Instagram Takipten Çıkanlar Programı İOS ve Android

/ 21 Ağustos 2019 / 216 views / yorumsuz
Instagram Takipten Çıkanlar Programı İOS ve Android

Son yıllarda özellikle de teknolojinin gelişmesi ve hemen hemen herkesin akıllı telefona sahip olması ile birlikte sosyal medya hayatlarımızda oldukça yer edinmeye başladı. En fazla dikkat çeken ve birçok kullanıcıya sahip olan sosyal medya uygulamalarından biri de şüphesiz ki instagram. Hayat tarzlarımızın hızla değişmesi ve estetik algımızın giderek artmasıyla instagram kullanımı da oldukça artış gösterdi.

Tabi bu nedenlerin yanı sıra, internet üzerinden para kazanmaya yönelik yeni meslek gruplarının oluşması da instagram kullanımını arttırmakta ve takip sayısının daha fazla önem kazanmasını sağlamakta.

Takipçi sayısını arttırmada en fazla tercih edilen yöntem gt olarak adlandırılan ‘geri takip’ sistemidir. Kullanıcılar, diğer kullanıcıları takip ederek geri dönüşüm beklemektedir. Bu nedenle de instagram gt programı önem kazanmıştır. Instagram geri takibiyle ilgili programları sizler için derledik.

Instagramda takibe takip yapmayanlar için hangi programlar kullanılabilir?

İnstagram Takipten Çıkanlar uygulaması İOS ve Android

İnstagramda geri dönüş yapmayan kullanıcılar veya sonradan toplu halde takipten çıkmak istediğiniz kullanıcılar gibi birçok nedene bağlı olarak kullanabileceğiniz İOS ve Android uygulamaları bulunmakta. Bu uygulamalardan başlıcaları;

Geri takip yapmayan kullanıcıları silmek için;

unfollowers on instagram

Ig Master. İOS ve Android tabanlı bu uygulamada sadece instagram takip etmeyenler sil özelliği bulunmamakta. Ayrıca, instagram etkileşimlerinizi de listeliyor ve popüler içeriklerinizi belirliyor. Ücretsiz olan bu programın bazı içeriklerine sahip olmak ise ücretli. Sadece İOS’ta bulunan benzer bir program, Unfollowers On Instagram; Android için ise Unfollowers And Follower Analytics For Instagram.

Toplu takipten çıkmak için;

İnstagram Takipten Çıkanlar Programı İOS ve Android

Instagram toplu takip bırakma sitesi olarak gündemde oldukça yer edinen sitelere güvenemeyen ve hesaplarının çalınmasını istemeyen kullanıcılar, uygulamalar üzerinden toplu takipten çıkarma yapmaktadır. Android telefonlar için önerilen uygulama Unfollow Users; İOS için ise Cleaner for IG’dir.

Telefonlarının sürümü ile sıkıntı yaşayanlar için ise;

İnstagram Takipten Çıkanlar Programı İOS ve Android

 

Bu uygulamaları İOS veya Android tabanından indirebileceğiniz gibi apk olarak da indirme imkânınız vardır. Telefonunuzun İOS veya Android sürümü bu program ile uyumlu değilse, instagram takibi bırakanlar apk yazarak bu uygulamaların telefonunuzla uyumlu sürümlerini indirebilirsiniz.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..