bir mekan olmasının yanı sıra kaliteli içkileri ve başarılı DJ performanslarıyla da adından söz ettirmektedir. Mekanın kendi ürettiği shotlar bulunmaktadır.

Özellikle nutella shot kısa süre içerisinde mekanın klasiklerinden biri haline gelmiştir. Kadıköy eğlence mekanları arasında dans etmek isteyenler için de içkisini yudumlamak isteyenler için de doğru bir tercih olacaktır. Monks bar adresi ise şu şekildedir:

  • Caferağa, Moda Caddesi, No: 70 Kadıköy İstanbul

Kadıköy Arkaoda Bar

kadıköy barlar sokağı mekanlar

Komodor, yeni açılan ancak kısa sürede popüler hale gelen Kadıköy mekanlarından birisidir. Saat 00.00’da açılmaktadır. Sabah 04.00 ise kapanış saatleridir.

Konsept 50’li yıllardan esinlenerek yaratılmıştır. Kendi müşteri kitlesini çoktan oluşturmuş ve kısa sürede klasik hale gelmiştir. Dans etmek ve müzik dinlemek isteyenler için tercih edilebilir yerlerden birisi halindedir.

Barın kendine has shotları denemeye değerdir. Fiyatlar ise ortalama seviyededir. Arkaoda bar adresi ise şu şekildedir:

  • Caferağa, Kadife Sokak, No:18 Kadıköy İstanbul

Kadıköy Dorock XL Bar

kadıköy sahile yakın külüpler

Dorock XL, Türkiye’nin en büyük canlı müzik sahnelerinden birisidir. 2000 metrekarelik bir alanı vardır. Bu alanda farklı konseptler yaratılmıştır.

Eğlenmek ve dans etmek isteyenlerin mutlaka gitmesi gereken mekanlardan birisidir. Farklı etkinlikler düzenlenmektedir.

Bu etkinlikleri internetten takip ederek gitmek çok daha keyif almanızı sağlayacaktır. Mekanda pek çok ünlü ve sevilen isim sahne almaktadır. Dorock XL barın adresi ise şu şekildedir:

  • Neşet Ömer Sokak Kadıköy İstanbul

Kadıköy Karga Bar

kadıköy barlar sokağı mekanlar

Karga Bar, Kadıköy’ün en kült mekanlarından birisidir. Otantik bir konsepte sahip mekanda loş ışıklandırma ve yüksek tavanlar konseptle bütünleşmektedir.

Yaklaşık 25 yıldır faaliyet göstermektedir. Kadıköy ile bütünleşmiş olan ve en sevilen barlardan bir tanesidir. Karga Bar adres bilgisi ise şu şekildedir:

  • Caferağa, Kadife Sokak, No:16 Kadıköy İstanbul

Kadıköy Eskici Bar

en iyi eğlence mekanları kadıköy

Eskici, Kadıköy’de eğlence denildiğinde ilk akla gelen mekanlardan birisidir. 90’lı yıllardan esinlenilen bir konsepti bulunmaktadır. Müzik seçimlerinin harika olduğu mekan haftanın neredeyse her günü oldukça kalabalıktır.

Mekanı tercih etmek isteyenler için adres bilgisi ise şu şekildedir:

  • Caferağa, Serasker Caddesi, Dilber Pasajı, No: 104 Kadıköy İstanbul

Kadıköy Zeytin Kafe Bar

kadıköy zeytin cafe eğlence

Zeytin Kafe Bar, 2013 yılında hizmete açılmıştır. O zamandan bu zamana Kadıköy eğlence mekanları arasında en popüler mekanlardan birisi haline gelmiştir.

80’den fazla bira çeşidi bulunmaktadır. Bu biraların tamamı dünyanın farklı ülkelerinden özel olarak getirtilmektedir.

Zeytin Kafe yalnızca biraları ile değil, enfes yemekleri ve kokteylleri ile de dikkat çekmektedir.

Mekanın oldukça büyük bir bahçesi bulunmaktadır. Bu sayede yaz aylarında büyük bir kalabalığı misafir edebilmektedir.

Gürültüden uzak içkisini yudumlayıp sohbetini etmek isteyenler için muhakkak denenmesi gereken bir bardır.

Fiyatlar Kadıköy’deki tüm mekanlar kadardır. Sabah 08.00’de açılan mekan gece 04.00’da kapatmaktadır. Zeytin Kafe Bar mekanın adresi ise şu şekildedir:

Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No: 24 Kadıköy İstanbul


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..