Instagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

/ 19 Ağustos 2019 / 463 views / yorumsuz
Instagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Son yıllarda teknolojinin ilerlemesi ve yaşam tarzlarının değişmesi üzerine en dikkat çeken unsurlardan biri sosyal medya oldu. Özellikle de internet üzerinden para kazanımı sağlayan insanlar popülerleştikçe insanların bu alanlara yönelmesi ve para kazanmak için yeni imkanlar araması kaçınılmaz hale geldi. Bu alanda en çok dikkat çeken uygulamalardan biri şüphesiz ki instagram.

Sosyal medya üzerinden rahatlıkla birden fazla hesap açılabilmesi, biz fark etmesek de kullanıcıların instagramını silmesi veya toplu şekilde yapılan taciz, kışkırtma ya da kötü söylem içeren saldırıların olması gibi birçok nedenden dolayı zaman zaman takipçi silmek zorunda kalabiliriz.

Durum böyle olunca, en fazla indirilen ve ilgi gören uygulamalardan biri de instagram takipçi silme programı oldu. Çünkü instagram her ne kadar da takipçi silme özelliği getirse de bu özelliği her takipçi üzerinde tek tek kullanmak zaman kaybı oluşturmaktadır.

Instagram takipçi silme iPhone ve Android telefonlarında nasıl yapılmalıdır?

Instagram’da kısmen ya da tamamen takipçi sileceğiniz farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bir kısmı her iki işlemi de kullanmamızı sağlarken; bir kısmı ise sadece kısmen veya tamamen takipçi siliyor. İnstagram takipçi çıkarma programlarında en çok tercih edilen uygulamalar;

IOS telefonlar için;

Clean It Up

İnstagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Takipçilerinizi bir anda kolayca sıfırlayabilirsiniz. Ayrıca, bu işlemin yanı sıra eski fotoğraf ve beğenilerinizi de silebilirsiniz.

Cleaner for IG

İnstagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Aktif olan veya olmayan kullanıcıları görebilir ve silebilirsiniz. Ayrıca instagram bot takipçi silme işlemini de bu programla gerçekleştirebilirsiniz.

Android telefonlar için;

Cleaner for Instagram Unfollow

İnstagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Dilerseniz takip etmesini istemediğiniz kişileri çıkarabilir, dilerseniz de toplu halde takipçi silme işlemi yapabilirsiniz.

Block and Delete

İnstagram Engellemeden Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Cleaner for Instagram Unfollow uygulaması ile aynı özellikleri taşımanın yanı sıra ayrıca engelleme işlemi de yapabilirsiniz.

Instagram toplu takipçi silme pc üzerinden de yapılabilir. Bu yöntemi kullanmak için yapmanız gereken tek şey Google’a growbot automator for instagram eklentisini kurarak instagram hesabını açmak. Bu yöntem çok sık bilinmemesine rağmen en iyi sonuç alınan yöntemdir.

 


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..