Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

/ 16 Ağustos 2020 / 856 views / yorumsuz
Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

Instagram akış yenilenemedi hatası, son dönemde sık sık karşılaşılan problemler arasındadır. Instagram akış yenilenemedi sorununun düzelmesi için Facebook tarafından kapsamlı çalışmalar başlatılmıştır.

Sık sık tekrarlanan akış yenileme sorunu, belli işlemlerin uygulanmasıyla ortadan kaldırılabilir. Instagram akış yenileme hatasının kaynakları ve çözüm yolları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler, yazı içerisindeki adımları takip edebilirler.

Instagram Akış Yenilenemedi Hatasının Kaynakları Nelerdir

instagram akış yenilenemedi 1

Instagram akış yenilenemedi hatası, genel ya da özel sebeplere bağlı olabilir. Çok nadir karşılaşılan bir durum olsa da tüm takipçilerin aynı anda paylaşımı durdurması ya da normalden daha az paylaşım yapması söz konusudur.

Paylaşım yapılmasına rağmen, Instagram ana sayfasındaki akışın yenilenmemesi, internet bağlantısında ya da Instagram uygulamasındaki sorundan kaynaklı olabilir. Instagram paylaşımları kontrol edildikten sonra, herhangi bir problemle karşılaşılmamışsa internet bağlantısı kontrol edilmelidir.

İnternetteki erişim sıkıntısı, Instagram akışının yenilenmesini engellemektedir. İnternet bağlantısında erişim sıkıntısı olduğunda ya da Instagram uygulamasında aksama meydana geldiğinde, akış yenileme sorunuyla karşılaşılacaktır.

İnternet Erişim Sorunu Instagram Akışını Etkiler Mi

ınstagram akış yenilenemedi

İnternet erişim sorunu, Instagram ana sayfasındaki akışın yenilenmemesindeki başlıca kaynaklardan bir tanesidir. İnternet bağı koptuğunda ya da kısıtlı internet erişimi bulunduğunda, Instagram akışları yenilenmeyecektir. İnternet üzerinden, uygulamaya gerekli komutlar verilmediği için Instagram akışları yenilenemez.

Instagram ana sayfasında “Akış Yenilenemedi” hatasıyla karşılaşıldığında, internet bağlantısı kontrol edilmelidir. Wi-Fi ya da mobil veri bağlantısı kontrol edildikten sonra, bağlantıda sorun olup olmadığı tespit edilecektir. İnternet bağının açılıp kapatılmasının ardından, internet ağı yenilenir ve Instagram akış yenilenemedi hatası düzeltilir.

İnternet bağının açılıp kapatılmasının ardından, internet ağı yenilenir ve Instagram akışları kendini düzenleyebilir. İnternet erişimi sıkıntılıysa, moderatör değişikliği yapılması ya da internet kısıtlamasının açtırılması gerekecektir.

Arama Motoru Verileri Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

ınstagram akış yenilenemedi sorunu 2

Arama motoru taramalarında ortaya çıkan veri problemi, Instagram akışının yenilenmesini doğrudan etkilemektedir. Arama motorundaki tarama verilerinin dolması durumunda, Instagram akışları etkilenebilir. Arama motoru tarama verileri temizlenerek, Instagram akış yenileme probleminin tarama kaynaklı olup olmadığı tespit edilebilir.

Mobil cihaz ya da masaüstü cihazlar üzerinden, kullanılan arama motoruna giriş yapılmalıdır. Tüm arama motorlarında kullanılabilen bu işlem için arama motorunun tarama verilerine erişilmelidir. Geçmiş olarak nitelendirilen tarama verilerinin, istenen tarih aralığına göre temizlenmesi gerekmektedir.

Tarama verilerini silmek için talimat oluşturulduktan sonra, arama motoru tarama hafızası temizlenecektir. Instagram akış yenilenemedi hatası veya sorunu, arama motoru verilerinden kaynaklıysa, Instagram akış sorunu kendiliğinden giderilecektir. Arama motoru verileri temizlendikten sonra, Instagram uygulamasındaki akış ve yenileme hızları artacaktır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..
Snapchat’te Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Snapchatte silinen fotoğrafların geri getirilmesi için belirli programların kullanılması gerekmektedir. Verilerin geri getirilmesini sağlayan uygulamalar sayesinde Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Snapchat uygulamasının kullanılma prensibine göre..
E-Ticarette En Çok Satılan Ürünler Nelerdir
E-ticarette en çok satışı yapılan ürünler farklı kategoriler içerisinde yer almakta olup değişkenlik göstermektedir. Farklı siteler göz önünde bulundurulduğunda E-ticarette en çok satılan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır: Kadın ve erkek..