İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak

/ 25 Şubat 2021 / 19.891 views / yorumsuz
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak

Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir:

  • Cambly
  • Verbling
  • Live Lingua
  • Skooli
  • English Tutor Online
  • Preply
  • MyEnglishTeacher

İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de daha verimli dersler yapılabilmesini sağlamaktadır. Yabancı öğretmenler ile iletişime geçilen uygulamaların büyük çoğunluğu ücretlidir.

Yabancılarla Konuşarak İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalardan Cambly

Cambly; ana dili İngilizce olan öğretmenler ile konuşarak İngilizce pratik yapmayı sağlayan bir dil geliştirme uygulamasıdır. ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya gibi bölgelerde yaşayan öğretmenler ile ilgili bilgiler kullanıcıya sunulmaktadır. Kullanıcılar en iyi nasıl öğreneceklerini düşünüyorlarsa buna yönelik özelliklere sahip olan öğretmenleri seçebilme imkanına sahiptirler.

Okuma, yazma ve konuşma becerilerine odaklanılabilmesine imkan sağlayan bir uygulamadır. Öğretmenler ile konuşurken Türkçe-İngilizce cümle çevirisi yapabilmek de mümkün olmaktadır. Aynı zamanda uygulama seanslarının kaydedilerek daha sonra tekrar izlenebilmesi de mümkündür. 10 saat boyunca Cambly’de ders alındığında, kullanıcıya sertifika verilmektedir.

Verbling İle İngilizce Öğrenmek

Verbling; bünyesinde 6.000’den fazla öğretmen barındıran ve İngilizce dışında birçok dil için de kullanılabilecek bir uygulamadır. Mobil uygulama üzerinden erişim sağlanabileceği gibi tarayıcıdan da kullanılabilmektedir. Öğretmenlerin çoğu birden fazla dil bildiği için ana dili İngilizce olan ve aynı zamanda Türkçe bilen yabancı öğretmenler ile de konuşabilmek mümkündür.

İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak kullanıldıklarında, daha kısa süre içerisinde İngilizce öğrenmeyi sağlamaktadırlar. Verbling ile İngilizce öğrenmeyi tercih edenlerin seçtikleri öğretmenler, kişinin ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda müfredat hazırlamayı tercih etmektedirler.

Live Lingua Uygulaması İle Yabancılarla Konuşarak İngilizce Öğrenmek

Live Lingua; öğretmenlik deneyimine ve yüksek üniversite diplomalarına sahip olan öğretmenlerin bulunduğu bir uygulamadır. Ücretli bir uygulama olmasına karşın ücretsiz deneme imkanı da sunmaktadır.

Sadece hayatını kolaylaştırmak veya hobi için İngilizce öğrenmek isteyenlere yönelik değil, aynı zamanda profesyoneller için iş hayatlarında yardımcı olabilecek özel kurslar da vermektedir.

İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak daha etkili olduğu için IELTS, TOEIC, TOEFL gibi sınavlara yönelik kursları da bulunmaktadır. Dersleri ortalama bir saat sürmekle beraber, dersler Skype üzerinden yapılmaktadır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..