Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

/ 16 Ağustos 2020 / 844 views / yorumsuz
Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

Instagram akış yenilenemedi hatası, son dönemde sık sık karşılaşılan problemler arasındadır. Instagram akış yenilenemedi sorununun düzelmesi için Facebook tarafından kapsamlı çalışmalar başlatılmıştır.

Sık sık tekrarlanan akış yenileme sorunu, belli işlemlerin uygulanmasıyla ortadan kaldırılabilir. Instagram akış yenileme hatasının kaynakları ve çözüm yolları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler, yazı içerisindeki adımları takip edebilirler.

Instagram Akış Yenilenemedi Hatasının Kaynakları Nelerdir

instagram akış yenilenemedi 1

Instagram akış yenilenemedi hatası, genel ya da özel sebeplere bağlı olabilir. Çok nadir karşılaşılan bir durum olsa da tüm takipçilerin aynı anda paylaşımı durdurması ya da normalden daha az paylaşım yapması söz konusudur.

Paylaşım yapılmasına rağmen, Instagram ana sayfasındaki akışın yenilenmemesi, internet bağlantısında ya da Instagram uygulamasındaki sorundan kaynaklı olabilir. Instagram paylaşımları kontrol edildikten sonra, herhangi bir problemle karşılaşılmamışsa internet bağlantısı kontrol edilmelidir.

İnternetteki erişim sıkıntısı, Instagram akışının yenilenmesini engellemektedir. İnternet bağlantısında erişim sıkıntısı olduğunda ya da Instagram uygulamasında aksama meydana geldiğinde, akış yenileme sorunuyla karşılaşılacaktır.

İnternet Erişim Sorunu Instagram Akışını Etkiler Mi

ınstagram akış yenilenemedi

İnternet erişim sorunu, Instagram ana sayfasındaki akışın yenilenmemesindeki başlıca kaynaklardan bir tanesidir. İnternet bağı koptuğunda ya da kısıtlı internet erişimi bulunduğunda, Instagram akışları yenilenmeyecektir. İnternet üzerinden, uygulamaya gerekli komutlar verilmediği için Instagram akışları yenilenemez.

Instagram ana sayfasında “Akış Yenilenemedi” hatasıyla karşılaşıldığında, internet bağlantısı kontrol edilmelidir. Wi-Fi ya da mobil veri bağlantısı kontrol edildikten sonra, bağlantıda sorun olup olmadığı tespit edilecektir. İnternet bağının açılıp kapatılmasının ardından, internet ağı yenilenir ve Instagram akış yenilenemedi hatası düzeltilir.

İnternet bağının açılıp kapatılmasının ardından, internet ağı yenilenir ve Instagram akışları kendini düzenleyebilir. İnternet erişimi sıkıntılıysa, moderatör değişikliği yapılması ya da internet kısıtlamasının açtırılması gerekecektir.

Arama Motoru Verileri Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

ınstagram akış yenilenemedi sorunu 2

Arama motoru taramalarında ortaya çıkan veri problemi, Instagram akışının yenilenmesini doğrudan etkilemektedir. Arama motorundaki tarama verilerinin dolması durumunda, Instagram akışları etkilenebilir. Arama motoru tarama verileri temizlenerek, Instagram akış yenileme probleminin tarama kaynaklı olup olmadığı tespit edilebilir.

Mobil cihaz ya da masaüstü cihazlar üzerinden, kullanılan arama motoruna giriş yapılmalıdır. Tüm arama motorlarında kullanılabilen bu işlem için arama motorunun tarama verilerine erişilmelidir. Geçmiş olarak nitelendirilen tarama verilerinin, istenen tarih aralığına göre temizlenmesi gerekmektedir.

Tarama verilerini silmek için talimat oluşturulduktan sonra, arama motoru tarama hafızası temizlenecektir. Instagram akış yenilenemedi hatası veya sorunu, arama motoru verilerinden kaynaklıysa, Instagram akış sorunu kendiliğinden giderilecektir. Arama motoru verileri temizlendikten sonra, Instagram uygulamasındaki akış ve yenileme hızları artacaktır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Telefon Rehberi Yedekleme
Telefon rehberinin yedeklenmesi cihaz değişimi ya da format işlemi öncesinde yapılmalıdır. Özellikle birbirinden farklı işletim sistemine sahip cihazlara geçiş yapıldığında, telefon rehberi yedekleme yapılmamışsa SIM Kart hafızasının sınırlı olması sebebi..
Samsung Telefon Yedekleme
Samsung verilerinin yedeklenmesi işleme yönelik geliştirilen kullanışlı uygulamalar ile gerçekleştirilebilir. Cep telefonu değişimi veya format atma gibi gereksinimler öncesinde Samsung telefon yedekleme yöntemleri ile verilerinizi PC’ye aktarmanız ve sonrasında cihazınıza..
Xiaomi Rehber Aktarma
Xiaomi telefonun rehberini taşıma işlemi Sim karta ve Gmail hesabına yapılabileceği gibi hafıza kartı kullanılarak da gerçekleştirilebilir. Tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarda olduğu gibi benzer süreçlerle tamamlanan Xiaomi rehber..
Youtube Arka Planda Çalma Telefondan Ücretsiz Programsız
Yotube arka planda çalma, işlemi ücretsiz ve programsız yapılmaktadır. İlgili basit işlemlerle telefondan Youtube üzerinden açılan videolar, şarkılar telefon gezintisine engel olmayacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra ekran komple kapatılabilir, farklı..
Samsung Telefona Format Atma
Samsung cep telefonunu sıfırlamak soft ve hard format olarak ikiye ayrılır. Android işletim sistemi ile çalışan Samsung marka cep telefonlarında, zaman zaman gereksinim duyulan temizlik işlemleri Samsung telefona format atma..
İnternet Hızı Arttırma Nasıl Yapılır
İnternetin hızı arttırma donanım yetersizlikleri ya da davetsiz kullanıcılar sebebiyle ortaya çıkabilen ihtiyaçtır. Film izlerken, online oyun oynarken veya dosya transferi sırasında sahip olduğunuz internet performansında kayıplar gözlemlediğinizde, internet hızını arttırma..