Moda

Genç Erkek Giyim Tarzları Nasıl Olmalı?

Genç Erkek Giyim Tarzları Nasıl Olmalı?

Nasıl ki kadınlar için her yıl moda yenileniyorsa, erkekler için de çeşitli kombinler ve renkler ile her yıl moda yenilenir. Geçmişten beri kadınlar erkelerde siyah ve beyaz renkleri görmekten sıkılmış durumdadır.

Erkelerin %90’lık kısmı siyah, beyaz ve kahverengi giyinmeyi tercih eder. Unutmayın ki genç bir erkekseniz ve sade olan siyah ve beyaz renkli kıyafetler giymeyi tercih ediyorsanız, kendinizi olduğunuzdan yaşlı gösteriyorsunuz demektir.

Kadınlar kendi kıyafetlerine önem verdikleri için erkelerin giyim tarzına da önem verirler. Oysaki erkeler bu konuda hiç takıntılı değildir.

Eğer kızlar arasında popüler olmak ve ilgi görmek istiyorsanız, kıyafetlerinize özen göstermelisiniz. Genç erkek giyim tarzı nasıl olmalı  diye merak ediyorsanız, işte cevaplar…

Erkek stil rehberi;

kaslı erkek giyim tarzı

Erkeklerin kıyafet seçiminde kadınlardan daha özgür olması büyük bir avantajdır. Kıyafetlerde fazla çeşit olmamasıyla birlikte erkeklerin kapatmak ya da gizlemek isteyecekleri yerleri yok denecek kadar azdır.

Bu da onları kadınlardan daha avantajlı bir konuma getirir. Genç ve yakışıklı görünmek için aşağıda vereceğimiz sitil önerilerini mutlak denemenizi tavsiye ederiz.

Erkekler nasıl tişört giyinmeli?

kilolu erkekler nasıl giyinmeli

Erkekler nasıl tişört giyinmeli diye araştıranların sayısı oldukça fazladır. Genç ve vücudu yapılı bir erkekseniz, dar olan tişörtlerin sizin üzerinizde itici duracağından emin olmalısınız. Bunun yerine üzerinize oturan ancak sıkmayan ve renkli tişörtler giyinmeyi tercih edin.

Eğer uzun boyluysanız bisiklet yaka ya da yakalı olan polo tişörtleri tercih edin. Eğer kilolu ve kısa boyluysanız tişört seçiminizi desensiz, V yaka ve yine fazla bol olmayacak şekilde yapmalısınız. Fazla bol olan tişörtler hem zayıf hem de kilolu olan erkekleri daha itici gösterir.

Pantolonlar dar olmamalı;

Erkek Giyim Tarzı Nasıl Olmalı

Son zamanlarda erkeklerin dar paça olan tayt modeli pantolonlar giydiklerini görüyoruz. Bu modeller genellikle bayanların hoşuna gitmez.

Genç ve zayıf erkeklerdenseniz üzerinize oturan ancak çok dar olmayan pantolonlar tercih etmelisiniz. Eğer kiloluysanız da hafif bol olan ve yüksek bel pantolonlar tercih etmelisiniz.

Aksesuar tercihi sade olmalı;

erkek aksesuarları

Erkekler genellikle aksesuar kullanmazlar. Oysa ki yüksek belli üzerinize oturan mavi bir pantolon ve V yakalı güzel pembe bir tişörtle en güzel erkek giyim kombin modasını yakaladıysanız, bunu bir bileklik ve kolye ile süsleyebilir ve göz alıcı hale gelebilirsiniz.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL