Erkeklerin En Beğendiği Tahrik Eden Kadın Parfümleri

/ 1 Aralık 2019 / 3.866 views / yorumsuz
Erkeklerin En Beğendiği Tahrik Eden Kadın Parfümleri

Afrodizyak etkili kadın parfümleri, kadınların çekiciliğini ön plana çıkararak erkeklerin ilgisini arttırmaktadır. Erkekleri tahrik eden parfümler, Kadınlar için güzel bir koku şık bir görünümün tamamlayıcısı ve güçlü bir karakterin dışa vurumudur.

Erkeklerin beğendiği kadın parfümleri ise genellikle birkaç temel kokuyu bünyesinde barındıran parfüm çeşitleridir. Yani esasında erkeklerin ilgisini çeken parfümün tamamı değil bazı notalardır.

Erkeklerin Tahrik Eden Parfümler

Erkeklerin En Beğendiği Tahrik Eden Kadın Parfümleri

Erkeklerin beğendiği kadın kokuları, genellikle afrodizyak etkisi ile bilinmektedir. Erkekleri tahrik eden parfümler, şu şekildedir:

 • Meyve Kokuları: Taze ve canlı bir enerji yaydığı için beğenilmektedir. Genellikle genç erkeklerin ilgisini çekmektedir.
 • Tarçın Kokuları: Tarçın kokusu genç yaşlı bütün erkeklerin ilgisini çeken kokulardan birisidir. Kullanan kişiye çekicilik katmaktadır. Afrodizyak etkili pek çok kadın parfümünde yer alan aromalardan birisidir.
 • Hindistan Ceviz Kokuları: Taze ve ferah bir koku olmasıyla erkeklerin ilgisini cezbetmektedir.
 • Vanilya Kokusu: Afrodizyak etkili kadın parfümlerinde olmazsa olmaz kokulardan birisidir. Ferahlık yaymaktadır.
 • Yasemin: Yasemin çiçeği kokusu, bahar aylarının enerjisini yansıtan ferah bir koku olmasıyla kişiye tazelik katmaktadır.

Erkeklerin Tahrik Eden Parfümler Markaları

Erkeklerin En Beğendiği Tahrik Eden Kadın Parfümleri

Erkeklerin ilgisini çeken kadın parfümleri şu şekilde listelenebilmektedir:

 • Chanel No.5
 • Dizel Loverdose
 • Tom Ford Siyah Orkide
 • Jean Paul Gaultier Le Erkek
 • Burberry Londra
 • Bvlgari AQVA
 • Dior Hipnotik Zehir
 • Yves Saint Laurent Siyah Afyon
 • Cacharel Amor Amor

Erkekleri Tahrik Eden Parfümler – Chanel No.5

çekici bayan parfümleri

Chanel markasının No.5 model parfümü, yüksek kalıcılığa sahip parfümlerden birisidir. Artık kült haline gelmiş No.5 parfüm, 1921 yılından beri erkekleri tahrik eden parfümler arasında yerini korumaktadır.

Kışkırtıcı ve ikonik olarak tanımlanan bu parfüm, vanilya aromasıyla erkekleri tahrik etmektedir. Parfümün içeriğinde bulunan aldehit sentetiği oranı, yapım aşamasındaki bir hata sonucu yüksek tutulmuştur.

Bu yanlışlık Chanel markasına bu vazgeçilmez kokuyu kazandırmıştır. Oldukça kalıcı bir kokudur. Parfümün notaları şu şekildedir:

 • Tepe Notası: Aldetih, bergamot, limon, portakal çiçeği, ylang ylang
 • Kalp Notası: Yasemin, gül, süsen, zambak
 • Dip Notası: Vetiver, sandal ağacı, vanilya, amber, paçuli

Yves Saint Laurent Siyah Afyon

Erkeklerin En Beğendiği Tahrik Eden Kadın Parfümleri

Yves Saint Laurent firması Black Opium adlı parfüm, henüz 5 senelik bir geçmişe sahip olmasına rağmen çok satan kokular arasında ilk sıralarda yerini almıştır. Markanın kült parfümü Opium’un devam modeli niteliğindedir.

Parfümün notalarında bulunan tatlı meyveler kokuyu çekici hale getirirken vanilya kokusu ise afrodizyak etkisini en üst noktaya çıkarmaktadır. Parfümün notaları ise şu şekildedir:

Erkekleri etkileyen kadın parfümleri, örneklerine buradan da bakabilirsiniz.

 • Tepe Notası: Tatlı meyveler, portakal çiçeği
 • Kalp Notası: Armut, beyaz çiçekler, şekerli vanilya
 • Dip Notası: Paçuli, odunsuluk

Erkekleri Tahrik Eden Parfümler – Dior Hipnotik Zehir

Erkeklerin En Beğendiği Tahrik Eden Kadın Parfümleri

Christian Dior Hypnotic Poison, piyasaya sürüldüğü 1998 yılından beri en çekici kadın parfümlerinden birisi olarak anılmaktadır. Parfüm tanıtımının sıcak, davetkar ve kremsi şeklinde yapıldığı bilinmektedir. Çekici ve dikkati üstüne alan bir kokuya sahip olan bu parfüm, uzun yıllardır çok satan parfümlerden ve erkeklerin beğendiği kadın parfümü, olarak bilinir.

Yasak meyvenin tasarımda ön plana çıkarılması, parfümün ne kadar şehvetli bir kokuya sahip olduğunu da gözler önünde sermektedir. Parfümün ana kokusu vanilya olarak belirlenmiştir.

Bunun yanında hindistan cevizi ve meyve kokularıyla afrodizyak etkisi arttırılmıştır. Bu haliyle erkekleri tahrik eden parfümler arasında ilk sıralarda yerini almıştır. Kalıcılığı en yüksek kokulardan birisidir. Parfümün notaları ise şu şekildedir:

 • Üst Notası: Kayısı, erik, hindistan cevizi
 • Kalp Notası: Sümbülteber, yasemin, zambak, gül, gül ağacı, kimyon
 • Dip Notası: Sandal ağacı, badem, vanilya, misk

SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..