Instagram Takip Etmeyenleri Bulma iPhone Android

/ 27 Temmuz 2020 / 1.310 views / yorumsuz
Instagram Takip Etmeyenleri Bulma iPhone Android

Instagram takip etmeyenleri bulma iPhone Android telefonlar da ulaşmak için geliştirilen APK uygulamalarının kullanılması gerekir. Takipçi listesinden çıkanları tespit etmek ve takipten çıkmak için geliştirilen programların kullanımıyla, takipten çıkanlar hakkında anlık bildirim alınmaktadır.

Cep telefonu ve tabletlere uygun olan uygulamaların bildirimi açıldıktan ve erişim izni sağlandıktan sonra, Instagram takip etmeyenler hakkında anlık bildirim alınmaktadır. Doğrudan Instagram üzerinden gerçekleştirilen yöntem ve geliştirilen aplikasyon uygulamaları kullanılarak, Instagram takibinden çıkanların listesine erişilmektedir.

İphone ve Android aygıtlar için geliştirilen APK uygulamaları üzerinden, Instagram takipçi listelerine erişim sağlanabilir. IOS ve Android uyumluluğu gösteren, Instagram takip etmeyenleri bulma, uygulamaları yazı içerisinde başlıklar halinde ele alınmıştır.

Ig Master –Instagram Takip Etmeyenleri Bulma iPhone Android

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma android iphone

Ig Master uygulaması kullanılarak, Instagram profillerinin takip ve takipçi listelerine erişilmektedir. Instagram takip etmeyenleri bulma için kullanıcıların en fazla tercih ettiği takipçi uygulamalarından bir tanesi olan Ig Master, hem Android hem de iPhone uyumluluğuna sahiptir. Instagram profiline erişim sağlamak için kullanıcı adı ve şifre kullanılarak giriş yapılmalıdır.

Kullanıcı profiliyle eşleşeme sağlandıktan sonra, kısa süre içerisinde analizler tamamlanmakta ve takip etmeyen kişilerin listesi hazırlanmaktadır. Takip edilen, karşılıklı takip yapılan, takip etmeyen ya da profili takip eden kişilerin yer aldığı listeler, ayrı ayrı kategorize edilmiştir.

Eşleştirme yapılan Instagram profilinin en meşhur paylaşımları, ortalama beğeni, yorum ve paylaşım oranları gibi etkileşimler için de analiz yapmaktadır.

Unfollowers And Follower Analytics For Instagram

instagram takip etmeyenleri bulma

Unfollowers And Follower Analytics uygulaması, Instagram için sıkça tercih edilen APK sürümünden bir tanesidir. Bu uygulama, Instagram takip etmeyenleri bulma iPhone Android telefonlar için kullanılırken Facebook için de kullanılıyor. Facebook ve Instagram için analitik listeler hazırlayan uygulama hem Android hem de iPhone aygıtlarında çalıştırılabilir.

İki işletim sistemine de uyumluluk gösteren Unfollowers And Follower Analytics For Instagram, takip edilen ve karşılıklı takip yapmayan kullanıcılara anında erişim imkânı sunmaktadır. İstenen hesap için analiz yapabilen sürümü, Premium versiyonuyla takip etmeyenleri analiz etmekte ve takipten çıkma imkânı sunmaktadır.

Unfollowers On Instagram

instagram takip etmeyenler iphone

Unfollowers On Instagram uygulaması, Android ve iPhone cihazlarda tam uyumluluk sağlamaktadır. Unfollowers On Instagram uygulaması kullanılarak, Instagram hesaplarının analizleri gerçekleştirilmektedir. Her iki işletim sistemine de uyumluluk gösteren sürümüyle, Instagram profilini takip etmeyen kişiler için güncel analizler gerçekleştirilmektedir.

Instagram takip etmeyenleri bulma ya da sizi yeni takipten çıkanlar, analiz sayfasında güncel olarak görüntülenmektedir. Instagram takipçilerinizin güncel sayısı, sizi takip etmeyen kişilerin listesi ve karşılıklı takip edilen hesapların listesi ayrı ayrı gösteriliyor. Instagram takip etmeyenler uygulamasında tek taraflı takip eden kullanıcıların listesi de bulunuyor.

Uygulama sürümünde yer alan widget seçeneği sayesinde, uygulamanın her seferinde çalıştırılmasına gerek kalmadan, istendiğinde işlem yapılmaktadır. Widget bölüm erişimine izin verildiğinde, panel üzerinden güncel paylaşımlara, favori listesine dahil edilen profillerin hareketlerine ve son saniye trend olan hashtag listelerine erişim sağlanmaktadır.

Özellikle iPhone kullanıcılarının sıkça tercih ettiği Unfollowers On Instagram uygulaması, Android aygıtlarda da kusursuz şekilde çalışmaktadır. Takip etmeyenlerin listesine erişildikten sonra, istenen hesaplar için takibi bırakma talimatı oluşturulabilir.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma – Follower Tracker For Instagram

instagram takip etmeyenleri bulma Android 1

 

Follower Tracker For Instagram APK üzerinden, iPhone ve Android telefonlardaki Instagram takip etmeyenler, listesi bulunabilir. Her iki işletim sisteminde de çalışabilen Follower Tracker For Instagram uygulaması, ara yüzünde belli başlı farklılıklara sahip olabilir.

Oldukça kolay kullanım imkânı sunan ara yüzü, Instagram takipten çıkanları kolayca tespit etmektedir. Takipten çıkanları eleme esnasında, herhangi bir zorluk çıkarmadığından, listelerin temizlenme işlemleri basitleşmektedir. Lost Follower sekmesi kullanılarak, instagram takipten çıkanlar listesi bulunabilir.

Instagram takip etmeyenleri bulma iPhone Android cihazlara ayarlı olan bu uygulama ile takipçilerin profiline erişim sağlanabilir. Kullanıcıların paylaşımları incelenebilir ve istek üzerine, instagram takip etmeyenler, bu program ile takipten çıkartılabilir. Aynı sistem üzerinden, takip edilmeyen kişiler takip edilmektedir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Telefon Rehberi Yedekleme
Telefon rehberinin yedeklenmesi cihaz değişimi ya da format işlemi öncesinde yapılmalıdır. Özellikle birbirinden farklı işletim sistemine sahip cihazlara geçiş yapıldığında, telefon rehberi yedekleme yapılmamışsa SIM Kart hafızasının sınırlı olması sebebi..
Samsung Telefon Yedekleme
Samsung verilerinin yedeklenmesi işleme yönelik geliştirilen kullanışlı uygulamalar ile gerçekleştirilebilir. Cep telefonu değişimi veya format atma gibi gereksinimler öncesinde Samsung telefon yedekleme yöntemleri ile verilerinizi PC’ye aktarmanız ve sonrasında cihazınıza..
Xiaomi Rehber Aktarma
Xiaomi telefonun rehberini taşıma işlemi Sim karta ve Gmail hesabına yapılabileceği gibi hafıza kartı kullanılarak da gerçekleştirilebilir. Tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarda olduğu gibi benzer süreçlerle tamamlanan Xiaomi rehber..
Youtube Arka Planda Çalma Telefondan Ücretsiz Programsız
Yotube arka planda çalma, işlemi ücretsiz ve programsız yapılmaktadır. İlgili basit işlemlerle telefondan Youtube üzerinden açılan videolar, şarkılar telefon gezintisine engel olmayacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra ekran komple kapatılabilir, farklı..
Samsung Telefona Format Atma
Samsung cep telefonunu sıfırlamak soft ve hard format olarak ikiye ayrılır. Android işletim sistemi ile çalışan Samsung marka cep telefonlarında, zaman zaman gereksinim duyulan temizlik işlemleri Samsung telefona format atma..
İnternet Hızı Arttırma Nasıl Yapılır
İnternetin hızı arttırma donanım yetersizlikleri ya da davetsiz kullanıcılar sebebiyle ortaya çıkabilen ihtiyaçtır. Film izlerken, online oyun oynarken veya dosya transferi sırasında sahip olduğunuz internet performansında kayıplar gözlemlediğinizde, internet hızını arttırma..