Aşk

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma

Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez.

Peki bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlayacaksınız? Beğendiğiniz erkek sizden hoşlanıyor mu? Nasıl tavırlar sergiliyor? İşte erkeklerin hoşlantı belirtileri hakkında birkaç ip ucu…

Hoşlanan erkek belirtileri- tensel temas

erkeklerde hoşlanma

 

Sizden hoşlanan bir erkek mutlaka size yakınlaşmak, hatta dokunmak isteyecektir. Bunu kaza olarak yaptığını söylese bile mutlaka omzunuza, elinize ya da kolunuza dokunmak ister. Bu işaret, sizden hoşlandığının oldukça güçlü bir göstergesidir.

Erkeklerde hoşlanma belirtileri- saçlarıyla oynar

erkeklerin hoşlanma belirtileri 4

Utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri genellikle saçlarıyla oynamasıdır. Karşınızdaki erkek sizden çok hoşlanıyorsa ancak utangaçsa, elini kolunu nereye koyacağını bilemez ve çareyi saçlarıyla oynamakta bulur.

Bu davranış erkeğin bilinçsiz ve istem dışı yapmış olduğu bir harekettir. Bu hareketi yalnızca hoşlandığı kadının karşısında sergiler.

Utangaç erkek hoşlanma belirtileri- jest ve mimikler

utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri

Özgüvenli erkeklerin hoşlanma belirtilerinde, jest ve mimikler vardır. Sizden hoşlandığını mutlaka yüz ve göz ifadeleri ile belli eder. Bunun yanında, sürekli yakınınızda oturarak da hoşlandığını kanıtlar.

Utangaç erkeklerde hoşlanma belirtileri- beklenmedik hediyeler

erkeklerin hoşlanma belirtileri 6

Cool erkeklerin hoşlanma belirtileri de hediyeler vermesidir. Özellikle bu hediyelerin hiç beklemediğiniz bir anda karşınızda olması, sizden mutlaka hoşlandığını gösterir. Sizin sevdiğiniz ve hoşlandığınız hediyeler alması, aslında açık bir flört teklifidir.

Erkeklerin hoşlanma belirtisi- kıskançlık krizleri

erkeklerin hoşlanma belirtileri 5

İçe dönük erkeklerin hoşlanma belirtilerinde, aslında çok basit bir anlaşılma vardır. Eğer yanınızdaki erkek, başka erkeklerin size bakmasından rahatsız oluyorsa, bunu bakışlarıyla ya da sıkıntılı hareketleri ile belli ediyorsa, sizden mutlaka hoşlanıyor demektir.

Yakınınızdaki erkeklerin size davranışlarından bahsediyorsa ve sorular soruyorsa da mutlaka hoşlandığını gösterir.

Erkeklerde hoşlanma belirtileri- iltifat etme

erkeklerde hoşlanma 3

Kadınların sohbeti hoş olan ve güldüren erkeklerden hoşlandıkları artık bilinen bir gerçektir. Yanınızdaki erkek size iltifat ediyorsa, sizi güldürmeye ve eğlendirmeye çalışıyorsa, size doğru çekiliyor demektir.

Erkeklerin hoşlanma belirtileri- gülücükler dağıtma

erkeklerde hoşlantı

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa, yanınızda mutlaka gülümser. Hatta anlattığınız saçma şeyler bile komik geliyormuş gibi görünür. Çünkü erkekler hoşlandıkları kızın yanında mutludur ve bunu göstermekten sakınmaz.

Erkeklerde hoşlanma – kıyafetine özen gösterir

cool erkeklerde hoşlanma nasıl olur

Bir erkekle dışarı çıktıysanız ve onu normalden daha özenli kıyafetler ile görüyorsanız, bu mutlaka sizden hoşlandığı gösterir. Cool erkeklerin hoşlanma belirtileri kıyafetlerine özen göstermeleridir. Bu hareket, size çok fazla önem verdiğini kanıtlar.

Erkeklerin hoşlanma belirtileri- buluşma planı yapar

erkeklerde hoşlanma belirtileri 4

Tanımadığın erkeklerin hoşlanma belirtileri hakkında fikir sahibi değilseniz, konuşmalarını ya da hareketlerini gözlemleyebilirsiniz. En önemli ip ucu ise size bir kez daha çıkma teklif etmesidir. Konuşma arasında bile ikinci buluşmanın planlarını yapıyorsa, sizden mutlaka hoşlandığını gösterir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL