Teknoloji

Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?

Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?

Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya özellikte olanı ile değiştirilebilmektedir.

İnternet üzerinden değişim yapma imkanı sunulmadığı için tek seçenek internetten veya mağazadan alınan ürünlerin mağazadan değiştirilmesidir.

Flo İnternetten Alınan Ürünü Mağazadan Değiştirmek İçin Ne Yapılmalıdır

İnternetten alınan Flo ürününü mağazadan değiştirmek mümkündür. Değişim işleminin sadece Flo mağazalarından yapılmasına imkan verilmektedir. Bunun için internet üzerinden alınan ürün ve faturası ile beraber Flo mağazalarına gidilmesi gerekmektedir.

Flo mağazalarından aynı ürün ile veya eşdeğer fiyata sahip olan başka bir Flo ürünü ile değişim talep edilebilmektedir. Değişim istenen ürün eğer internet üzerinden indirimli şekilde alınır ise, indirimin değişim yapılacak olan üründe de geçerli olması sağlanamamaktadır.

Flo İnternetten Alınan Ürünün Mağazadan Değiştirilme Koşulları Nelerdir

İnternetten alınan ürünün Flo’dan değiştirilme şartlarına bakıldığında; öncelikle ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Kullanılan ürünün değişimi onaylanmamaktadır. Ayrıca kullanıcı kaynaklı bir hata sebebi ile ürün deforme olmuş ise, değişim yapılamamaktadır.

Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; faturası ve paketi ile beraber Flo mağazalarına götürüldüğünde, değişim şartlarına uyan bütün ürünler ile değişimi yapılabilmektedir.

Flo İnternetten Alınan Ürün Nasıl İade Edilir?

İnternetten alınan Flo ürünün iadesi, internet üzerinden yapılabilmektedir. Bunun için kullanıcıya 14 gün iade süresi verilmektedir. 14 gün içerisinde Flo’nun sitesinden iade kodunun oluşturulması ve bu kod ile ücretsiz şekilde ürünün iade edilmesi gerekmektedir. Kargonun Flo mağazasına bırakılmasını ya da deposuna gönderilmesini talep edebilmek mümkündür.

İade kodu almak için gerekli iade talebi Flo’nun internet sitesinden üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfası üzerinden oluşturulabilmektedir. Siparişlerim sayfasına girerek sipariş detayından Kolay İade butonuna tıklanmalıdır. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusu kadar iadesi gerçekleşir mi sorusu da çok merak edilmektedir ve internetten alınan bir ürünün iadesinin de internet üzerinden yapılması gerekmektedir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL