Eşimi-Kocamı Cinsellikte Nasıl Mutlu Ederim?

/ 26 Ağustos 2019 / / yorumsuz
Eşimi-Kocamı Cinsellikte Nasıl Mutlu Ederim?

Toplumumuzda da en fazla öne çıkan ve hayatlarımızda dönem noktası olarak görebileceğimiz olgulardan biri de ailedir. Hem bireysel hem de toplumsal olarak değer verdiğimiz bu kavramın sürdürebilmesi için eşlerin birbirini mutlu etmesi son derece önemlidir.

‘Yuvayı dişi kuş yapar’ sözünden de anlaşılacağı gibi bir arada tutma, mutluluk kavramlarını aileye aşılama gibi konularda erkeklerden çok kadınlar özverili davranır ve daha fazla sorumluluk alır. Eşimi nasıl mutlu ederim diye çok fazla düşünür.

Eşimi-Kocamı Cinsellikte Nasıl Mutlu Ederim?

Evlilik kavramında bir arada tutan en önemli unsurlardan biri de cinselliktir hatta günümüzde de birçok evlilik bu nedenle bitmektedir.

Bu yüzden birçok kadının aklında eşimi-kocamı cinsellikte nasıl mutlu ederim sorusu yer edinir özellikle de yeni evli çiftlerde bu durum daha sık görülür çünkü uzun soluklu evliliklerde ilişkinin her dinamiğinde olduğu gibi cinsellik konusunda da dinamikler zamanla yerine oturmaktadır.

Eşimi-kocamı cinsellikte nasıl mutlu ederim, eşimi mutlu etmek için yatakta nasıl davranmalıyım?

Kocamı Cinsellikte Nasıl Mutlu Ederim?

Erkekler için yatakta tek önemli olan sadece birlikte oldukları an değildir, unutamayacakları deneyimleri de yaşamak isterler. Sürekli bir işi aynı şekilde yaparsanız, bu işi ne kadar seviyor olsanız da bir süre sonra sizi sıkacaktır. Erkekler için cinsellik olayı da aslında böyledir. Sürekli aynı şekilde yaşamak onları bir süre sonra sıkacaktır.

Eşimi-kocamı cinsellikte nasıl mutlu ederim sorusunun yanıtı ise burada yatmaktadır. Erkeklerin yatakta deneyimlemek istediği başlıca 5 unsur;

Eşini izlemek;

cinsel fantezi

Erkeklere eşini izlemek ve görsellik katarak birlikte olmak zevk verir. Vücudunuza dokunmasa bile hatlarını izlemek, seksi iç çamaşırları veya gecelikler seçmeniz gibi unsurlar eşiniz birlikte olmaya hazır değilse bile onu etkileyecektir ve size çekecektir.

Eşinizi okşayın;

cinsellikte eşinin üzerinde olan kadın

Cinsellik anında kadınlar kadar erkekler de okşanmak ve uyarılmak ister. Yatakta kadın eşini nasıl mutlu eder? Erkekler yatakta cesur kadınları sever ve eşinizi uyarmak için yaptığınız eylemler onu mutlu eder. Birliktelik öncesi uyarılmak erkekleri de kadınlar kadar mutlu edecektir, eşinizi okşayın.

Konuşun;

cinsel esnada konuşmak

Görsel olarak eşinizi baştan çıkardıktan sonra onunla konuşun. Eşinizi istediğinizi belli eden cümleler kullanmanız eşinizin hoşuna gidecek ve sizi daha fazla isteyecektir.

Oyuncaklardan Yardım Almak;

cinsel oyuncaklar

Cinsellik esnasında oyuncaklardan yardım almak eşinizi çılgına çevirebilir, özgüveninizle onu kendinize yeniden aşık edebilirsiniz.