İnternetten Oynanan Oyunlar – Online Oyunlar İndirmeden

/ 15 Kasım 2019 / 3.773 views / yorumsuz
İnternetten Oynanan Oyunlar – Online Oyunlar İndirmeden

İnternetten oynanan oyunlar, bilgisayarınıza ya da cihazınıza indirmeden oynayabileceğiniz oyunlardır. Online oyun seçenekleri elbette indirilerek oynanan oyunlar kadar geniş seçeneklere sahip değildir.

Ancak bu oyunların indirilmeden oynanması talebi de artmaktadır. Bu sebeple de oldukça kaliteli oyunlar bulunmaktadır. İnternetten oynanan online oyunlar arasında öne çıkan bazı seçenekler şunlardır:

İndirmeden oynamak için oyun linkleri açıklamada verilmiştir.

  • Legend Online
  • First Blood
  • League of Angels II
  • Dark Orbit
  • Online Soccer Manager
  • Sherwood Dungeon
  • Blast Arena

İnternetten Oynanan Oyunlar Legend Online

online oyunlar

Legend Online oyununun 15 milyona yakın kullanıcısı bulunmaktadır. Yani oldukça popüler bir oyundur. Legend Online oyununun 17 ülkede aktif olarak oynandığı bilinmektedir. Facebook üzerinden oynanabilmektedir.

Oyun için kurulan yapay dünyada, muhteşem tanrılar zamanında şeytan bütün kötülükleri kutsamıştır. Aynı dönemde tanrılar da çatışmaya girmiştir.

Tüm bu durumların sonucunda cehennemden yeryüzüne çıkan yaratıklar iyilere karşı savaş açmıştır. Legends Online oyunu da bu mücadeleden oluşmaktadır. İnternetten oynanan oyunlar, arasındaki Legend Online oyununu oynamak için internet sitesine girilerek üyelik oluşturulması gerekmektedir.

First Blood

online oyun oyna

Oasis Games internetten oynanan oyun, ülkemizdeki ilk internet tabanlı FBS oyunu olarak bilinmektedir. En popüler web tabanlı oyunlardan birisidir. Oyunun grafikleri oldukça kalitelidir.

Web tabanlı bir oyun olmasına rağmen indirilen oyunlar ile yarışabilmektedir. Oyun kullanıcılarına silahlar sunmaktadır. Maç şeklinde oynanan bir oyundur.

Counter Strike tarzı klasiklere oldukça benzemektedir. First Blood oyunu için öncelikle hesap oluşturmanız gerekmektedir.

League of Angels II

savaş oyunları

 

League of Angels II oyunu grafikleri ve mekanik kalitesi ile online oyunlar arasında öne çıkmaktadır. Oyun tamamen web tabanlı olarak geliştirilmiştir. Oynamak için öncelikle internet sitesine girerek hesap oluşturmak gerekmektedir. Ancak Facebook platformu üzerinden de giriş sağlanabilmektedir.

Oyun iki farklı karakter imkanı ile açılmaktadır. Oynandıkça seviye artmaktadır. Bunun sonucunda yeni karakterler verilmekte ve skiller geliştirilmektedir.

İnternetten Oynanan Oyunlar Dark Orbit

uçak oyunları

Dark Orbit, uzay temalı olarak tasarlanmıştır. Oyuncular uzay pilotu olarak görev almaktadır. Oyun içerisinde rütbeler ve görevler değişiklik göstermektedir. Seviyede atladıkça görevler zorlaşmaktadır ve bunun sonucunda rütbeler de yükselmektedir.

Yüksek bir çıkış yaparak büyük kitleye sahip olan oyun son zamanlarda eski popülerliğini kaybetmiş olsa da halen geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

İnternetten oynanan oyunlar sırasında online oyunlar arasında en iyi grafiklere sahip oyunlardan bir tanesidir.

Online Oyun Soccer Manager

online futbol oyunları

Online oyun Soccer Manager, tarayıcı tabanlı olarak sunulan bir oyundur. Bununla birlikte oyunun mobil uygulaması da bulunmaktadır. Oyunun temel mantığı teknik direktörlük yapmaktır.

Yani kullanıcılar teknik direktörlük görevini üstlenmektedir. Seçtiğiniz takımı sezon boyunca yönetmeniz gerekmektedir. Sezon sonunda ise yeni bir takım seçilmektedir.

Oyundaki temel amaç sizin için belirlenen hedefe ulaşmaktır. İnternetten oynanan oyunlar içinde olan bu oyunda doğrultusunda maçlarınız olmaktadır. Taktik belirleyerek bu maçları kazanmanız gerekmektedir.

Sherwood Dungeon

dövüş oyunları

Sherwood Dungeon, misafir olarak oynama seçeneği sunan oyunlardan bir tanesidir. Tarayıcı tabanlı bir oyundur indirme talep etmemektedir. Bu harika oyunu indirmeden oynamak için hemen tıkla.

İnternetten Oynanan Oyunlar Blast Arena

online oyun oynamak

Blast Arena, Bomberman oyununa oldukça benzeyen bir oyun seçeneğidir. Online oyunlar arasında en sevilen oyunlardan bir tanesidir. Diğer oyunların aksine anonim rakiplere karşı oynanmaktadır. Oyun bir labirent olarak kurgulanmıştır.

Bu labirentte amacınız diğer oyuncularını yok etmek ve bu sırada hayatta kalmaktır. Labirentte son kalan oyuncu oyunu kazanmaktadır. Oyunun ilk seviyesinde yalnızca tek bir bomba hakkı verilmektedir.

Bu bombayla duvarları ve kayaları yıkarak ilerlemeniz ve elbette diğer oyuncuları öldürmeniz gerekmektedir. Bomberman oyununda olduğu gibi patlayan bazı duvarların içerisinde özel yetenekler çıkmaktadır.

İnternetten oynanan oyunlar kategorisindeki online olan bu oyundaki bu ödülleri toplayarak bombanızı güçlendirebilirsiniz. Labirentteki duvarlar yıkıldıkça oyuncular arasındaki engel azalmaktadır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..