Gizli Partner Hesap Silme İptal Etme

/ 8 Kasım 2020 / 6.021 views / yorumsuz
Gizli Partner Hesap Silme İptal Etme

Gizli Partner hesap iptal etme işlemi; Gizli Partner’in web sitesinden, geliştiricilerinin iletişim adreslerinden ve Google Play Store’un abonelikler menüsünden yapılabilmektedir. Gizli Partner hesap silme iptal etme işlemi yapıldıktan sonra üyelik için ödenmiş olan tutar geri istenememektedir.

Üye olurken kabul edilen gizlilik ve şartlar metninde bunlar belirtilmektedir. Sisteme 1 ay süresince giriş yapılmaz ise; daha öncesinde gönderilmiş olan bütün mesajlar otomatik olarak silinmektedir.

Ayrıca toplam mesaj sayısının ve göz kırpma kayıtlarının daha önceden belirtilmiş olan limitleri aşması durumunda da eski tarihli olan mesajlardan başlayarak mesajlar sistemden silinmektedir.

Gizli Partner Hesap İptali Nasıl Yapılır

Gizli Partner hesap silme işleminin yapılabilmesi için takip edilmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • Gizli Partner’in web sitesine giriş yapılmalıdır.
 • Giriş yapıldıktan sonra Hesap menüsü açılmalıdır.
 • Ayarlar menüsüne girilmelidir.
 • Hesap Ayarları kısmı açılmalıdır.
 • Sayfada listelenen seçenekler içerisinden Üyelikten Ayrıl seçeneği tercih edilmelidir. Tıklandıktan sonra üyelik iptali gerçekleşmektedir. Ancak üyeliğini iptal edecek olanların dikkat etmeleri gereken en önemli noktalardan biri; Gold üye olanların üyelik iptali yaptıktan sonra üyelik bedelini iade alamayacak olmalarıdır.

Google Play Store Üzerinden Gizli Partner Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Google Play Store aracılığı ile Gizli Partner hesap iptali yapabilmek için izlenmesi gereken adımlar aşağıda verilmiştir:

 • Gizli Partner hesap silme iptal etme işlemi için öncelikle uygulamanın indirildiği Google Play Store açılmalıdır.
 • Menü simgesine tıklanmalıdır.
 • Seçenekler içerisinden Hesap tercih edilmelidir.
 • Abonelikler butonuna tıklanmalıdır.
 • Ardından bütün aboneliklerin listelendiği bir sayfa açılmaktadır. Bu sayfadan Gizli Partner bulunmalıdır.
 • Abonelikler sayfasında bulunan Gizli Partner’in yanındaki İptal butonuna tıklanmalıdır ve abonelik iptali yapılabilmektedir.

Mail İle Gizli Partner Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Mail göndererek Gizli Partner abonelik iptali yapabilmek mümkündür. Geliştiriciler ile iletişime geçmek için gizlipartnerapp@gmail.com adresine mail atılmalıdır. Gizli Partner hesap silme iptal etme amacı ile yazıldığı ve gerekli hesap bilgileri belirtildiği takdirde, geliştiricilerden bir geri dönüş alınabilmektedir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..