Instagram Takipten Çıkanlar Programı İOS ve Android

/ 21 Ağustos 2019 / 159 views / yorumsuz
Instagram Takipten Çıkanlar Programı İOS ve Android

Son yıllarda özellikle de teknolojinin gelişmesi ve hemen hemen herkesin akıllı telefona sahip olması ile birlikte sosyal medya hayatlarımızda oldukça yer edinmeye başladı. En fazla dikkat çeken ve birçok kullanıcıya sahip olan sosyal medya uygulamalarından biri de şüphesiz ki instagram. Hayat tarzlarımızın hızla değişmesi ve estetik algımızın giderek artmasıyla instagram kullanımı da oldukça artış gösterdi.

Tabi bu nedenlerin yanı sıra, internet üzerinden para kazanmaya yönelik yeni meslek gruplarının oluşması da instagram kullanımını arttırmakta ve takip sayısının daha fazla önem kazanmasını sağlamakta.

Takipçi sayısını arttırmada en fazla tercih edilen yöntem gt olarak adlandırılan ‘geri takip’ sistemidir. Kullanıcılar, diğer kullanıcıları takip ederek geri dönüşüm beklemektedir. Bu nedenle de instagram gt programı önem kazanmıştır. Instagram geri takibiyle ilgili programları sizler için derledik.

Instagramda takibe takip yapmayanlar için hangi programlar kullanılabilir?

İnstagram Takipten Çıkanlar uygulaması İOS ve Android

İnstagramda geri dönüş yapmayan kullanıcılar veya sonradan toplu halde takipten çıkmak istediğiniz kullanıcılar gibi birçok nedene bağlı olarak kullanabileceğiniz İOS ve Android uygulamaları bulunmakta. Bu uygulamalardan başlıcaları;

Geri takip yapmayan kullanıcıları silmek için;

unfollowers on instagram

Ig Master. İOS ve Android tabanlı bu uygulamada sadece instagram takip etmeyenler sil özelliği bulunmamakta. Ayrıca, instagram etkileşimlerinizi de listeliyor ve popüler içeriklerinizi belirliyor. Ücretsiz olan bu programın bazı içeriklerine sahip olmak ise ücretli. Sadece İOS’ta bulunan benzer bir program, Unfollowers On Instagram; Android için ise Unfollowers And Follower Analytics For Instagram.

Toplu takipten çıkmak için;

İnstagram Takipten Çıkanlar Programı İOS ve Android

Instagram toplu takip bırakma sitesi olarak gündemde oldukça yer edinen sitelere güvenemeyen ve hesaplarının çalınmasını istemeyen kullanıcılar, uygulamalar üzerinden toplu takipten çıkarma yapmaktadır. Android telefonlar için önerilen uygulama Unfollow Users; İOS için ise Cleaner for IG’dir.

Telefonlarının sürümü ile sıkıntı yaşayanlar için ise;

İnstagram Takipten Çıkanlar Programı İOS ve Android

 

Bu uygulamaları İOS veya Android tabanından indirebileceğiniz gibi apk olarak da indirme imkânınız vardır. Telefonunuzun İOS veya Android sürümü bu program ile uyumlu değilse, instagram takibi bırakanlar apk yazarak bu uygulamaların telefonunuzla uyumlu sürümlerini indirebilirsiniz.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..