Erkeklerde Cinsel İsteği Arttırmanın Yolları

/ 14 Eylül 2019 / 116 views / yorumsuz
Erkeklerde Cinsel İsteği Arttırmanın Yolları

Cinsel arzunun artması için genellikle akla ilk gelen viagra ya da afrodizyaklardır. Aslında basit birkaç yöntemle erkeğin cinsel istediğini arttırmanız mümkündür. Kadınlar, erkeklere göre daha duygusaldır ve cinsel birleşmeye duygusal olarak bakarlar. Erkekler ise genellikle ihtiyaç olarak görürler. Erkeklerin hem duygularını canlandırmak hem de cinsel isteklerini arttırmak için birkaç basit yöntem uygulamanız yeterlidir. İşte erkeklerde cinsel isteği arttırmanın yolları

Erkeklerde cinsel isteği arttırmanın yolları nelerdir?

Erkeklerde Cinsel İsteği Arttırmanın Yolları

 

Erkeklerin aklını başından almak farklıdır, cinsel isteklerini arttırmak farklıdır. Her ne kadar giyim, bakım, güzel ortamlar erkekleri canlandırsa da cinsel isteklerini üst noktalara çıkarmak için başka yöntemler denemeniz gerekir. Cinsel gücü arttırma yöntemleri uzmanlar tarafından araştırılmıştır. İşte detaylar…

Erkeklerin futbol oynamalarına izin verin;

neymar

 

Yapılan araştırmalara göre erkeler, futbol oynadıklarında çok mutlu olurlar ve testosteron seviyeleri yükselir. Oynanan maçın kazanılması ise onların mutluluklarını doruklara çıkarır ve cinsel isteklerinin artmasını sağlar. Bu nedenle haftada bir kez de olsa erkeğinizin futbol oynamasına izin vermeniz, faydanıza olacaktır.

Yiyecekler önemli;

pizza yiyen erkek

 

Erkeklerde cinsel arzuyu arttırmanın yolları, doğru yiyeceklerin seçilmesinden geçer. Yine yapılan araştırmalara göre erkeklerin penislerinde kan akşını hızlanmasını sağlayan yiyecekler mevcut. Özellikle mısır, pizza, çilek, vanilya ve ekmek gibi yiyecekler ve bunların kokuları, erkeklerin cinsel isteğini arttıran yiyecekler arasında yer alıyor.

Alkol alın;

alkol ve seks

 

Yumuşak bir alkol alımının hem cinsel isteği artıracağı hem de cinsellik sırasında flört konuşmalarını artıracağı unutulmamalıdır. Ancak özellikle çok votka tüketen erkeklerin cinsel isteğinin azaldığı ortaya çıkmıştır. Erkeklerin cinsel isteğinin artmasını sağlayan en önemli içecekler şarap ve tekiladır. Bira da yine erkelerde tansiyonun ve mutluluk hormonun artmasını sağlar. Bu sayede cinsel istek de artar.

Spor yapmasına öncü olun;

spor yapan çift

 

Spor yapmak vücuttaki kan akşını hızlandırırken aynı zamanda ruhun dinlenmesini sağlar ve mutluluk hormonlarını arttırır. Spor yapan kişilerin cinsel organlarına giden kan akışı hızlanırken aynı zamanda beyindeki endorfin adlı mutluluk hormonunu da arttırarak kişilerin iyi hissetmesini sağladığı belirtilmektedir. Eşinizle birlikte spor yaparak hem daha zinde kalabilir hem de erkeğinizin cinsel isteğini arttırabilirsiniz.

Çikolata yiyin;

çikolata yiyen kadın

Erkeğinizin cinsel isteğini arttırmak istiyorsanız, ona mutlaka bitter çikolata yedirin. Çikolata, yalnızca kadınlarda değil, erkeklerde de cinsel isteği arttıran en önemli besinlerden biridir. Çikolatanızın %75 ve üzerinde kakaolu olmasına özen gösterin.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları
Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar...
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma
Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..