Instagram Kapalı Hesapları Görme Uygulaması

/ 19 Eylül 2020 / 3.523 views / yorumsuz
Instagram Kapalı Hesapları Görme Uygulaması

Instagram kapalı hesapları görme uygulamaları; Instagram kullanıcılarının hesaplarında paylaştıklarını, paylaşımlarına gelen yorumları, paylaşımların aldığı beğeni sayılarını görebilmeyi sağlamaktadır. Instagram kapalı hesapları görme uygulaması ile Instagram’da paylaşılan fotoğraf ve videoların indirilebilmesi de mümkün olmaktadır.

Ancak bu uygulamaların kullanım sorumluluğu, uygulamayı indiren kişiye aittir. Uygulamaya Instagram hesabı ile giriş yapıldığı için bu uygulamaları kullananların şifrelerini değiştirmeleri tavsiye edilmektedir. Bu amaçla reklamı yapılan uygulamaların bazıları kötü amaçla kullanıma sunulmaktadır.

Bu sebeple güvenilir bir kaynaktan uygulama indirilmelidir. Uygulamalar aracılığı ile kapalı hesapları görmenin manuel alternatifi ise; fake hesap ile ilgili kullanıcıya takip isteği atarak isteği kabul etmesini sağlamaktır.

Instagram Kapalı Hesapları Görmek İçin Lili Uygulaması

ınstagram kapalı hesapları görme

Lili uygulaması ile gizli hesaplarının profillerinin detaylı bir şekilde görülebilmesi için öncelikle uygulamanın indirilmesi ve ardından uygulama üzerinden Instagram hesabına giriş yapılması gerekmektedir. Görmek istenen profil kime ait ise; ilgili profil aratıldıktan sonra resminin üzerine tıklandığında profil görüntülenebilmektedir. Uygulamanın diğer özellikleri ise şöyledir:

 • Fotoğraf ve video kaydetmek mümkündür.
 • İndirilmiş olan fotoğraf ve videoların listesine ulaşılabilmektedir.
 • Fotoğraf ve videolara yazı eklenerek yeniden yayınlanabilmesi mümkündür.
 • Yerel depolamaya hikayeyi indirebilmek mümkündür.
 • Hikayelerin direkt olarak uygulamanın olduğu cihaza indirilebilmesine izin vermektedir.

Scout İle Instagram Gizli Hesaplarının Görülmesi

instagram gizli hesaplara bakma apk

Scout uygulaması ile Instagram kapalı hesapların görülmesi mümkündür. IOS ve Android işletim sistemine sahip olan cihazlara bu uygulama indirilebilmektedir. Uygulama indirildikten sonra çalıştırılmalı ve hangi gizli profil görülmek isteniyor ise o hesap aratılmalıdır. Ardından açıldığında görmek mümkündür. Instagram kapalı hesapları görme uygulaması olan Scout uygulamasının diğer özellikleri ise aşağıdaki gibidir:

 • Instagram profil fotoğraflarına büyüterek bakmak mümkündür.
 • Fotoğraflar HD olarak indirilip kaydedilebilmektedir.
 • Instagram beğenileri görülebilmektedir.
 • Instagram kullanıcılarına yapılan yorumlar görüntülenebilmektedir.

Instagram Kapalı Hesapların Ghosty İle Görülmesi

ghosty

Ghosty uygulaması ile Instagram gizli hesapların görülmesi için öncelikle IOS veya Android işletim sistemine sahip olması fark etmeksizin uygulamanın cihaza indirilmesi gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra istenen profilin üzerine gelinmesi ve tıklanması gerekmektedir. Uygulamanın sunduğu diğer özellikler ise aşağıda verilmiştir:

 • Instagram kullanıcılarının profil fotoğraflarının daha büyük hali görülebilmektedir.
 • Instagram uygulamasından fotoğraf ve video indirilebilmektedir.
 • Gizli profillerin kimleri takip ettiği görülebilmektedir.
 • Instagram kapalı hesapları görme uygulaması olan Ghosty ile gizli profilleri takip edenlerin kimler olduğu da öğrenilebilmektedir.

SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..