Gündem Moda

Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk

Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk

Eşleri ünlü olmayan Türk ünlüler; oldukça fazla sayıdadır ve genellikle magazinde çok fazla yer almayı tercih etmeyen kişilerdir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler içerisinde olanların bazıları; Tarkan gibi hayranları ile evlilik kararı alan kişilerden oluşmaktadır.

Eşleri Ünlü Olmayan Türk Ünlülerden Fırat Tanış

fırat tanış eşi

Fırat Tanış; İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro bölümünden mezun olan ünlü bir oyuncudur. Ayrılık, Gelin Tanış Olalım gibi tiyatro oyunları ve Geniş Aile, İstanbullu Gelin, Yeditepe İstanbul gibi dizileri ile izleyicisinin karşısına çıkmıştır.

2014 yılında Kübra Tanış ile ikinci evliliğini yapmıştır. Bu evlilikten aynı yıl içerisinde bir kız çocuğu olmuştur.

Eşi Ünlü Olmayan Ünlülerden İlker Ayrık

eşi ünlü olmayan ünlüler türk

İlker Ayrık; 2009 yılında Sanem Ayrık ile evlenmiştir. Bu evlilikten 2013 yılında Ferit ve 2016 yılında Yaman isminde oğulları olmuştur. Eşi İlker Ayrık’ın çocukluk aşkı ve aynı zamanda 15 yıllık platonik aşkıdır.

Eşi Ünlü Olmayıp Kendisi Ünlü Olanlardan Seray Sever

seray sever eşi

Seray Sever; 2018 yılında Eray Bülbül ile evlenmiştir. Film setinde tanışan ikili 3.5 yıllık ilişki sonrasında evlilik kararı almıştır. Eşleri ünlü olmayan ünlüler Türk içerisinde olan Seray Sever, 24 saat içerisinde önce nişanlanıp sonra evlenmiştir.

Ünlülerden Eşi Ünlü Olmayan Sarp Apak

eşleri ünlü olmayan ünlüler türk 5

Sarp Apak; 2018 yılında Bengisu Uzunöz ile nikah masasına oturmuştur. Barcelona’da evlenmişlerdir. Bengisu Uzunöz’ün gelinliğinin tarzı oldukça beğenilmiştir. 2018 yılında Güney isminde bir oğulları dünyaya gelmiştir.

Eşi Ünlü Olmayan Ünlü İsimlerden Özgür Ozan

özgür ozan eşi

Özgür Ozan; oldukça uzun süren son dizisi Arka Sokaklar’daki Hüsnü Çoban karakteri ile oldukça geniş bir kitle tarafından tanınır hale gelmiştir. 2005 yılında Neslihan Uğur ile evlenmiştir. Çiftin Ali Demir ve Derin Deniz isimli çocukları vardır.

Burcu Biricik’in Ünlü Olmayan Eşi Emre Yetkin

eşleri ünlü olmayan ünlüler 8

Burcu Biricik; Emre Yetkin ile 2016 yılında evlenmiştir. Emre Yetkin seyahat etmeyi çok seven ve sosyal medyada seyahatlerinden kareleri paylaşan biridir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler Türk içerisinde olan Burcu Biricik de eşi ile beraber seyahatlerinden pek çok gülümseten kareyi takipçileri ile paylaşmaktadır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL