Erkekler En Çok Hangi Pozisyonu Seviyor

/ 15 Eylül 2019 / 3.741 views / yorumsuz
Erkekler En Çok Hangi Pozisyonu Seviyor

Bir erkeğin sizinle olan cinselliğinden mutlu olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, sadece yüzüne ve ses tonuna dikkat etmeniz yeterlidir. Çiftleşmeden çok zevk alan erkek çıldırmışçasına davranır. Yüz mimiklerinde aşırı bir şehvet görülür.

Bu durumlar hazzın seviyesine göre artar ya da azalır. Ayrıca cinsellik evrensel bir konu olmakla beraber bayanlar, eşlerinin ya da partnerlerinin seks esnasında doruğa ulaşmasından fazlasıyla mutlu olurlar.

Araştırmalar, cinsel birliktelik esnasında erkeğin doruklara ulaşabilmesine bağlı olarak, kadının da cinsel doruklara ulaşabildiğini gösteriyor.

Partnerinizin cinsel birlikteliğinizden sıkıldığını düşünüyorsanız belirtilen pozisyonları deneyin. Erkekler en çok hangi pozisyonu seviyor?

Erkekler En Çok Hangi Pozisyonu Seviyor

Bu pozisyonlardan sonra erkeğin çiftleşme anındaki mutluluğunu yüzünden anlayacaksınız. Erkek, seks esnasında çıldıracak, belki de hiç olmadığı kadar hırçın ve sert olacaktır.

Cinsel birliktelik esnasında, fantezi giyim tarzı kadar seks pozisyonları da çok önemlidir. Çünkü sürekli aynı pozisyonlarda seks yapmak, bir süreden sonra kadın için de erkek için de alışılmışlık duygusu oluşturuyor.

Partnerim neden benimle beraber olmak istemiyor, diyorsanız cevabı burada. Tüm bunlara bağlı olarak kadın ya da erkek partneriyle birlikte olmak istemez.

Cinsel birliktelik de sürekli yeni pozisyonlar denemek, ilk duygusunu aktarır ve erkek, partneriyle sevişmekten fazlasıyla hoşlanır. Erkekler en çok hangi pozisyonu seviyor…

Bu pozisyonlar, erkeği çıldırtacak ve yeniden size aşık edecek!

At binme pozisyonu

en iyi pozisyonları

At binme, erkeklerin çoğu en çok da bu pozisyonu sever! Bu seks pozisyonunda, erkek kollarını arkaya doğru uzatır ve bağdaş kurar. At pozisyonu denilmesinin sebebi kadın, erkeğin kucağına ata biner gibi oturur, partnerinin başını kollarıyla kavrar.

Bu cinsel pozisyonda, hızı ve derinliği isteğe göre erkek ya da kadın belirleyebilir.

Şehvetli birleşme pozisyonu

Erkekler En Çok Hangi Pozisyonu Seviyor

Erkekler en çok hangi pozisyonu seviyor, diye merak ediyorsanız bu pozisyona partneriniz de siz de bayılacaksınız!

Bu seks pozisyonunda erkek sırt üstü uzanır. Kadın, partnerinin üzerine yüzüstü uzanır. Kollarını erkeğin dizlerinin altından geçirerek erkeğin kaval kemiklerini kavrar. Ayaklarını erkeğin omzuna doğru götürür.

X pozisyonu olarak da bilinen bu etkili çiftleşme pozisyonunda, kadın kalçasını aşağı yukarı doğru hareket ettirebilir. Erkek de topuklarına bastırarak kalçasını aşağı yukarı hızlı ya da yavaş oynatabilir.

Kadın altta pozisyonu

Kadın altta pozisyonu;

En iyi seks pozisyonu! Bu kez kadın sırtüstü uzanarak bacaklarını öne uzatır ve birleştirir. Kadın, elleriyle yatağın başından destek alabilir ya da partnerinin belini kavrar. Erkek, partnerinin üzerine uzanır ve iki bacağını kadının iki bacağının yanına doğru açarak çiftleşmeyi başlatır.

Erkek ve kadın beraber aşağı yukarı yaparak bacak sürtünmesiyle cinsel hazzı doruklara ulaştırır.

Bacaklar yukarıda pozisyonu

Erkekler En Çok Hangi Pozisyonu Seviyor

Kadın, partnerine uygun yükseklikte bir eşyanın üzerine yatar. Erkek, kadının önünde ayakta durur ve kadının bacaklarını omzuna alır. Kadın elleriyle yerden kuvvet alarak kalçasını kaldırır. Erkek, isteğe göre kadının kalçasından ya da belinden kavrayabilir.

Bu pozisyonu hızlı ve sert denemenizi tavsiye ederiz 😊

Kalçalar düz pozisyonu 

Erkekler En Çok Hangi Pozisyonu Seviyor

Kadın, poposu yatağında dibine gelecek şekilde sırtüstü uzanır. Erkek ayakta durarak çiftleşmeyi başlatır. Hız ve derinlik kontrolü erkek de olacağı için erkek bu pozisyondan çok hoşlanır ve doruklara ulaşır!

Bacaklar omza pozisyonu

Bacaklar omza pozisyonu

Erkekler en çok hangi pozisyonu seviyor, diyorsanız yine en iyi çiftleşme pozisyonlarından biri!

Kadın sırtüstü uzanır ve partneri diz çökerek kadının bacaklarını omzuna alır. Bacaklar omuza seks pozisyonundan en iyi verimi almak için, vücudunuzu uzatırken göğüslerinizden ayak bileklerine kadar, dik olmaya dikkat edin.

Bu duruş, cinsel birliktelik esnasında erkeğin çok hoşuna gider, hırçınlaştırır ve sertleştirir!


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları
Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar...
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma
Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..