Erkeklerin Sevişirken Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

/ 29 Ağustos 2019 / 495 views / yorumsuz
Erkeklerin Sevişirken Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

Sevişme sırasında partnerinizi etkilemek için yalnızca davranışlar yeterli olmayabilir. Erkekler bazen, bir cümle uyduklarında bile tahrik olabilir ve siz her zamankinden daha fazla arzulayabilir.

Erkekleri baştan çıkaran cümleler kişiye göre değişebilir ancak her erkek kendisinden ne kadar çok hoşlanıldığını, kendisinin ne kadar çok arzulandığını duyduğunda, mutlaka uyarılacaktır. İşte erkeklerin sevişirken duymak istedikleri sözler….

Erkekleri eriten sözler nelerdir?

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

Erkeğinizi etkilemek ve sizi daha çok arzulamasını sağlamak istiyorsanız, ona sevişme sırasında kuracağınız birkaç sihirli cümle, bu arzunuz için yeterli olacaktır. Erkekleri eriten sözler genellikle onlardan ne kadar çok hoşlandığınızı ve onları ne kadar çok arzuladığınızı anlattığınız cümlelerdir.

Seni arzuluyorum…

seks

Bu cümle, genellikle erkeklerin en çok duymak istedikleri ve onları en çok tahrik eden cümledir. Erkekler, sevişirken kulağa fısıldanan sözler duymak isterler ve bu sayede daha çok uyarılırlar. “Seni arzuluyorum”, “bana sahip olabilirsin”, “sana aitim”, “bana istediğini yapabilirsin” gibi cümleler ile erkeğinizi tahmin ettiğinizden daha çok baştan çıkarabilirsiniz.

Bütün gün bu anı hayal ettim…

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

Bu cümle de erkekleri baştan çıkaran sihirli kelimelerle doludur. Bütün gün, işteyken, çalışırken ya da yemek yerken kendisini arzulandığını düşünen partneriniz, sizinle sevişmeyi daha çok isteyecek ve sizi daha çok arzulayacaktır. Aynı zamanda ilişkinizin, bu hayali kurmanıza değmesi için de elinden geleni yapacaktır.

Çok seksi görünüyorsun…

seksi kadın

Erkeklerin sevgililerinden duymak istedikleri sözler arasında ne kadar seksi ve hoş göründükleri de yer alır. Tıpkı kadınlar gibi erkekler de iltifattan hoşlanır. Hatta bazı erkekler kendinden hoşlanmayabilir ve partnerinden güzel sözler duymak isteyebilir. Erkeğinize ne kadar seksi göründüğünü söyleyerek onu daha çok cezbedebilir ve daha güzel bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Ne istediğini söyle…

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

Erkekler bazı fantezilerini gizlemekte ustadırlar. Özellikle sizin çekineceğinizi ya da onu yanlış anlayacağınızı düşünerek, sevişirken hoşlandıkları şeyleri söylemezler. Bu nedenle erkekleri en çok etkileyen cümlelerden biri ne istediğini sormanızdır. Bu sayede erkeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Erkeğiniz sevişme sırasında daha aktif olacaktır. Bu da cinsel hayatınızın renklenmesini sağlar.

İstediğini yapabilirsin…

cinsellik

Gerekten bu şekilde hissettiğinizde, partnerinize bu cümleyi kurmaktan çekinmeyin. Kendini kollarına bıraktığınızı bilen erkeğiniz, sevişme sırasında çok daha aktif ve çok daha tutkulu olacaktır. Bu cümle ile erkeğinizin aklını başından alabilirsiniz.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..