Moda

Erkeklerin En Beğendiği Kadın Giyim Tarzı

Erkeklerin En Beğendiği Kadın Giyim Tarzı

Son zamanlarda kadınların kendilerini erkeklere daha çok beğendirme arzusunun olduğunun farkındayız. Google istatistiklerine göre bayanlar, erkeklerin en beğendiği kadın giyim tarzı, üzerine aktif olarak araştırma yapıyor. Hatta ve hatta kızlar, erkeklere karşı beğenilmek için kendi aralarında ciddi bir rekabete girmiştir, diyebiliriz.

Kimi kadın makyaj tarzı ile, kimisi giyim tarzı, kimi de duruş ve konuşma tarzları ile erkeği etkilemeye çalışıyor. Birçok araştırmaya göre ilk tanışma esnasında görünüş, ses ve konuşmalarına göre karşımızdakine değer biçmekteyiz.

 giyim tarzı kadın

Ancak yine de bunlardan en önemli olanı karşımızdaki kişinin dış görünüşü ve giyim tarzlarıdır. Çünkü tanışmak istenilen kişinin ilk dış görünüşünü, giyim tarzını görürüz. Yani erkeği etkilemek için dikkat çeken ilk unsur, kadın giyim tarzı olacaktır.

Gerçekten de erkek için bayanın dış görünüşü, giyim tarzı, çok önemlidir. Erkeklerin en beğendiği kadın giyim tarzlarına, bakalım…

Erkeği etkilemek için dekolte;

kadın giyim tarzları

Erkekler her ne kadar kısıtlayıcı ve kıskanç görünseler de, dekolteli giyim tarzına sahip bayanlardan, fazlasıyla etkilenirler.

Bir kadın erkeği, samimi bir şekilde etkilemek istiyorsa; hafif göğüs dekoltesi, omuz dekoltesi, bel dekoltesi, bluz dekoltesi gibi giyim tarzlarını seçebilir. Çok mini olmayan etekler de uygundur. Çok fazla dekolte erkekte olumsuz etki bırakabilir, unutmayın!

Yüksek bel pantolonlar

yüksek bel pantolon giyinen kadınlar

Yüksek bel pantolonlar belinizi daha ince gösterip, kalçanızı daha toplu, dik ve dolgun gösterdiği için erkekler bu giyim tarzlarından çok etkilenir.

Ayrıca yüksek bel pantolon giyen kadınlar, erkeklere göre daha kadınsı ve çekici görünüyor.

Spor şapkalar

spor şapka takan kızlar

Kızlar genelde, saçlarının iyi olmadığı günlerde şapka ile dolaşmayı tercih edebilir.

Aslında spor şapkalar iyi bir giyim tarzıyla dengelendiğinde, kadında sportif, özgüvenli en çok da doğal görünümün imajını verir. Spor şapkaların avantajlarını bir daha düşünmenizi tavsiye ederiz.

Dar kotlar

dar kot giyim tarzı bayan

Dar kotlar bacaklarınızı daha uzun bedeninizi ince ve kalça kıvrımlarınızı daha belirgin yapar. Bu giyim tarzı erkeğin gözlerini kadının üzerinden alamamasını sağlar.

Klasik beyaz gömlekler

beyaz gömlek giyen kadın

Üzerinde desen ve fazlalıklar olmayan bayan gömlek tarzları, erkeğin hoşuna gider.

Kalem etekler

kalem etek kombinleri

Erkeklerin en çok etkilendiği kadın giysileri, kalem etek giyim tarzları! Bunlar bayanın belindeki zarifliği göstererek, vücut hatlarını feminen yapar.

Topuklu ayakkabı ile kombin yapıldığında, kalem etek giyen kadın, duruşundaki ve yürüyüşündeki ağırlığıyla bütün erkekleri peşinden koşturabilir.

Kazaklar

kazak giyen çift

İlk bakışta çok alakasız olduğu düşünülebilir ancak, erkeğin beğenmesinde çok mantıklı bir açıklaması vardır.

Salaş, rahat bir kazak sayesinde, kendinizle barışık olduğunuzu ve özgüveninizi yansıtabilirsiniz.

Kadındaki bu özgüvenli giyim tarzı, erkek de farklı kadın duygusu oluşturur ve kadına çeker. Aynı zamanda böylesi rahat giyim tarzına sahip kadınların yanında, erkekler samimiyet hisseder ve daha içten bir tanışma görülür.

Yırtmaçlı elbiseler

yırtmaçlı giyim tarzı kadın

Erkeklerin en beğendiği kadın giyim tarzı, yırtmaçlı elbiseler! Bu kıyafetler, erkek de merak duygusu oluşturduğu için erkek gözünü kadından alamaz.

Yırtmaçlı elbiseyle adım atan kadın, erkeğe daha çok çekici gelir. Yırtmaç seviyesinin abartılmamasına, dikkat edilmelidir.

Yazlık elbiseler

yazlık elbiseler bayan

Yazlık elbise giyim tarzları, bayanı fazlasıyla kadınsı ve çekici gösterir. Birde bu giyim tarzına uygun bir vücudunuz varsa, hiç düşünmeden bu giyim tarzlarına yönelebilirsiniz.

Yazlık elbise tarzlarına, erkeklerin zaafı anlatılmayacak kadar fazladır.

Spor kıyafetlerle atkuyruğu tarzı

sporcu giyim stilleri bayan

Erkeklerin en beğendiği kadın giyim tarzı, olarak spor kıyafetler giyinen bir bayan arkadaş canlısı gözüktüğü kadar erkek için çekici de görünür.

Bacaklarınızı ve belinizi saran bir tayt eşliğinde hafiften bel dekoltesi olan bluz vb. bir giyim tarzı erkeğin beğenileri arasında olmazsa olmazlardandır.

Bu giysilerin üstüne atkuyruğu saçlar ile kombin yapmak, boyun ve kulakları açığa çıkardığı için erkeklerin daha çok hoşuna gidecektir.

 

 


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL