Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk

/ 1 Eylül 2020 / 2.390 views / yorumsuz
Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk

Eşleri ünlü olmayan Türk ünlüler; oldukça fazla sayıdadır ve genellikle magazinde çok fazla yer almayı tercih etmeyen kişilerdir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler içerisinde olanların bazıları; Tarkan gibi hayranları ile evlilik kararı alan kişilerden oluşmaktadır.

Eşleri Ünlü Olmayan Türk Ünlülerden Fırat Tanış

fırat tanış eşi

Fırat Tanış; İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro bölümünden mezun olan ünlü bir oyuncudur. Ayrılık, Gelin Tanış Olalım gibi tiyatro oyunları ve Geniş Aile, İstanbullu Gelin, Yeditepe İstanbul gibi dizileri ile izleyicisinin karşısına çıkmıştır.

2014 yılında Kübra Tanış ile ikinci evliliğini yapmıştır. Bu evlilikten aynı yıl içerisinde bir kız çocuğu olmuştur.

Eşi Ünlü Olmayan Ünlülerden İlker Ayrık

eşi ünlü olmayan ünlüler türk

İlker Ayrık; 2009 yılında Sanem Ayrık ile evlenmiştir. Bu evlilikten 2013 yılında Ferit ve 2016 yılında Yaman isminde oğulları olmuştur. Eşi İlker Ayrık’ın çocukluk aşkı ve aynı zamanda 15 yıllık platonik aşkıdır.

Eşi Ünlü Olmayıp Kendisi Ünlü Olanlardan Seray Sever

seray sever eşi

Seray Sever; 2018 yılında Eray Bülbül ile evlenmiştir. Film setinde tanışan ikili 3.5 yıllık ilişki sonrasında evlilik kararı almıştır. Eşleri ünlü olmayan ünlüler Türk içerisinde olan Seray Sever, 24 saat içerisinde önce nişanlanıp sonra evlenmiştir.

Ünlülerden Eşi Ünlü Olmayan Sarp Apak

eşleri ünlü olmayan ünlüler türk 5

Sarp Apak; 2018 yılında Bengisu Uzunöz ile nikah masasına oturmuştur. Barcelona’da evlenmişlerdir. Bengisu Uzunöz’ün gelinliğinin tarzı oldukça beğenilmiştir. 2018 yılında Güney isminde bir oğulları dünyaya gelmiştir.

Eşi Ünlü Olmayan Ünlü İsimlerden Özgür Ozan

özgür ozan eşi

Özgür Ozan; oldukça uzun süren son dizisi Arka Sokaklar’daki Hüsnü Çoban karakteri ile oldukça geniş bir kitle tarafından tanınır hale gelmiştir. 2005 yılında Neslihan Uğur ile evlenmiştir. Çiftin Ali Demir ve Derin Deniz isimli çocukları vardır.

Burcu Biricik’in Ünlü Olmayan Eşi Emre Yetkin

eşleri ünlü olmayan ünlüler 8

Burcu Biricik; Emre Yetkin ile 2016 yılında evlenmiştir. Emre Yetkin seyahat etmeyi çok seven ve sosyal medyada seyahatlerinden kareleri paylaşan biridir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler Türk içerisinde olan Burcu Biricik de eşi ile beraber seyahatlerinden pek çok gülümseten kareyi takipçileri ile paylaşmaktadır.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..