Aşk Gündem

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

Sevişme sırasında partnerinizi etkilemek için yalnızca davranışlar yeterli olmayabilir. Erkekler bazen, bir cümle uyduklarında bile tahrik olabilir ve siz her zamankinden daha fazla arzulayabilir.

Erkekleri baştan çıkaran cümleler kişiye göre değişebilir ancak her erkek kendisinden ne kadar çok hoşlanıldığını, kendisinin ne kadar çok arzulandığını duyduğunda, mutlaka uyarılacaktır. İşte erkeklerin sevişirken duymak istedikleri sözler….

Erkekleri eriten sözler nelerdir?

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

Erkeğinizi etkilemek ve sizi daha çok arzulamasını sağlamak istiyorsanız, ona sevişme sırasında kuracağınız birkaç sihirli cümle, bu arzunuz için yeterli olacaktır. Erkekleri eriten sözler genellikle onlardan ne kadar çok hoşlandığınızı ve onları ne kadar çok arzuladığınızı anlattığınız cümlelerdir.

Seni arzuluyorum…

seks

Bu cümle, genellikle erkeklerin en çok duymak istedikleri ve onları en çok tahrik eden cümledir. Erkekler, sevişirken kulağa fısıldanan sözler duymak isterler ve bu sayede daha çok uyarılırlar. “Seni arzuluyorum”, “bana sahip olabilirsin”, “sana aitim”, “bana istediğini yapabilirsin” gibi cümleler ile erkeğinizi tahmin ettiğinizden daha çok baştan çıkarabilirsiniz.

Bütün gün bu anı hayal ettim…

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

Bu cümle de erkekleri baştan çıkaran sihirli kelimelerle doludur. Bütün gün, işteyken, çalışırken ya da yemek yerken kendisini arzulandığını düşünen partneriniz, sizinle sevişmeyi daha çok isteyecek ve sizi daha çok arzulayacaktır. Aynı zamanda ilişkinizin, bu hayali kurmanıza değmesi için de elinden geleni yapacaktır.

Çok seksi görünüyorsun…

seksi kadın

Erkeklerin sevgililerinden duymak istedikleri sözler arasında ne kadar seksi ve hoş göründükleri de yer alır. Tıpkı kadınlar gibi erkekler de iltifattan hoşlanır. Hatta bazı erkekler kendinden hoşlanmayabilir ve partnerinden güzel sözler duymak isteyebilir. Erkeğinize ne kadar seksi göründüğünü söyleyerek onu daha çok cezbedebilir ve daha güzel bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Ne istediğini söyle…

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

Erkekler bazı fantezilerini gizlemekte ustadırlar. Özellikle sizin çekineceğinizi ya da onu yanlış anlayacağınızı düşünerek, sevişirken hoşlandıkları şeyleri söylemezler. Bu nedenle erkekleri en çok etkileyen cümlelerden biri ne istediğini sormanızdır. Bu sayede erkeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Erkeğiniz sevişme sırasında daha aktif olacaktır. Bu da cinsel hayatınızın renklenmesini sağlar.

İstediğini yapabilirsin…

cinsellik

Gerekten bu şekilde hissettiğinizde, partnerinize bu cümleyi kurmaktan çekinmeyin. Kendini kollarına bıraktığınızı bilen erkeğiniz, sevişme sırasında çok daha aktif ve çok daha tutkulu olacaktır. Bu cümle ile erkeğinizin aklını başından alabilirsiniz.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL