Instagram Gizlilik Hesap Görme Apk Uygulaması

/ 15 Eylül 2020 / 2.063 views / yorumsuz
Instagram Gizlilik Hesap Görme Apk Uygulaması

Instagram gizli hesapların görülebilmesi için apk uygulaması kullanılabilmektedir. Instagram gizlilik hesap görme apk uygulamalarını kullananlar; bu uygulamalar Instagram ile bağlantılı olmadıkları için uygulamaların getirebileceği olası zararlardan hesap sahibi sorumludur.

Bu sebeple güvenilir bir kaynaktan güvenilir bir uygulama indirilmelidir. Instagram şifresi de sık sık değiştirilmelidir.

Instagram gizli hesapların paylaşımlarının görüntülenmesi, video ve fotoğrafların indirilmesi, profil fotoğraflarının büyütülmesi, profiline kimlerin girdiğinin görülmesi gibi geniş yelpazede özellikleri olan uygulamalardır.

Instagram Gizlilik Hesap Görme İçin Lili Apk Uygulaması

ınstagram gizli hesap görme uygulamaları

Lily Apk ile Instagram kapalı hesapları görmek isteyenlerin Android işletim sistemine sahip olmaları gerekmektedir. IOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için uygun bir uygulama değildir. Apk olarak Play Store üzerinden indirilmesine de imkan tanınmaktadır.

Kapladığı yer fazla olmadığı için tercih edilen uygulamalardan biri olmaktadır. Aynı zamanda uygulama aracılığı ile gizli hesapların görülebilmesi için Instagram hesabının giriş bilgileri ile giriş yapılmalıdır. Giriş yapılan Instagram hesabından takip edilen profillerin hepsi veritabanına kayıt edileceği için bunun öncesinde bilinmesi gerekmektedir.

Gün içerisinde 4 farklı hesap stalklayanlardan ek ücret talep edilmemektedir. Ancak hesap sahipleri eğer kendi profillerine kimlerin baktığını da merak ediyorlarsa, bu durumda ücret ödemeleri gerekebilmektedir.

Gizli Instagram Profillerinin Görülebildiği Ghosty Uygulamasının Özellikleri

instagram gizlilik

Ghosty uygulamasının detayları aşağıda verilmiştir:

  • Instagram gizlilik hesap görme apk uygulaması olan Ghosty ile gizli hesapların paylaşımları incelenebilmektedir.
  • Takip etmeye gerek olmadan Instagram’daki bütün hesapların incelenebilmesi mümkündür.
  • Instagram’daki video ve fotoğraflardan istenenler indirilebilmektedir.
  • Gizli hesabı bulunanların takip ettikleri kişilerin ve takipçilerinin fotoğrafları görüntülenebilmektedir.
  • Instagram hesabının aktiviteleri ile ilgili verilere ulaşılabilmektedir.
  • Kurulumunun yapılabilmesi için öncelikle indirilen Ghosty uygulamasına giriş yapılmalıdır. Instagram hesabı ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra büyüteç sembolüne tıklanmalıdır. Hangi gizli hesabın paylaşımları görülmek isteniyor ise; ilgili hesabın kullanıcı adı yazılarak aratılmalıdır.
  • Ücretsiz ve İngilizce dil desteği sunan bir uygulamadır.

Scout Apk Uygulaması İle Instagram Gizli Hesapların Görüntülenmesi

instagram gizli hesaplara bakma apk

Scout apk ile Instagram kapalı hesaplara bakmak isteyenler; bu uygulamayı indirdikten sonra Instagram kullanıcı adları ve şifreleri ile uygulamaya giriş yapmalıdırlar.

Ardından görüntülemek istedikleri hesabın kullanıcı adını yazarak paylaşımlarını ve profil fotoğraflarının büyük halini görebilmeleri mümkündür. Instagram gizlilik hesap görme apk uygulaması ile paylaşımların HD olarak kaydedilmesi ve yakınlaştırılması mümkün olmaktadır. Ayrıca paylaşımlara gelen yorum ve beğeniler de görülebilmektedir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..