Aşk

Erkekler Nasıl Memeden Hoşlanır?

Erkekler Nasıl Memeden Hoşlanır?

Erkeklerin göğüslere olan düşkünlükleri varoluştan beri ortadadır. Ancak bunun neden olduğu henüz tam olarak kanıtlanamamıştır. Bu konuda çok fazla teori ortaya atılmış ancak sonuç alınamamıştır. Çünkü erkeklerin göğüslere olan düşkünlüklerinin aslında kişiden kişiye göre nedenleri farklıdır.

Yapılan araştırmalarda hem erkeklerin neden bu kadar göğüslere düşkün olduğu hem de nasıl memeden hoşlandıkları ortaya çıkarılmıştır. ABD ve Avrupa merkezli olarak yapılan bu araştırmada 356 erkekle konuşulmuş ve sonuçlar değerlendirilmiştir. İşte erkekler nasıl memeden hoşlanır cevapları…

Erkekler hangi tip memeden hoşlanır?

Kadınlarda ve Erkeklerde Sebepleri

Yapılan araştırmalarda erkeklere, farklı göğüs tipleri gösterilmiştir. Erkeklerin %70’lik kısmı ise büyük değil orta büyüklükte olan göğüsleri tercih etmiştir.

Büyük memeli kadınlar sekse daha mı isteklidir derseniz, aslında iri göğüslü olan kadınların oksitosin hormonu daha fazla salgılanır ve bu da koca göğüslü kadınların cinsel olarak daha aktif olduğunu gösterir. Ancak zamanla yer çekimine bağlı olarak büyük göğüslerin sarkma ihtimali daha fazla olduğu için erkekler büyük göğüslerden hoşlanmaz.

Erkekler hangi tip memeden hoşlanır sorusuna, orta büyüklükte ve diri göğüsler olarak cevap verebiliriz.

Cinsellikte memenin önemi;

Erkeklerin Beğendiği Giyim Tarzı

Göğüsler, cinselliği uyaran en önemli organlardır. Hatta kadınların vajina ve meme ucundan aynı şekilde uyarıldıkları ve pek çok kadının meme ucundan orgazm olduğu kanıtlanmıştır. Cinsellikte memenin önemi, erkeklerin kadınlarına daha çok ilgi duyması ve kadınların erkeklerine daha çok çekilmesi olarak ifade edilebilir.

Erkekler memeyi neden yalar?

Erkeklerin kadınların meme uçlarını yalaması ya da emmesi, kadınlardaki oksitosin hormonunu etkiler. Bu hormon, beyindeki cinsel uyarıyı tetikler ve kadınların erkeklerine daha çok çekilmesini sağlar.

Aynı durum bebeklerini emziren anneler için de geçelidir. Emziren annelerin oksitosin hormonu salgılanır ve bu da beyinde dolaşarak annenin bebeğine daha çok ilgi göstermesine neden olur. Erkekler memeyi neden yalar diyorsanız kadınlarının ilgilerini daha çok çekmek ve onları kendilerine daha çok yaklaştırmak istemeleri olarak açıklayabiliriz.

Erkekler memeyi neden sıkar?

erkekler hangi tip memeden hoşlanır?

Göğüsler, kadınlar kadar erkeklerin de cinsel birleşme sırasında uyarıcısı konumundadır. Erkeklerin göğüsleri sevdiği ve hayal ettiği ortadadır. Cinsel birleşme sırasında kadınlarını çok arzulayan erkeklerin göğüsleri sıktığı kanıtlanmıştır. Erkekler neden memeyi sıkar, çünkü kadının ve kendisinin daha fazla zevk aldığını düşünür.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL