Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları

/ 3 Eylül 2020 / 4.096 views / yorumsuz
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları

Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar.

Erkekleri en çok etkileyen kadın davranışlarından biri; duygularını açıkça ifade edebilmek ve anlayışlı bir tavır içerisinde olmaktır.

Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışlarından Kadınların Kartlarını Açık Oynaması

erkekleri etkileyen kadınlar

Kadınların açık olması, fikirlerini özgürce belirtmeleri, netliği tercih etmeleri erkekleri etkileyen bir durumdur. Erkekler, kadınların oldukça kompleks bir yapısı olduğunu düşündükleri için kendilerine net yaklaşan kadınları farklı bulmaktadırlar.

Bir kadının herhangi bir bahane sunmadan araması, ikili ilişki ile ilgili bir düşüncesini belli edecek özgüvene ve samimiyete sahip olması; karşısındaki erkeğin ondan etkilenmesini sağlamaktadır.

Etkileyici Bakışlar ve Mimikler İle İletişim Kurmak

erkekleri etkileyen kadın davranışları 3

Kadınlarda etkileyici bakışlar ve mimikler; erkeklerin heyecanlanmasını ve karşısındaki kadından etkilenmesini sağlamaktadır. Konuşurken veya dinlerken erkeğin gözlerinin içine bakılmalıdır.

Erkekleri etkileyen kadın davranışları arasında; kadının ikili iletişimde kendisine duyduğu güveni, bakışları ve mimikleri ile hissettirmesi de bulunuyor. Doğru ortamda ve doğru zamanda, doğru mimiğin yapıldığından emin olunmalıdır.

Sade ve doğal bir görünüm ile de bakışlar desteklenmelidir. Kadının bakımlı olması erkeğin hoşuna giden bir durumdur. Ancak abartılı makyaj doğallığı bozduğu için abartılı makyajdan hoşlanmamaktadırlar. Bu sebeple nude tonlarda bir makyaj tercih edilmelidir. Ruj tercihinde ise ıslak görünümlü olan kırmızı rujlar erkekleri etkilemektedir.

Topuklu Ayakkabı ve Uzun Tırnakların Çıkardığı Ses

erkekleri etkileyen kadın davranışları 6

Kadınlarda topuklu ayakkabı ve uzun tırnak sesi; erkeklerin oldukça fazla tahrik olduğu düşünülen seslerdir. Topuklu ayakkabının sesini duyduklarında, sesin geldiği yöne doğru bakma ihtiyacı hissettikleri bilinmektedir. Topuklu ayakkabı, erkekleri etkileyen kadın hareketleri, arasındadır.

Aynı tepkiyi uzun tırnakların masaya vurulduğunda çıkarttığı ses için de vermektedirler. Kadınlarda bakımlı, yumuşak ve güzel kokan ele dikkat etmelerinin yanı sıra tırnakların da estetik durmasına özen göstermektedirler. Uzun tırnaklara oje sürüldüğünde erkekleri etkileyen renkler, karşıdaki erkeğe göre değişmektedir.

Bazı erkekler klasik renklerin dışındaki renkleri ojede estetik bulmamaktadırlar. Erkekleri etkileyen kadın davranışları içinden biri, kadınların kendilerinden emin durmasıdır. Buna bağlı olarak topuklu ayakkabı ile yürümekte zorlanan kadınlar erkeklerin ilgisini çekmemektedir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma
Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..
Erkekleri Etkileyen Kadın Parfümleri – Tahrik Eden
Erkekleri etkileyen kadın parfümleri; erkeğinizin masum mu yoksa şehvetli mi olmasını isterseniz? Erkeğinizi baştan çıkarmak ya da sadece size odaklanmasını sağlamak için etkileyici kadın parfümlerini kullanabilirsiniz. Erkekleri tahrik eden kadın..