Erkekler Nasıl Cilveden Hoşlanır?

/ 22 Kasım 2019 / / yorumsuz
Erkekler Nasıl Cilveden Hoşlanır?

Erkeklerin hoşlandığı cilveler sayesinde kadınlar istedikleri erkekleri kendilerine hayran bırakabilirler. Her kadının içinde bir nevi küçük çocuk olduğu söylenir ve erkekler kadınlar içinde yer alan bu çocuğu ellerinde olmadan dürtmüş olurlar.

Cilve yapmak mızmızlanmak ile karıştırılsa da, aynı şey değildir. Her şeyin olduğu gibi cilve yapmanın da belli bir dozu olması gerekir.

Aşırı yapılan cilve erkeklerin hoşuna gitmekten ziyade, keyiflerini kaçırmaktadır. Erkeklerin kalbine hükmetmek için denenen bütün yollar kısaca cilve olarak adlandırılabilir.

Mahrem Alanın Sınırlarını Zorlayarak Cilve Yapabilirsiniz

erkekler nasıl cilveden hoşlanır

Mahrem alan sınırlarını zorlayarak yapılan cilve en etkili cilve yapma yöntemleri arasında yer alır. Türk toplumu için mahrem alan sınırlaması 40 cm ile belirlenmiştir. Diğer kültürlerde yetişmiş olan insanlar için bu mesafe farklı olabilir.

Bu mesafeden birisi bize daha çok yaklaşmak istediği zaman rahatsız olur kendimizi geri çekmek isteriz. Bununla beraber amaç cilve yapmak olduğu zaman bu mesafeden daha yakın durmak, arzuların kuvvetlenmesi anlamına gelir.

Erkeklerin duygusal yakınlık kurabilmeleri adına ilk önce bedensel yakınlık şartını yerine getirmeleri gerekmektedir.

Erkeğinize Öyküler Anlatarak Ona Cilve Yapın

Erkekler Nasıl Cilveden Hoşlanır

Erkeğe öyküler anlatarak cilve yapmak her iki kişi için de heyecan verici bir deneyim olur. Bu öyküleri anlatırken olayların sizin başınızdan geçtiğinin bilinmesine izin vermeyin. Tıpkı başka bir arkadaşınızın başına anlattığınız olaylar gelmiş gibi davranın.

Dilerseniz hayali arkadaşlar uydurarak da fantezi dünyasının kapılarını aralayabilirsiniz. Erkek zaten siz kimin adını söylerseniz söyleyin, fantezi dünyasında kaybolur gider ve olayların sizin başınızdan geçtiği varsayımında bulunur.

Hikayelerinizi anlattığınız sırada abartı yapmaktan kaçının. Yalın ve lafı dolandırmadan konuya girin.

Dış Görünüşünüzü  Kullanarak Cilve Yapın

erkekler nasıl cilveden hoşlanır

Dış görünüş ile cilve yapmak zaten başlıca bir cilve yapma metodu olarak kullanılmaktadır. Kadınların özellikle dinamik, bakımlı ve şık olması gerekir. Erkekler özellikle dar tasarımları, belden oturmalı kıyafetleri, dekolteleri kadınlara yakıştırırlar.

Kadın çekiciliğini ön plana çıkaran kıyafetler her zaman etkili bir cilve yapma yöntemi olmuştur. Kadınlar güzel kıyafetler giyindikten sonra, mutlaka güzel kokular sürmeliler.

Asla deodorant kullanmadan ve parfüm sıkmadan evden çıkmayın. Temiz ve güzel kokmaya özen gösterin.

Güzel Sözler En Etkili Cilve Yapma Silahıdır

erkekler nasıl cilveden hoşlanır

Sözler ile cilve yapmak kadınların kullanabileceği en etkili silahlardan bir tanesidir. Erkekler özellikle kendilerine isimleri ile hitap edilmesinden hoşlanırlar. Bey dendiği zaman arada resmiyet olur ve erkekler kendilerini rahat hissetmeyebilirler.

Erkeklerle konuştuğunuz zaman sözlerinizin espritüel olması iyi olur. Mesafeli tavır takınmaktan kaçının. Bunun yerine içinizden geldiği gibi, samimi, doğal ve yalın olun.

Karşınızdaki erkek de kısa süre sonra doğal bir tavır içerisine girecektir. Kadınlar konuşmalarında kesinlikle argo kelime kullanmamalıdırlar. Bir hanımefendiye her zaman kibar ve nazik olmak yakışır.

Erkeğinize Hafifçe Dokunarak Ona Cilve Yapabilirsiniz

erkekler nasıl cilveden hoşlanır

Dokunarak cilve yapmak erkeklerin en çok etkilendikleri cilve yöntemlerinden bir tanesidir. Kola, omza, sırta yapılan basit dokunuşlar erkekler için büyük anlam ifade eder. Erkekler bu dokunuşlardan büyük anlam çıkarmayı severler. Genellikle bu tarz bir dokunu cinsellik ile ilişkilendirilmektedir.

Eğer ben erkeğin için cilve yapmak onu etkilemek ve kendime bağlamak istiyorum derseniz, mutlaka ona hafifçe dokunun. Bu sırada onun davranışlarının nasıl olduğunu kontrol edin.

Rahatsız mı oluyor, gülümsüyor mu bunu mimik ve hareketlerinden yakalamaya çalışın. Bu dokunuşları yapmak için en iyisi yalnızca ikinizin bulunduğu ortamlar olmalıdır.

Uygun olmayan yerlerde bunu yapmanız maalesef ters tepki almanıza neden olabilir.