Instagram Takip Etmeyenleri Bulma iPhone Android

/ 27 Temmuz 2020 / 1.326 views / yorumsuz
Instagram Takip Etmeyenleri Bulma iPhone Android

Instagram takip etmeyenleri bulma iPhone Android telefonlar da ulaşmak için geliştirilen APK uygulamalarının kullanılması gerekir. Takipçi listesinden çıkanları tespit etmek ve takipten çıkmak için geliştirilen programların kullanımıyla, takipten çıkanlar hakkında anlık bildirim alınmaktadır.

Cep telefonu ve tabletlere uygun olan uygulamaların bildirimi açıldıktan ve erişim izni sağlandıktan sonra, Instagram takip etmeyenler hakkında anlık bildirim alınmaktadır. Doğrudan Instagram üzerinden gerçekleştirilen yöntem ve geliştirilen aplikasyon uygulamaları kullanılarak, Instagram takibinden çıkanların listesine erişilmektedir.

İphone ve Android aygıtlar için geliştirilen APK uygulamaları üzerinden, Instagram takipçi listelerine erişim sağlanabilir. IOS ve Android uyumluluğu gösteren, Instagram takip etmeyenleri bulma, uygulamaları yazı içerisinde başlıklar halinde ele alınmıştır.

Ig Master –Instagram Takip Etmeyenleri Bulma iPhone Android

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma android iphone

Ig Master uygulaması kullanılarak, Instagram profillerinin takip ve takipçi listelerine erişilmektedir. Instagram takip etmeyenleri bulma için kullanıcıların en fazla tercih ettiği takipçi uygulamalarından bir tanesi olan Ig Master, hem Android hem de iPhone uyumluluğuna sahiptir. Instagram profiline erişim sağlamak için kullanıcı adı ve şifre kullanılarak giriş yapılmalıdır.

Kullanıcı profiliyle eşleşeme sağlandıktan sonra, kısa süre içerisinde analizler tamamlanmakta ve takip etmeyen kişilerin listesi hazırlanmaktadır. Takip edilen, karşılıklı takip yapılan, takip etmeyen ya da profili takip eden kişilerin yer aldığı listeler, ayrı ayrı kategorize edilmiştir.

Eşleştirme yapılan Instagram profilinin en meşhur paylaşımları, ortalama beğeni, yorum ve paylaşım oranları gibi etkileşimler için de analiz yapmaktadır.

Unfollowers And Follower Analytics For Instagram

instagram takip etmeyenleri bulma

Unfollowers And Follower Analytics uygulaması, Instagram için sıkça tercih edilen APK sürümünden bir tanesidir. Bu uygulama, Instagram takip etmeyenleri bulma iPhone Android telefonlar için kullanılırken Facebook için de kullanılıyor. Facebook ve Instagram için analitik listeler hazırlayan uygulama hem Android hem de iPhone aygıtlarında çalıştırılabilir.

İki işletim sistemine de uyumluluk gösteren Unfollowers And Follower Analytics For Instagram, takip edilen ve karşılıklı takip yapmayan kullanıcılara anında erişim imkânı sunmaktadır. İstenen hesap için analiz yapabilen sürümü, Premium versiyonuyla takip etmeyenleri analiz etmekte ve takipten çıkma imkânı sunmaktadır.

Unfollowers On Instagram

instagram takip etmeyenler iphone

Unfollowers On Instagram uygulaması, Android ve iPhone cihazlarda tam uyumluluk sağlamaktadır. Unfollowers On Instagram uygulaması kullanılarak, Instagram hesaplarının analizleri gerçekleştirilmektedir. Her iki işletim sistemine de uyumluluk gösteren sürümüyle, Instagram profilini takip etmeyen kişiler için güncel analizler gerçekleştirilmektedir.

Instagram takip etmeyenleri bulma ya da sizi yeni takipten çıkanlar, analiz sayfasında güncel olarak görüntülenmektedir. Instagram takipçilerinizin güncel sayısı, sizi takip etmeyen kişilerin listesi ve karşılıklı takip edilen hesapların listesi ayrı ayrı gösteriliyor. Instagram takip etmeyenler uygulamasında tek taraflı takip eden kullanıcıların listesi de bulunuyor.

Uygulama sürümünde yer alan widget seçeneği sayesinde, uygulamanın her seferinde çalıştırılmasına gerek kalmadan, istendiğinde işlem yapılmaktadır. Widget bölüm erişimine izin verildiğinde, panel üzerinden güncel paylaşımlara, favori listesine dahil edilen profillerin hareketlerine ve son saniye trend olan hashtag listelerine erişim sağlanmaktadır.

Özellikle iPhone kullanıcılarının sıkça tercih ettiği Unfollowers On Instagram uygulaması, Android aygıtlarda da kusursuz şekilde çalışmaktadır. Takip etmeyenlerin listesine erişildikten sonra, istenen hesaplar için takibi bırakma talimatı oluşturulabilir.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma – Follower Tracker For Instagram

instagram takip etmeyenleri bulma Android 1

 

Follower Tracker For Instagram APK üzerinden, iPhone ve Android telefonlardaki Instagram takip etmeyenler, listesi bulunabilir. Her iki işletim sisteminde de çalışabilen Follower Tracker For Instagram uygulaması, ara yüzünde belli başlı farklılıklara sahip olabilir.

Oldukça kolay kullanım imkânı sunan ara yüzü, Instagram takipten çıkanları kolayca tespit etmektedir. Takipten çıkanları eleme esnasında, herhangi bir zorluk çıkarmadığından, listelerin temizlenme işlemleri basitleşmektedir. Lost Follower sekmesi kullanılarak, instagram takipten çıkanlar listesi bulunabilir.

Instagram takip etmeyenleri bulma iPhone Android cihazlara ayarlı olan bu uygulama ile takipçilerin profiline erişim sağlanabilir. Kullanıcıların paylaşımları incelenebilir ve istek üzerine, instagram takip etmeyenler, bu program ile takipten çıkartılabilir. Aynı sistem üzerinden, takip edilmeyen kişiler takip edilmektedir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..