Teknoloji

Instagram Gizlilik Hesap Görme Apk Uygulaması

Instagram Gizlilik Hesap Görme Apk Uygulaması

Instagram gizli hesapların görülebilmesi için apk uygulaması kullanılabilmektedir. Instagram gizlilik hesap görme apk uygulamalarını kullananlar; bu uygulamalar Instagram ile bağlantılı olmadıkları için uygulamaların getirebileceği olası zararlardan hesap sahibi sorumludur.

Bu sebeple güvenilir bir kaynaktan güvenilir bir uygulama indirilmelidir. Instagram şifresi de sık sık değiştirilmelidir.

Instagram gizli hesapların paylaşımlarının görüntülenmesi, video ve fotoğrafların indirilmesi, profil fotoğraflarının büyütülmesi, profiline kimlerin girdiğinin görülmesi gibi geniş yelpazede özellikleri olan uygulamalardır.

Instagram Gizlilik Hesap Görme İçin Lili Apk Uygulaması

ınstagram gizli hesap görme uygulamaları

Lily Apk ile Instagram kapalı hesapları görmek isteyenlerin Android işletim sistemine sahip olmaları gerekmektedir. IOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için uygun bir uygulama değildir. Apk olarak Play Store üzerinden indirilmesine de imkan tanınmaktadır.

Kapladığı yer fazla olmadığı için tercih edilen uygulamalardan biri olmaktadır. Aynı zamanda uygulama aracılığı ile gizli hesapların görülebilmesi için Instagram hesabının giriş bilgileri ile giriş yapılmalıdır. Giriş yapılan Instagram hesabından takip edilen profillerin hepsi veritabanına kayıt edileceği için bunun öncesinde bilinmesi gerekmektedir.

Gün içerisinde 4 farklı hesap stalklayanlardan ek ücret talep edilmemektedir. Ancak hesap sahipleri eğer kendi profillerine kimlerin baktığını da merak ediyorlarsa, bu durumda ücret ödemeleri gerekebilmektedir.

Gizli Instagram Profillerinin Görülebildiği Ghosty Uygulamasının Özellikleri

instagram gizlilik

Ghosty uygulamasının detayları aşağıda verilmiştir:

  • Instagram gizlilik hesap görme apk uygulaması olan Ghosty ile gizli hesapların paylaşımları incelenebilmektedir.
  • Takip etmeye gerek olmadan Instagram’daki bütün hesapların incelenebilmesi mümkündür.
  • Instagram’daki video ve fotoğraflardan istenenler indirilebilmektedir.
  • Gizli hesabı bulunanların takip ettikleri kişilerin ve takipçilerinin fotoğrafları görüntülenebilmektedir.
  • Instagram hesabının aktiviteleri ile ilgili verilere ulaşılabilmektedir.
  • Kurulumunun yapılabilmesi için öncelikle indirilen Ghosty uygulamasına giriş yapılmalıdır. Instagram hesabı ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra büyüteç sembolüne tıklanmalıdır. Hangi gizli hesabın paylaşımları görülmek isteniyor ise; ilgili hesabın kullanıcı adı yazılarak aratılmalıdır.
  • Ücretsiz ve İngilizce dil desteği sunan bir uygulamadır.

Scout Apk Uygulaması İle Instagram Gizli Hesapların Görüntülenmesi

instagram gizli hesaplara bakma apk

Scout apk ile Instagram kapalı hesaplara bakmak isteyenler; bu uygulamayı indirdikten sonra Instagram kullanıcı adları ve şifreleri ile uygulamaya giriş yapmalıdırlar.

Ardından görüntülemek istedikleri hesabın kullanıcı adını yazarak paylaşımlarını ve profil fotoğraflarının büyük halini görebilmeleri mümkündür. Instagram gizlilik hesap görme apk uygulaması ile paylaşımların HD olarak kaydedilmesi ve yakınlaştırılması mümkün olmaktadır. Ayrıca paylaşımlara gelen yorum ve beğeniler de görülebilmektedir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL