Erkekleri Etkileyen Kadın Parfümleri – Tahrik Eden

/ 7 Temmuz 2020 / 2.528 views / yorumsuz
Erkekleri Etkileyen Kadın Parfümleri – Tahrik Eden

Erkekleri etkileyen kadın parfümleri; erkeğinizin masum mu yoksa şehvetli mi olmasını isterseniz? Erkeğinizi baştan çıkarmak ya da sadece size odaklanmasını sağlamak için etkileyici kadın parfümlerini kullanabilirsiniz.

Erkekleri tahrik eden kadın parfüm markaları, dünyaca ünlü kadınların tercih ettiği, aslında çok da pahalı olmayan ve seçkin yerlerde bulabileceğiniz parfümlerdir. Erkeğinizi kokunuzla etkilemek ya da baştan çıkarmak istiyorsanız, işte birkaç tavsiye…

Erkekleri Etkileyen Kadın Parfümleri Afrodizyak etkili;

afrodizyak parfüm

Afrodizyak, erkeklerin de ve kadıların da adrenalin ve mutluluk hormonlarını artırarak cinsel arzunun artmasını sağlar. Afrodizyak etkili yiyecekler ya da çikolatalar her ne kadar daha etkili olsa da çeşitli sağlık problemleri yaşamanıza neden olabilir. Erkeğinizi baştan çıkarmak ve erkekleri etkilemek için afrodizyak etkili kadın parfümleri tercih etmelisiniz.

Erkekleri Etkileyen Kadın Parfümleri Markaları;

Erkeklerin etkileyen kadın parfümlerini, merak ediyorsanız, sizlere dünyaca ünlü markaların birkaç parfümünden örnekler verelim;

Hipnotik Zehir Dior;

kadın parfüm

Kadınlığınızı ön plana çıkaracak muhteşem bir parfüm. Cesur ve kadınsı olmak isteyenlerin tercihi olan bu parfüm içerisinde zambak, vanilya, acıbadem ve yasemin özleri barındırıyor. Baş döndürücü bir etkiye sahip olan bu parfüm ile hipnoz etkisi yaratabilirsiniz.

Chanel Matmazel;

erkekleri etkileyen kadın parfümleri

Erkekleri tahrik eden parfüm, olarak biliniyor. Yasemin ve gülün baş döndürücü etkisi ile kadınsı, seksi ve heyecan verici kokacaksınız. Oldukça genç ve heyecan verici olan bu parfüm, Madam Chanel’in modern ruhunu yansıtıyor.

Nina Rıccı;

etkileyen bayan parfüm

Tam bir aşk iksiri olan bu parfüm, kırmızı meyveleri cezbedici karışımından oluşur. Tatlı ve romantik olan bu kokunun tek bir nefesi bile, erkeğinin iştahını kabartmaya yeterlidir. Erkeği şehvete davet eden bu parfümü elma şeklindeki şişesi de oldukça beğeni topluyor.

Fan di Fendi;

erkekleri etkileyen kadın parfümleri

Büyüleyici, esanslardan oluşan bu parfüm, klasik ve oryantal arası bir kokuya sahiptir. Erkekleri tahrik eden parfümler arasında en beğenileni olan Fendi, şişesi ile de görkem ve zenginlik çağrıştırır. Frenk üzümü, mandalina, paçuli ve deri ile oluşturulan bu parfüm ile erkeğinizi istediğiniz zaman şehvete davet edebilirsiniz.

Cacharel Amor Amor;

erkekleri tahrik eden kadın parfümleri

Kadınların vazgeçilmez kokularından biri olan bu parfüm, kırmızı şişesi ile aşka davet ediyor. Genç, dinamik, heyecanlı, tutkulu ve ateşli dünyanın kapılarını arayan bu parfüm ile tutkularınız birleşecek. Erkekleri etkileyen kadın parfümleri, arasında yer alan bu kokuyu çok seveceksiniz.

Lolita Lempicka Feminine;

erkekleri etkileyen kadın parfümleri

Tutkuyu ve şehveti çağrıştıran bu koku, tüm zamanların en romantik kokuları arasında yerini alıyor. Erkekleri etkileyen kadın parfümlerinin, arasında oldukça tahrik eden bu parfüm vanilya, menekşe, süsen otu, meyan ve amarena kirazı birleşiminden oluşuyor.

Gucci tarafından Gucci;

Gucci by Gucci kadın parfüm

Erkekleri delirten koku denilince akla gelen ilk parfümlerden biridir. İçerisinde bulunan portakal ağacı, bergamot, böğürtlen, paçuli ve sandal ağacı ile enfes bir parfümdür.

Erkekleri Etkileyen Kadın Parfümleri – YSL Opıum;

YSL Opıum bayan parfüm

Erkekleri etkileyen kadın parfümleri, istiyorsanız ve erkeğiniz her zaman aklında kalmak istiyorsanız, bu parfümü mutlaka denemelisiniz. Hindistan cevizi, mandalina, şampanya ve karanfil özlerinden oluşan bu karışım oldukça etkileyici izler bırakıyor.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..