Instagram Kapalı Hesapları Görme Uygulaması

/ 19 Eylül 2020 / 3.554 views / yorumsuz
Instagram Kapalı Hesapları Görme Uygulaması

Instagram kapalı hesapları görme uygulamaları; Instagram kullanıcılarının hesaplarında paylaştıklarını, paylaşımlarına gelen yorumları, paylaşımların aldığı beğeni sayılarını görebilmeyi sağlamaktadır. Instagram kapalı hesapları görme uygulaması ile Instagram’da paylaşılan fotoğraf ve videoların indirilebilmesi de mümkün olmaktadır.

Ancak bu uygulamaların kullanım sorumluluğu, uygulamayı indiren kişiye aittir. Uygulamaya Instagram hesabı ile giriş yapıldığı için bu uygulamaları kullananların şifrelerini değiştirmeleri tavsiye edilmektedir. Bu amaçla reklamı yapılan uygulamaların bazıları kötü amaçla kullanıma sunulmaktadır.

Bu sebeple güvenilir bir kaynaktan uygulama indirilmelidir. Uygulamalar aracılığı ile kapalı hesapları görmenin manuel alternatifi ise; fake hesap ile ilgili kullanıcıya takip isteği atarak isteği kabul etmesini sağlamaktır.

Instagram Kapalı Hesapları Görmek İçin Lili Uygulaması

ınstagram kapalı hesapları görme

Lili uygulaması ile gizli hesaplarının profillerinin detaylı bir şekilde görülebilmesi için öncelikle uygulamanın indirilmesi ve ardından uygulama üzerinden Instagram hesabına giriş yapılması gerekmektedir. Görmek istenen profil kime ait ise; ilgili profil aratıldıktan sonra resminin üzerine tıklandığında profil görüntülenebilmektedir. Uygulamanın diğer özellikleri ise şöyledir:

 • Fotoğraf ve video kaydetmek mümkündür.
 • İndirilmiş olan fotoğraf ve videoların listesine ulaşılabilmektedir.
 • Fotoğraf ve videolara yazı eklenerek yeniden yayınlanabilmesi mümkündür.
 • Yerel depolamaya hikayeyi indirebilmek mümkündür.
 • Hikayelerin direkt olarak uygulamanın olduğu cihaza indirilebilmesine izin vermektedir.

Scout İle Instagram Gizli Hesaplarının Görülmesi

instagram gizli hesaplara bakma apk

Scout uygulaması ile Instagram kapalı hesapların görülmesi mümkündür. IOS ve Android işletim sistemine sahip olan cihazlara bu uygulama indirilebilmektedir. Uygulama indirildikten sonra çalıştırılmalı ve hangi gizli profil görülmek isteniyor ise o hesap aratılmalıdır. Ardından açıldığında görmek mümkündür. Instagram kapalı hesapları görme uygulaması olan Scout uygulamasının diğer özellikleri ise aşağıdaki gibidir:

 • Instagram profil fotoğraflarına büyüterek bakmak mümkündür.
 • Fotoğraflar HD olarak indirilip kaydedilebilmektedir.
 • Instagram beğenileri görülebilmektedir.
 • Instagram kullanıcılarına yapılan yorumlar görüntülenebilmektedir.

Instagram Kapalı Hesapların Ghosty İle Görülmesi

ghosty

Ghosty uygulaması ile Instagram gizli hesapların görülmesi için öncelikle IOS veya Android işletim sistemine sahip olması fark etmeksizin uygulamanın cihaza indirilmesi gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra istenen profilin üzerine gelinmesi ve tıklanması gerekmektedir. Uygulamanın sunduğu diğer özellikler ise aşağıda verilmiştir:

 • Instagram kullanıcılarının profil fotoğraflarının daha büyük hali görülebilmektedir.
 • Instagram uygulamasından fotoğraf ve video indirilebilmektedir.
 • Gizli profillerin kimleri takip ettiği görülebilmektedir.
 • Instagram kapalı hesapları görme uygulaması olan Ghosty ile gizli profilleri takip edenlerin kimler olduğu da öğrenilebilmektedir.

SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..