Erkeklerin Cinsel İlişki Sırasında Beğendiği Giyim Tarzı

/ 14 Eylül 2019 / 3.413 views / yorumsuz
Erkeklerin Cinsel İlişki Sırasında Beğendiği Giyim Tarzı

Erkekler, kadınları her haliyle seksi bulabilirler. Bazen seksi iç çamaşırları ile sizi seksi bulurken, bazen bol kıyafetleriniz bile onlara seksi ve çekici gelebilir. Bu durum aslında erkeğinizi tanımakla ve onların ruh haliyle ilgilidir.

Ancak genel hatlarıyla erkeklerin cinsel ilişki sırasında beğendiği giyim tarzı, dekolte ve seksi iç çamaşırlarıdır. Erkeğinizin aklını başından alabileceğiniz kıyafet tarzları hakkında detaylar…

Erkeklerin çekici bulduğu giyim tarzları nelerdir?

Erkeklerin Cinsel İlişki Sırasında Beğendiği Giyim Tarzı

Erkeğinizin aklını başından almak ve onu daha çok etkileyebilmek için vücudunuzu sergilemekten kaçınmayın. Erkeler aslında yatakta çıplak olan ve kendilerine güvenen kadınları çok severler. Çıplak olarak onu yatakta beklemenizden oldukça fazla etkileneceklerdir.

Spor kıyafetler;

azdırıcı tayt modelleri

Spor kıyafetler, bir kadının kendine güvenli ve arkadaş canlısı olduğunu gösterir. Dar olan taytlar ve üzerine giyeceğiniz dar bir bluz ile erkeğinizi çok etkileyebilirsiniz. Bu kıyafetlerin içine iç çamaşırı giymediğinizde ise daha çok etkilenecektir.

Dantelli boxer iç çamaşırları;

kadın seksi boxer tarzları

 

Erkeklerin görmekten hoşlandığı kıyafetler, genellikle dantelli olanlardır. Dantelli beyaz ya da kırmızı renkte bir boxer ile erkeğinizin aklını başından almamanız imkansızdır. Bunun üzerine giyeceğiniz askılı bir atlet ile vücut hatlarınızı sergilemekten kaçınmayın. Bu noktada kilolu olup olmadığınız önemli değildir, kendinizi ne kadar iyi ve çekici hissettiğinizle ilgilenin.

Erkeğinizin gömleği ya da tişörtü;

seks sırasında erkek gömleği giyen kadın

Erkekler kendi kıyafetlerini kadınlarının üzerinde görmekten çok hoşlanırlar. Onlara en seksi gelen giyim tarzı budur. Erkeğinizi yatakta etkilemek istiyorsanız, onun gömleğini altınızda hiçbir şey olmadan giyin ve üstten birkaç düğmesini açık bırakın. Aynı şey tişörtü için de geçerlidir.

Seksi iç çamaşırları;

Erkeklerin Cinsel İlişki Sırasında Beğendiği Giyim Tarzı

Erkeklerin çekici buldukları kıyafetler, seksi geceliklerden çok seksi iç çamaşırlarıdır. İki parçalı olan dantelli iç çamaşırlarından almayı deneyin. Kilonuz ne olursa olsun bu çamaşırlar sizin çok çekici ve alımlı görünmenizi sağlayacaktır.

Jartiyerler ve topuklu ayakkabılar;

seksi jartiyer tarzları kadın

 

Erkeğinizin aklını başında almak istiyorsanız, mutlaka üst ve alt takımları bulunan jartiyerlerden almalısınız. Rengini, teninize uygun olarak seçmenizde fayda vardır. Jartiyerler, erkeklerin aslında derin arzularını ve fantezilerini ön plana çıkaran kıyafetlerdir. Fazla kilolarınızı gizlemeniz ve yatakta kendinizi daha öz güvenli hissetmeniz için de faydalı olacaktır.


Etiketler

SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..