Instagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

/ 19 Ağustos 2019 / 336 views / yorumsuz
Instagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Son yıllarda teknolojinin ilerlemesi ve yaşam tarzlarının değişmesi üzerine en dikkat çeken unsurlardan biri sosyal medya oldu. Özellikle de internet üzerinden para kazanımı sağlayan insanlar popülerleştikçe insanların bu alanlara yönelmesi ve para kazanmak için yeni imkanlar araması kaçınılmaz hale geldi. Bu alanda en çok dikkat çeken uygulamalardan biri şüphesiz ki instagram.

Sosyal medya üzerinden rahatlıkla birden fazla hesap açılabilmesi, biz fark etmesek de kullanıcıların instagramını silmesi veya toplu şekilde yapılan taciz, kışkırtma ya da kötü söylem içeren saldırıların olması gibi birçok nedenden dolayı zaman zaman takipçi silmek zorunda kalabiliriz.

Durum böyle olunca, en fazla indirilen ve ilgi gören uygulamalardan biri de instagram takipçi silme programı oldu. Çünkü instagram her ne kadar da takipçi silme özelliği getirse de bu özelliği her takipçi üzerinde tek tek kullanmak zaman kaybı oluşturmaktadır.

Instagram takipçi silme iPhone ve Android telefonlarında nasıl yapılmalıdır?

Instagram’da kısmen ya da tamamen takipçi sileceğiniz farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bir kısmı her iki işlemi de kullanmamızı sağlarken; bir kısmı ise sadece kısmen veya tamamen takipçi siliyor. İnstagram takipçi çıkarma programlarında en çok tercih edilen uygulamalar;

IOS telefonlar için;

Clean It Up

İnstagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Takipçilerinizi bir anda kolayca sıfırlayabilirsiniz. Ayrıca, bu işlemin yanı sıra eski fotoğraf ve beğenilerinizi de silebilirsiniz.

Cleaner for IG

İnstagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Aktif olan veya olmayan kullanıcıları görebilir ve silebilirsiniz. Ayrıca instagram bot takipçi silme işlemini de bu programla gerçekleştirebilirsiniz.

Android telefonlar için;

Cleaner for Instagram Unfollow

İnstagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Dilerseniz takip etmesini istemediğiniz kişileri çıkarabilir, dilerseniz de toplu halde takipçi silme işlemi yapabilirsiniz.

Block and Delete

İnstagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Cleaner for Instagram Unfollow uygulaması ile aynı özellikleri taşımanın yanı sıra ayrıca engelleme işlemi de yapabilirsiniz.

Instagram toplu takipçi silme pc üzerinden de yapılabilir. Bu yöntemi kullanmak için yapmanız gereken tek şey Google’a growbot automator for instagram eklentisini kurarak instagram hesabını açmak. Bu yöntem çok sık bilinmemesine rağmen en iyi sonuç alınan yöntemdir.

 


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..
Altyapısı Olmayan Evler İçin İnternet Nasıl Bağlanır
Altyapısı olmayan evler için internet bağlatmak, sabit internet bağlatmak istendiğinde mümkün olmamaktadır. Altyapısı olmayan evler için internet nasıl bağlanır sorusuna cevap vermek gerekir ise; altyapı döşenmesini talep etmek veya mobil..