Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma

/ 20 Ağustos 2020 / 2.180 views / yorumsuz
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma

Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez.

Peki bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlayacaksınız? Beğendiğiniz erkek sizden hoşlanıyor mu? Nasıl tavırlar sergiliyor? İşte erkeklerin hoşlantı belirtileri hakkında birkaç ip ucu…

Hoşlanan erkek belirtileri- tensel temas

erkeklerde hoşlanma

 

Sizden hoşlanan bir erkek mutlaka size yakınlaşmak, hatta dokunmak isteyecektir. Bunu kaza olarak yaptığını söylese bile mutlaka omzunuza, elinize ya da kolunuza dokunmak ister. Bu işaret, sizden hoşlandığının oldukça güçlü bir göstergesidir.

Erkeklerde hoşlanma belirtileri- saçlarıyla oynar

erkeklerin hoşlanma belirtileri 4

Utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri genellikle saçlarıyla oynamasıdır. Karşınızdaki erkek sizden çok hoşlanıyorsa ancak utangaçsa, elini kolunu nereye koyacağını bilemez ve çareyi saçlarıyla oynamakta bulur.

Bu davranış erkeğin bilinçsiz ve istem dışı yapmış olduğu bir harekettir. Bu hareketi yalnızca hoşlandığı kadının karşısında sergiler.

Utangaç erkek hoşlanma belirtileri- jest ve mimikler

utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri

Özgüvenli erkeklerin hoşlanma belirtilerinde, jest ve mimikler vardır. Sizden hoşlandığını mutlaka yüz ve göz ifadeleri ile belli eder. Bunun yanında, sürekli yakınınızda oturarak da hoşlandığını kanıtlar.

Utangaç erkeklerde hoşlanma belirtileri- beklenmedik hediyeler

erkeklerin hoşlanma belirtileri 6

Cool erkeklerin hoşlanma belirtileri de hediyeler vermesidir. Özellikle bu hediyelerin hiç beklemediğiniz bir anda karşınızda olması, sizden mutlaka hoşlandığını gösterir. Sizin sevdiğiniz ve hoşlandığınız hediyeler alması, aslında açık bir flört teklifidir.

Erkeklerin hoşlanma belirtisi- kıskançlık krizleri

erkeklerin hoşlanma belirtileri 5

İçe dönük erkeklerin hoşlanma belirtilerinde, aslında çok basit bir anlaşılma vardır. Eğer yanınızdaki erkek, başka erkeklerin size bakmasından rahatsız oluyorsa, bunu bakışlarıyla ya da sıkıntılı hareketleri ile belli ediyorsa, sizden mutlaka hoşlanıyor demektir.

Yakınınızdaki erkeklerin size davranışlarından bahsediyorsa ve sorular soruyorsa da mutlaka hoşlandığını gösterir.

Erkeklerde hoşlanma belirtileri- iltifat etme

erkeklerde hoşlanma 3

Kadınların sohbeti hoş olan ve güldüren erkeklerden hoşlandıkları artık bilinen bir gerçektir. Yanınızdaki erkek size iltifat ediyorsa, sizi güldürmeye ve eğlendirmeye çalışıyorsa, size doğru çekiliyor demektir.

Erkeklerin hoşlanma belirtileri- gülücükler dağıtma

erkeklerde hoşlantı

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa, yanınızda mutlaka gülümser. Hatta anlattığınız saçma şeyler bile komik geliyormuş gibi görünür. Çünkü erkekler hoşlandıkları kızın yanında mutludur ve bunu göstermekten sakınmaz.

Erkeklerde hoşlanma – kıyafetine özen gösterir

cool erkeklerde hoşlanma nasıl olur

Bir erkekle dışarı çıktıysanız ve onu normalden daha özenli kıyafetler ile görüyorsanız, bu mutlaka sizden hoşlandığı gösterir. Cool erkeklerin hoşlanma belirtileri kıyafetlerine özen göstermeleridir. Bu hareket, size çok fazla önem verdiğini kanıtlar.

Erkeklerin hoşlanma belirtileri- buluşma planı yapar

erkeklerde hoşlanma belirtileri 4

Tanımadığın erkeklerin hoşlanma belirtileri hakkında fikir sahibi değilseniz, konuşmalarını ya da hareketlerini gözlemleyebilirsiniz. En önemli ip ucu ise size bir kez daha çıkma teklif etmesidir. Konuşma arasında bile ikinci buluşmanın planlarını yapıyorsa, sizden mutlaka hoşlandığını gösterir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları
Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..
Erkekleri Etkileyen Kadın Parfümleri – Tahrik Eden
Erkekleri etkileyen kadın parfümleri; erkeğinizin masum mu yoksa şehvetli mi olmasını isterseniz? Erkeğinizi baştan çıkarmak ya da sadece size odaklanmasını sağlamak için etkileyici kadın parfümlerini kullanabilirsiniz. Erkekleri tahrik eden kadın..