Gizli Partner Hesap Silme İptal Etme

/ 8 Kasım 2020 / 4.976 views / yorumsuz
Gizli Partner Hesap Silme İptal Etme

Gizli Partner hesap iptal etme işlemi; Gizli Partner’in web sitesinden, geliştiricilerinin iletişim adreslerinden ve Google Play Store’un abonelikler menüsünden yapılabilmektedir. Gizli Partner hesap silme iptal etme işlemi yapıldıktan sonra üyelik için ödenmiş olan tutar geri istenememektedir.

Üye olurken kabul edilen gizlilik ve şartlar metninde bunlar belirtilmektedir. Sisteme 1 ay süresince giriş yapılmaz ise; daha öncesinde gönderilmiş olan bütün mesajlar otomatik olarak silinmektedir.

Ayrıca toplam mesaj sayısının ve göz kırpma kayıtlarının daha önceden belirtilmiş olan limitleri aşması durumunda da eski tarihli olan mesajlardan başlayarak mesajlar sistemden silinmektedir.

Gizli Partner Hesap İptali Nasıl Yapılır

Gizli Partner hesap silme işleminin yapılabilmesi için takip edilmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • Gizli Partner’in web sitesine giriş yapılmalıdır.
 • Giriş yapıldıktan sonra Hesap menüsü açılmalıdır.
 • Ayarlar menüsüne girilmelidir.
 • Hesap Ayarları kısmı açılmalıdır.
 • Sayfada listelenen seçenekler içerisinden Üyelikten Ayrıl seçeneği tercih edilmelidir. Tıklandıktan sonra üyelik iptali gerçekleşmektedir. Ancak üyeliğini iptal edecek olanların dikkat etmeleri gereken en önemli noktalardan biri; Gold üye olanların üyelik iptali yaptıktan sonra üyelik bedelini iade alamayacak olmalarıdır.

Google Play Store Üzerinden Gizli Partner Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Google Play Store aracılığı ile Gizli Partner hesap iptali yapabilmek için izlenmesi gereken adımlar aşağıda verilmiştir:

 • Gizli Partner hesap silme iptal etme işlemi için öncelikle uygulamanın indirildiği Google Play Store açılmalıdır.
 • Menü simgesine tıklanmalıdır.
 • Seçenekler içerisinden Hesap tercih edilmelidir.
 • Abonelikler butonuna tıklanmalıdır.
 • Ardından bütün aboneliklerin listelendiği bir sayfa açılmaktadır. Bu sayfadan Gizli Partner bulunmalıdır.
 • Abonelikler sayfasında bulunan Gizli Partner’in yanındaki İptal butonuna tıklanmalıdır ve abonelik iptali yapılabilmektedir.

Mail İle Gizli Partner Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Mail göndererek Gizli Partner abonelik iptali yapabilmek mümkündür. Geliştiriciler ile iletişime geçmek için gizlipartnerapp@gmail.com adresine mail atılmalıdır. Gizli Partner hesap silme iptal etme amacı ile yazıldığı ve gerekli hesap bilgileri belirtildiği takdirde, geliştiricilerden bir geri dönüş alınabilmektedir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..