Genç Erkek Giyim Tarzları Nasıl Olmalı?

/ 29 Eylül 2019 / 2.884 views / yorumsuz
Genç Erkek Giyim Tarzları Nasıl Olmalı?

Nasıl ki kadınlar için her yıl moda yenileniyorsa, erkekler için de çeşitli kombinler ve renkler ile her yıl moda yenilenir. Geçmişten beri kadınlar erkelerde siyah ve beyaz renkleri görmekten sıkılmış durumdadır.

Erkelerin %90’lık kısmı siyah, beyaz ve kahverengi giyinmeyi tercih eder. Unutmayın ki genç bir erkekseniz ve sade olan siyah ve beyaz renkli kıyafetler giymeyi tercih ediyorsanız, kendinizi olduğunuzdan yaşlı gösteriyorsunuz demektir.

Kadınlar kendi kıyafetlerine önem verdikleri için erkelerin giyim tarzına da önem verirler. Oysaki erkeler bu konuda hiç takıntılı değildir.

Eğer kızlar arasında popüler olmak ve ilgi görmek istiyorsanız, kıyafetlerinize özen göstermelisiniz. Genç erkek giyim tarzı nasıl olmalı  diye merak ediyorsanız, işte cevaplar…

Erkek stil rehberi;

kaslı erkek giyim tarzı

Erkeklerin kıyafet seçiminde kadınlardan daha özgür olması büyük bir avantajdır. Kıyafetlerde fazla çeşit olmamasıyla birlikte erkeklerin kapatmak ya da gizlemek isteyecekleri yerleri yok denecek kadar azdır.

Bu da onları kadınlardan daha avantajlı bir konuma getirir. Genç ve yakışıklı görünmek için aşağıda vereceğimiz sitil önerilerini mutlak denemenizi tavsiye ederiz.

Erkekler nasıl tişört giyinmeli?

kilolu erkekler nasıl giyinmeli

Erkekler nasıl tişört giyinmeli diye araştıranların sayısı oldukça fazladır. Genç ve vücudu yapılı bir erkekseniz, dar olan tişörtlerin sizin üzerinizde itici duracağından emin olmalısınız. Bunun yerine üzerinize oturan ancak sıkmayan ve renkli tişörtler giyinmeyi tercih edin.

Eğer uzun boyluysanız bisiklet yaka ya da yakalı olan polo tişörtleri tercih edin. Eğer kilolu ve kısa boyluysanız tişört seçiminizi desensiz, V yaka ve yine fazla bol olmayacak şekilde yapmalısınız. Fazla bol olan tişörtler hem zayıf hem de kilolu olan erkekleri daha itici gösterir.

Pantolonlar dar olmamalı;

Erkek Giyim Tarzı Nasıl Olmalı

Son zamanlarda erkeklerin dar paça olan tayt modeli pantolonlar giydiklerini görüyoruz. Bu modeller genellikle bayanların hoşuna gitmez.

Genç ve zayıf erkeklerdenseniz üzerinize oturan ancak çok dar olmayan pantolonlar tercih etmelisiniz. Eğer kiloluysanız da hafif bol olan ve yüksek bel pantolonlar tercih etmelisiniz.

Aksesuar tercihi sade olmalı;

erkek aksesuarları

Erkekler genellikle aksesuar kullanmazlar. Oysa ki yüksek belli üzerinize oturan mavi bir pantolon ve V yakalı güzel pembe bir tişörtle en güzel erkek giyim kombin modasını yakaladıysanız, bunu bir bileklik ve kolye ile süsleyebilir ve göz alıcı hale gelebilirsiniz.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..
Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk
Eşleri ünlü olmayan Türk ünlüler; oldukça fazla sayıdadır ve genellikle magazinde çok fazla yer almayı tercih etmeyen kişilerdir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler içerisinde olanların bazıları; Tarkan gibi hayranları ile evlilik kararı..