Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?

/ 18 Şubat 2021 / 21.483 views / yorumsuz
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?

Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya özellikte olanı ile değiştirilebilmektedir.

İnternet üzerinden değişim yapma imkanı sunulmadığı için tek seçenek internetten veya mağazadan alınan ürünlerin mağazadan değiştirilmesidir.

Flo İnternetten Alınan Ürünü Mağazadan Değiştirmek İçin Ne Yapılmalıdır

İnternetten alınan Flo ürününü mağazadan değiştirmek mümkündür. Değişim işleminin sadece Flo mağazalarından yapılmasına imkan verilmektedir. Bunun için internet üzerinden alınan ürün ve faturası ile beraber Flo mağazalarına gidilmesi gerekmektedir.

Flo mağazalarından aynı ürün ile veya eşdeğer fiyata sahip olan başka bir Flo ürünü ile değişim talep edilebilmektedir. Değişim istenen ürün eğer internet üzerinden indirimli şekilde alınır ise, indirimin değişim yapılacak olan üründe de geçerli olması sağlanamamaktadır.

Flo İnternetten Alınan Ürünün Mağazadan Değiştirilme Koşulları Nelerdir

İnternetten alınan ürünün Flo’dan değiştirilme şartlarına bakıldığında; öncelikle ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Kullanılan ürünün değişimi onaylanmamaktadır. Ayrıca kullanıcı kaynaklı bir hata sebebi ile ürün deforme olmuş ise, değişim yapılamamaktadır.

Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; faturası ve paketi ile beraber Flo mağazalarına götürüldüğünde, değişim şartlarına uyan bütün ürünler ile değişimi yapılabilmektedir.

Flo İnternetten Alınan Ürün Nasıl İade Edilir?

İnternetten alınan Flo ürünün iadesi, internet üzerinden yapılabilmektedir. Bunun için kullanıcıya 14 gün iade süresi verilmektedir. 14 gün içerisinde Flo’nun sitesinden iade kodunun oluşturulması ve bu kod ile ücretsiz şekilde ürünün iade edilmesi gerekmektedir. Kargonun Flo mağazasına bırakılmasını ya da deposuna gönderilmesini talep edebilmek mümkündür.

İade kodu almak için gerekli iade talebi Flo’nun internet sitesinden üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfası üzerinden oluşturulabilmektedir. Siparişlerim sayfasına girerek sipariş detayından Kolay İade butonuna tıklanmalıdır. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusu kadar iadesi gerçekleşir mi sorusu da çok merak edilmektedir ve internetten alınan bir ürünün iadesinin de internet üzerinden yapılması gerekmektedir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Telefonda Olması Gereken Uygulamalar iOS ve Android
iOS ve Android telefonlarda olması gereken uygulamalar arasında; Whatsapp, Instagram, Twitter, Youtube, Spotify gibi uygulamalar ilk sıralarda gelmektedir. Ancak telefonda olması gereken uygulamalar iOS ve Android için insanların hayatlarındaki önceliklerine..
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..