Moda

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli, bayanlar hayatının her döneminde sık kilo alıp verme eğiliminde olduğu için bu soru bir hayli fazla sorulabiliyor. Özellikle doğum, hormonlarda bozukluk olması, stresli yaşam, masa başı işlerde çalışmak gibi durumlar, bayanların zayıf olsa bile göbekli olmasına neden olabilir.

Siz de göbekli bir bayansanız, birkaç küçük püf noktası ile fazla kilolarınızı kapatabilir ve göbekli olsanız bile çok şık görünebilirsiniz. İşte göbekli bayanlar nasıl giyinmelidir sorunun ayrıntılı cevabı…

Basenli ve göbekli bayanlar nasıl giyinmeli

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Göbekli bayanların genellikle basen gölgesinde de fazlalıklar vardır. Eğer kendinizi şık ve güzel hissetmek istiyorsanız, aşağıda vereceğimiz birkaç basit kıyafet detayını deneyebilirsiniz.

Yüksek bel pantolonlar tercih edin

yüksek bel pantolon giyen Göbekli Bayanlar

 

Göbekli bayanların giyim hileleri arasında, yüksek bel pantolonlar yer alır. Almış olduğunuz kot pantolonların yüksek belli olanları hem göbeğinizin kapanmasını ve hem de fazlalıklarınızın gizlenmesini sağlar.

İki parça kıyafet giyin

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Göbekli olan kadınların tek parça yerine iki parça giyinmesi daha avantajlıdır. Çünkü iki parça olan kıyafetler, göbek bölgesinin kapanmasını sağlar.

Özellikle vücudunuzun üst kısmında kullanacağınız kıyafetlerin salaş yani bol olmasına dikkat ederek, göbeğinizdeki fazla yağları saklayabilirsiniz.

Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli – Uzun hırkalar kurtarıcıdır

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Göbeğinizdeki fazlalıkları saklamanın ve aynı zamanda şık görünmenin en iyi yollarında biri de kıyafetlerin üzerine uzun hırkalar giymektir.

Uzun hırkaların önünü kapatmadan kullanabilirsiniz ya da bunların üzerine son zamanlarda moda uygulamalardan biri olan kemer takabilirsiniz.

Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli – Uzun ve bol elbiseler

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Göbekli bayanlar nasıl giyinmelidir, diyen hanımlar; özellikle yaz aylarında uzun ve bol elbiseler tercih ederseniz hem olduğunuzdan daha zayıf hem de daha uzun görünürsünüz. Göbeği olanlara göre elbise modelleri bol desenli ve uzun olan modellerdir.

Ayrıca bunların, göbek kısmından sıkmamasına ve özellikle göbek kısmında bol kalmasına özen göstermeniz gerekir.

Üst kıyafetlerinizi bol ve uzun tercih edin

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Göbeği olan bir bayansanız ve göbeğinizi saklamak istiyorsanız, uzun bir tayt ile birlikte kalçalarınıza kadar inen bir tunik tercih edebilirsiniz. Üzerine giydiğiniz kıyafete bir de kolye eklerseniz, tüm gözleri göbeğinizden uzaklaştırmış olursunuz.

Göbekli bayanlar için yarasa kol ya da pelerin gibi üstler

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli, yarasa kollu kıyafetler hem göbeği saklamada hem de şık görünmede etkili olan kıyafet tercihleridir. Aynı zamanda pelerin kol kıyafetler de göbek bölgesinin saklanmasını sağlar. Pelerin kollu olan kıyafetlerin gevşek kumaşlı olanlarını almalısınız.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL