Genel

Hangi Rüyalar Habercidir?

Hangi Rüyalar Habercidir?

İnsanlar, her gece uyuduklarında rüya görürler. Bu rüyalar, bilinçaltını yansıması olsa da bazı rüyalar haberci olabilir. Özellikle geçmiş dönemde yaşayan İslam felsefe alimleri, rüyaların bir anlamı olduğunu savunmuştur.

Peygamber efendimiz Hz. Muhammed de Salih rüyaların haberci olduğunu müjdelemiştir. Bütün bunlara bakarak rüyaların bazı anlamları olduğunu ve bizlere bazı haberleri verdiğini söyleyebiliriz. Peki hangi rüyalar habercidir?

Haberci rüyalar nasıl anlaşılır?

Hangi Rüyalar Habercidir

Bazı uzmanlara göre haberci rüyaların görüldüğü bazı dönemler vardır. Bu dönemlerde görülen rüyalar bizlere etrafımızda olup biten olumsuzlukları ya da yeni başlangıçları haber verir. Özellikle Ay döngüsü dönemlerinde görülen rüyalar, haberci rüya niteliğindedir.

Ay’ın Dolunay olduğu zamanlarda görülen rüyalar habercidir. Bu rüyalar sıkıntılı ise yaşayacağınız olumsuzlukları haber alacağınızı anlatabilir. Çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda yaptığı dedikoduları, kötü planları ya da düşüncüleri haber alabilirsiniz.

Yeni Ay dönemlerinde görülen rüyalar ise yeni bir hayatın ya da yeni başlangıçların habercisidir. Özellikle yeni aydan 3 gün önce ve 3 gün sonra görülen rüyaların haberci rüyalar olduğu düşünülür.

Yeni Ay döneminde bütün dileklerinizi sıralamanız ve niyetlerinizi kendiniz ifade etmeniz önemlidir. Haberci rüyalar nasıl anlaşılır diyorsanız, Ay’ın Yeni ay döneminde gördüğünüz rüyalara odaklanabilirsiniz.

Hangi rüyalar evliliğe işarettir?

Hangi Rüyalar Habercidir

Rüyalarına anlamları ya da vereceği haberler, gördüğünüz nesneye, kişiye ya da eşyaya göre değişir. Eğer evlenme niyetiniz varsa ve hangi rüyaların size evliliği müjdelediğini merak ediyorsanız, rüya tabirlerinden destek almalısınız. Hangi rüyalar evliliğe işarettir, ne görürseniz evleneceğinizi haber verir?

Rüyada gelinlik görmek;

gelinlik

Rüyada gelinlik görmek her zaman iyiye yorumlanır. Bekar bir kızın gelinlik giymesi yakın zamanda evleneceğine işarettir. Evli bir kadın gelinlik giyerse yakın zamanda evlat sahibi olur.

Eğer rüya sahibi bir haber bekliyorsa, gelinlik giydiğini gördüğünde bu haberi yakın zamanda alacağı anlamına gelir yani gelinlik bazı uzmanlar tarafından hayırlı bir haberin müjdecisi olarak da yorumlanır.

Hangi rüyalar habercidir?

Hangi Rüyalar Habercidir

 

Gelinlik görmenin dışında görülen bazı rüyalar da haberci niteliğindedir. Hangi rüyalar habercidir işte detaylar…

Gelin görmek;

Hangi Rüyalar Habercidir

Rüyanızda mutlu ve güzel gelin bir gelin görüyorsanız, müjdeli bir haber alacaksınız demektir. Bu rüya evli olanlar için çocuğa da işaret olabilir.

Güvercin;

Rüyada Ne Görmek İyidir

Güvercin görmek mutlu ve müjdeli bir haber alacağınız anlamına gelir. Güvercin uçuyorsa yakın zamanda haberinizi alırsınız. Güvercin duruyorsa, daha uzak bir zamanda haber alacaksınız.

Araç görmek;

Hangi Rüyalar Habercidir

Rüyanızda otomobil gördüyseniz, yaşadığınız geçim sıkıntısından bir an önce kurtulacağınız anlamına gelir. Eğer rüyanızda uçak, minibüs ya da otobüs gördüyseniz ya da bunlarla seyahat ediyorsanız, yakın zamanda uzun mesafeli ve hayırlı bir yola çıkacağını haber alacaksınız demektir.

Et yemek;

Hangi Rüyalar Habercidir

Rüyada et yemek farklı şekillerde tabir edilir. Eğer çiğ et yiyorsanız hayırlı bir haber alacağınız anlamına gelir. Yediğiniz etin pişmiş olduğunu gördüyseniz bolluğa ve zenginliğe kavuşacağınız anlamına gelir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL